Bu dolabı nasıl değerlendirebilirim?

pinartn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2015
2.733
3.327
41
Hanımlar merhaba. Mutfak dolabımın bir kısmı böyle. Açık olan bölümü değerlendirmekte zorluk yaşıyorum. Oraya ne koysam güzel durur ve kullanışlı olır sizce? Önerilerinizi bekliyorum.
20160807_184540.jpg

Hanımlar merhaba. Mutfak dolabımın bir kısmı böyle. Açık olan bölümü değerlendirmekte zorluk yaşıyorum. Oraya ne koysam güzel durur ve kullanışlı olır sizce? Önerilerinizi bekliyorum.Eki Görüntüle 1867403

Bence kapak yaptırmak daha mantikli...
Öyle açık çok yağlanir tozlanir...
Sadece süs eşyası koyabilirsiniz yazık birsürü yer...
Şu anda kii görüntüsü hoş durmuyor üzülerek söylüyorum kii :KK43: :KK43:

Oncelikle rengini degistir beyaza boyayabilirsin sonrada hasir sepetler koy acik kismina iclerine de mutfak ivir ziviri koyarsin

Bence kapak yaptırmak daha mantikli...
Öyle açık çok yağlanir tozlanir...
Sadece süs eşyası koyabilirsiniz yazık birsürü yer...
Şu anda kii görüntüsü hoş durmuyor üzülerek söylüyorum kii :KK43: :KK43:
Sana katılıyorum Bencede kapak daha derli toplu tutar

Bebeğim var. Dağıldığının ve hoş olmadığının farkındayım. Hazır uyurken bir el atayım dedim. Kapak kesinlikle daha iyi olur fakat eşim bu konularla pek alakadar değil. Şu anki haliyle ne koyabilirim, yardımcı olursanız sevinirim. Nefs Nefs

Bebeğim var. Dağıldığının ve hoş olmadığının farkındayım. Hazır uyurken bir el atayım dedim. Kapak kesinlikle daha iyi olur fakat eşim bu konularla pek alakadar değil. Şu anki haliyle ne koyabilirim, yardımcı olursanız sevinirim. Nefs Nefs

Anladım canım tabii ki eşin yardım etmeli kapak konusunda...
Ama Tuuba890 Tuuba890 dediği gibi şık sepetler olabilir...

Hanımlar merhaba. Mutfak dolabımın bir kısmı böyle. Açık olan bölümü değerlendirmekte zorluk yaşıyorum. Oraya ne koysam güzel durur ve kullanışlı olır sizce? Önerilerinizi bekliyorum.Eki Görüntüle 1867403

Bakkk canım şöyle bir şeyde yapabilirsin tabii bulabilirsen hasır perdeler var günlük kullanırken açık kalır misafir falan gelince kapatirsin..
Civiyle kendin bile yaparsin içinden çakarak :KK66: :KK66:
Screenshot_2016-08-07-19-16-09-1.png

Bu fikir gerçekten güzel ve uygulanabilir. Çok teşekkürler. Hiç aklıma gelmemişti.

İnşallah bulabilir ve yapabilirsin...
Yada başka uygun bir şey bulursun senin işini kolaylaştırır...
Bakkk aklıma bide şu geldi hanii kuaför de veya kafelerde oluyor hatta evlerde de bir dönem çok yaygındı onlardan da bulup boyunu kisaltip kullanabilirsin...
Benden bu kadar canım :KK66: :KK66:
Nasıl bir çözüm bulursan fotosunu at bize de. .

Screenshot_2016-08-07-19-29-24-1.png

İnşallah bulabilir ve yapabilirsin...
Yada başka uygun bir şey bulursun senin işini kolaylaştırır...
Bakkk aklıma bide şu geldi hanii kuaför de veya kafelerde oluyor hatta evlerde de bir dönem çok yaygındı onlardan da bulup boyunu kisaltip kullanabilirsin...
Benden bu kadar canım :KK66: :KK66:
Nasıl bir çözüm bulursan fotosunu at bize de. .

Eki Görüntüle 1867416
Bunu tam olarak anlayamadım ama perde fikri hoşuma gitti. İnternette vardır. Bi bakayım ben.

Bunu tam olarak anlayamadım ama perde fikri hoşuma gitti. İnternette vardır. Bi bakayım ben.

Hani kapılara takılıyor yaa boncukdan falan da vardı bulman daha kolay olur belki...
İnternetden bulursun ama kolay gelsin :KK66:

bana daha çok yer lazım bişeyler koymak için diyorsan kapak yaptır öyle kullan hem görüntü açısından bir bütünlük sağlar. ama yok benim yerim var şöyle dekoratif güzel bişeyler olsun diyorsan arkadaşların dediği gibi güzel sepetler var onlarla süsleyebilirsin

X