bu da mı dert demeyin:( kendi küçük derdi büyük..

plastik cerrah arkadaşım olduğu için bir çok farklı şekilde meme operasyonu yapıldığını biliyorum. ekime kadar geçer. kısa bir süre ağrın olabilir operasyonla ilgili ama sonrasında doğaldan hiç farkı olmuyor. kas içi silikon yaptırdığında çocuk emzirebiliyorsun ama normal meme protezi yaptırırsan çocuk için çıkarttırman gerekir diye biliyorum. ama net bilgiler almak istersen özelden yaz bana plastik cerrah arkadaşımın numarasını verebilirim. en yakın arkadaşımınkini yaptırdık. o çok mutlu hissediyor şu anda kendini.

Benimde kucukler malesef 3 cocuk dogurdum hala kucukler ilk evlendigim zaman o kadar utandim ki goguslerimden miniciklerdi sanki bir kusurlarmis gibi gizlemeye calistim esim bu durumu farkedince ne yani goguslerin kucuk diye seni begenmeyecegimimi dusunuyorsun sacmalama dedi bende rahatladim biraz. Hala dert ediyor muyum evet ama biraz daha alistim diyelim

yani bu durum hiç sorun olmadı mı? sütyen bile kullanmamak ,inanamıyorum doğrusu.
yok olmadı.
böyle bir şeyi kafama takmadım bile, evlenince eşim sorun eder mi diye hiç düşünmedim. sadece emzirememe korkusu vardı. o da nasip oldu şükür.

Allahım aynı ben dedim msjınızı görünce ,çünkü bende kusur sayıp gizleme derdindeyim sevgilimin beni gerçekten sevdiğini düşünüyorum bunu sorun etmez ama hayal kırıklığına uğrar mı demekten kendimi alamıyorum. O hayatımda yokken yani yalnızken kendim bile sorun ederdim bunu evlensem anne olsam sütte olmaz Allahım ben niye böyle oldum der dururdum. Çok takıyorum kafaya çook

Malesef ayni durumdayiz ben fena takiyodum bu konuyu ama baktim ki yapacak bisey yok ben boyleyim e iste cocuklardan sonra cok az da olsa biraz buyuduler kabullendim biraz daha az takiyorum. Aslinda nisanlinla bu konuyu konusabilirsin yani ayip bisey degil sonucta biz 4 kardesiz hepimiz ayniyiz kucucuk goguslerimiz ve ablam nisanlisina bu durumu soylemisti o da sorun degil benimde boyum kisa napalim yani demisti Allah vergisi. Sut konusuna gelince ablalarimin deli gibi sutu olur ama benim olmadi malesef annemin gogusleri cok kucukmus zamanin da ama arkalarinda depo vardi sanki cok bol sutum olurdu demisti bana

Aynı biziz yaa Bizde 3kızkardeş aynı durumdayız diğer kızkardeşimde de anormallik biri küçük diğeri büyük nasıl böyle olduk bilmem annem teyzelerim normal bi halam dışında 3 halamında kocaman memeleri var . Beni böyle kabul eder ama ben kendim kabul edemiyorum o yüzden bi muayene olucam karar verdim. Kızkardeşim hemşire o bakıcak güvenilir bir doktor ona göre bi yol izleyip kurtulucam bu durumdan inanın artık bu takıntı hastalık olacak bende

Akraba miyiz neyiz benimde 1 halam var babane tarafimin masallahi var ama biz almamimisiz o genlerden. Eger estetik imkanin varsa ol tabii cunku psikolojik olarak cok etkiliyor seni belli canim

Eşiniz ney senin memeler küçük mü diye şoke olursa siz de ney senin karın kasın yok mu omuzların cücük popon leğen kadar mı diye şarlayın. Niye hep erkekleri hayal kırıklığına uğratmaktan korkuyoruz da biz hayal kırıklığına uğramıyoruz ki

Peki muayeneyi canlı yapmıyorlar mı ? o üstünü açma anı nasıl olacak kolay mı al bak demek??

sacma ya doktor bu sonucta sen jınokologa gıtmek zrunda kalsan doktora "al bak" mı dıyeceksın? kadın bır dktr bul sadece erkeklerden estetısyen olmuyor kadın dktrda bı secenek ve muayeneye gırerken "al bak" deme okadar yıl kadınların memesıne bakayım mantıgıyla okumuyrlar rahat ol.

Benim de göğüslerim ufak, hem de bayağı ufak Ama ben bunu avatantaj olarak görüyorum ve çok memnunum. Hamile kalınca göğüsler büyüyecek ve dik duracak. Of nasıl açıklayacağımı bilemedim işte anlayın. Ama aksine iri göğüslerde sarkma yapma ihtimali yüksek, istisnalar kaideyi bozmaz. Benim annemin de hiç yokmuş, şimdi 50küsür yaşına rağmen genç kız göğsü gibi. Kusura bakmayın çok açık yazdım ama üzülmenizi, onu da geçtim estetik masasına yatacak bir sebep göremedim Allah başka dert vermesin

Benim de küçük o yüzden kendimle hep dalga geçerim Sadece dışarı çıkacağım zaman eğer kalın giyinmediysem sutyen takarım onun dışında takmam. Takmazsan göğüslerin sarkar dediklerine dönüp "sarkacak bir göğsüm yok, kaybedecek hiçbir şeyim yok uleeeyn" diyorum

Bence dolgulu sutyen takmayı bırak da çocuğun en azından biraz fikri olsun. Sonra büyük hayal kırıklığı yaşanabilir Kafana taktığına değmez, kendini bunun için sıkma

sıkmamak elde değil takıntı oldu bu durum. Abartı dolgu değil zatende yinede düz halini görse yıkım olacağı kesin. Benim durum ameliyatsız düzelecek bişey değil.Bikaç arkadaşım bu durumda evlendi ama ben cesaret edemiyorum. Memeye ilgisi olduğunu düşünüyorum benimkinin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…