Bu değerler hamilelikle alakalı bilgi veriyor mu yardım

carmencarmen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2024
65
9
26
Arkadaşlar merhaba adetim 6 gündür gecikmede gebelik durumunu merak ettiğim için aile hekimine kan vermeye gittim durumu belirttim daha önce hiç yaşamadığım idrar testi vs istedi aldı kanda aldılar saatlerdir sonuç bekledim ama sonuçların hiçbirinde beta hcg değeri yok kafayı yemelik sabahın köründe gittim ne umdum ne buldum doktor bana kafasına göre test mi yapmış ben bu değerlerden gebelikle alakalı nasıl bir bilgi alıcam o kadar da haftasonu geçsin diye bekledim sinirlerim tavan

Eklentiler

• 97381243-E7BD-4165-8866-A5DDB146F3B7.png
    65,4 KB · Görüntüleme: 88
Enfeksiyon var mı diye bakmış sanirim. Ve sanirim Enfeksiyon var

Enfeksiyon var mı diye bakmış sanirim. Ve sanirim Enfeksiyon var
Evet enfeksiyon sürekli başıma gelen bir şey bende gördüm de keşke beta testine de hazır kan verilmişken baksaydı benim talebimi karşılamamış aşırı sinir oldum ben kanda gebelik var mı diye gittim başka sonuçlarla dönmüş oldum

Ordaki + idaretine tikla onun icersinde hangi kanlar aldigi cikar canim beta da varsa cikar icine girmemissin sanki + yazan yere dokun

Ayrica o degerin ustunde olsaydi o zaman enfeksiyon var demekti. O deger araligindaki de normal yani. Bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…