Bu durumda olan varmı?

heydulum

Guru
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
23
0
bu sabah gebelik testi yaptım.1 çizgi vardı.Ama işin ilginç yanı diğer kısımda bişi yokken az ilerisinde kırmızı bir nokta vardı? Bu ne demek oluyor şimdi.Kızlar bana bi akıl verin.Artık bu siteyi geze geze her birinizin hayatını öğrendim.afayı yiyecem?
Sizce ne yapmalıyım.Korunmayı 1 ay önce bıraktım.Regl günüm 2 gün geçti

tatalım yanlış çıkmıştır tekrardan yap ole bişi mümkün değil yani hamile olman için 2 çizgi çıkacak ve 2 ci çizgi silikte olabilir.

en son hamilemyim diye beklediğim ay bende 2 çizgi çıkıp sonradan yokolmuştu...ertesi günü tekrar test aldm o çok çok silik bi çizgi vardı kesn hamileym dedm artık ama değilmişim bide hiç şaşmayan adetim 5 gün geçti ve geldii....evde yapılan testlere artık hiç güvenmiyorm şuanda korunuyorm oda çok fzla stres yaptığımdan dolayı her ay dünyanın testini alıyordm eşim bi süre ara vermek istedi.. eğerr korunmayı bırakırsam direk kan testine gidicm..cnm sende testlerle zaman kaybetme şüphen varsa dr git bensilik çizgi bile gördm ama hamile değildim

bencede testi tekrarla ama birkaç gün sonra nokta pozitif olmasını gerektirmez
bence şimdilik negatif cnm
2 gün geçmiş adetin genelde 1 haftada falan belli olur cnm

Çok teşekkürler arkadaşlar.Akşam eve gidince wc de küçük bir kan pıtısı düştü.AÇIK KIRMIZI BıR RENKTE.hamile bile olsaydım en fazla 3 haftalık olurdu.Akşamdan beride adetim başladı.Zaten beklediğim bir kanamaydı.Ama aklımı karıştıran o gelen parçanın çok açık renk olması.Genelde adetimde renk koyu kırmızı olurduNeyse bekleyecez artık)

canım istersen bir doktora gitde baktır belkide çok minikti ve tutunamadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…