bu durumu yasayan varmi

e3a1

24 nisanda 55.9kilo
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2012
1.669
36
herkese merhaba
ben 30 haftalik hamileyim almanyada yasiyorum yazin turkiyeye gittik ve ordada doktor kontrollerime gittim doktor bebegin gayet saglikli oldugunu ve bir hafta onden gittigini soyledi
1ay once almanyaya geldik burda kontrolum vardi ve 1ay onceki kontrolumde doktor bebek iyide sanki kalbi ritmik atmiyo +erken dogum riski var dedi
bizi hastahaneye gonderdi gittik doktor bebek iyi kalbinde bisey yok dedi bi mektup verdi kendi doktoruma vermem icin
bir hafta kadar sonra bebegin hareketlerini pek hissedemiyorum diye[normalde cok hareketli ] doktorumu aradik gelelimmi diye oda hastahaneye gidin dedi
gittik tekrar bakildi bebegin saglikli oldugu ama kucuk oldugunu soyledi bi mektupda overdi kendi doktoruma vermem icin
pazartesi kendi doktorumda kontrolum vardi bebek iyi 1220gr dedi olcumlerde bi problem var bas ve ayak olcumleri uyuyo ama vucut olcumu daha kucuk dedi bizi tekrar hastahaneye gonderdi dopler yapilsin dedi
bizde aradik hastahaneyi haftaya persembeye randevu verdiler bende bekliyorum ne diycekler diye
neden doktor hem iyi diyip hem farkli seyler diyo anlamadim
budurumu yasayan yada bunun nedemek oldugunu bilen arkadaslar varmi
tabi kafamada takiyorum insaallah iyidir diye dua ediyorum

herkese merhaba
ben 30 haftalik hamileyim almanyada yasiyorum yazin turkiyeye gittik ve ordada doktor kontrollerime gittim doktor bebegin gayet saglikli oldugunu ve bir hafta onden gittigini soyledi
1ay once almanyaya geldik burda kontrolum vardi ve 1ay onceki kontrolumde doktor bebek iyide sanki kalbi ritmik atmiyo +erken dogum riski var dedi
bizi hastahaneye gonderdi gittik doktor bebek iyi kalbinde bisey yok dedi bi mektup verdi kendi doktoruma vermem icin
bir hafta kadar sonra bebegin hareketlerini pek hissedemiyorum diye[normalde cok hareketli ] doktorumu aradik gelelimmi diye oda hastahaneye gidin dedi
gittik tekrar bakildi bebegin saglikli oldugu ama kucuk oldugunu soyledi bi mektupda overdi kendi doktoruma vermem icin
pazartesi kendi doktorumda kontrolum vardi bebek iyi 1220gr dedi olcumlerde bi problem var bas ve ayak olcumleri uyuyo ama vucut olcumu daha kucuk dedi bizi tekrar hastahaneye gonderdi dopler yapilsin dedi
bizde aradik hastahaneyi haftaya persembeye randevu verdiler bende bekliyorum ne diycekler diye
neden doktor hem iyi diyip hem farkli seyler diyo anlamadim
budurumu yasayan yada bunun nedemek oldugunu bilen arkadaslar varmi
tabi kafamada takiyorum insaallah iyidir diye dua ediyorum

ozel yani wahlarzt ( privat arzt) gitmenizi oneririm, arkadasimin basina gelmisti (avusturyadayiz) doktor bi turlu tam sonuclarla gelemedi hastane ayri tel o ayri oynadi sonuc iyi degildi ,dicegim o ki bi doktorla kalmayin baska doktorlara gidin ve aklinizda soru kalmasin herseyi sorun ogrenin doktorlara ,

burda kadin dogumcuya gidiyosun o durumlara gore hastahaneye gonderiyo
gittigim iki hastahanede farkli hastahanelerdi bitanesi sirf kadin hastaliklari ve dogum uzerineydi
orda saglikli ama biraz kucuk biraz dedi ilk gonderdigi yerde kalp icindi oda iyi bi problem yok dedi
simdi ilk gittigim yere tekrar gonderiyo buseferde dopler yapilcak rabbim hayirlisini nasip etsin
insaallah bebegim iyidir

ınsallah ıyıdır canım endıselenme.bugune kadar yapılan testlerın ıyı cıktıysa bundan sonra da bısey cıkmaz allah ı ıznıyle

X