Bu da dert mi ?Demeyin

demircool

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
4.244
22
benim bir kocam varr ayy nasıl anlatim bilmiyorum.hergünn film izliyelim diyor.ay bebek var şimdi ama öncedende der dururdu hep.bide benim sevmedigim filmleri alıyo savaş dövüş yarış filmler.cok zevk alıyo bu filmlerden.arada bana uygun film alıyo romantik komedi tarzı izliyoruz beraber ama digerlerini izlemek istemiyorum.izlemiycem deyince küsüyor kırılıyor.ama inanın yalan değil hergünnnn hergün film diyor bana yaakötükedihüsoişten gelir gelmez dizin varmı film izliyelim diyor :bbo: bıktımmm
gelelim 2.sorunumuza.yaklasık 2 aylık kızım var ve gece uyumuyo haliyle bende uyumuyorum.sabah bazen kalkıyorum bazen kalkamıyorum.kalksamda kalkamasamda işe geç kalıyor.kendi kalkmıyor.uykuyu cok seviyor bide.allahtan özel sektörde çalışıyorda sorun olmuyor.off buda dertmi demeyin hergün hergün olunca deliriyorum artık.mesela bugün 8.30da işte olması gerekti ama 11 de gitti :mymeka:

ah canım yaaa valla ne büyükmüş derdin allah sabrını versin:roflol: şaka demiorum bazen eşlerin böel ciddi takıntıları olabilio benim eşimde cüneyt arkının şu kara murat tarzında filmleri olsun,savaş dövüş,kovboy yani benim hiiiççç tarzım olmayan filmleri izlemeye bayılır..allahtan bunu hergün yapmıoda çook problem olmuo..uykuya gelince kur telefonunu başına kalkmasında görim..

en kötü derdiniz böyle olsun inşallah kaydirigubbakcemile3
bazen evet can dayanmaz sende tamam canım de kırma bebeğinide al zaten küçük olduğu içn huysuzluk eder yok emzircem sen devam et altını değiştircem vs vs bahane bul kaç ama kırma derim a.s
birşey daha bebek olmadan öncede böylemiydi??
eğer değilse belki kızını kıskanıyor olabilir
tatlı kıskançlık tabii onunla ilgilendiğin kadar benimlede ilgilen falan diye
eğer ilk bebek ise senin ilgini özlüyordur mutluluklar dilerim a.s.

ayyyyyyy böyle neden değil benimkisi film izlemek için yalvarrırım yani sevmedğmde olsa yalanda beraber bişeyler yapmak çok güzel ama işe geç kalma konusu sorumsuzluk:mymeka:

cnm öncedende aynıydı bebek olmadan önce film film film kötükedihüso

ay benim aşkımda öyle kızlar çok sık yapmasada her canı sıkıldığında bide bana diyo hadi bi film koyda izleyelim diyo bende bazen koyup bazen izlemeyelim başka şeyler yapalım diyom kandırıyom yani erken kalkmaya gelince benim eşiminde kendi işi ve hergün en az yarım saatlik yolu arabayla gitmek zorunda gece kaçta yatarsa yatsın saati 7:30 kurarım mutlaka kalkar pazar günlari bil aerkenden kalkar allahtan o konuda sorun yaşamıyoz

ayy yaa çok şekermiş derdinizkaydirigubbakcemile3 farkettirmeden bi şekilde bahaneler bulup kaçabilirsiniz anca yoksa kırılır gerçekten de sizin de dediğiniz gibi:bbo: ikinci sorununuza gelince de arkadaşın dediği gibi kurun telefonun alarmını fln başının dibine nasıl uyanmıyormuş bakalım :roflol: annem babama aynı taktiği uyguluyo hee bide babam kapıcımız ekmek dağıtmaya geldiği zaman zile basıyo haliyle..babam zil sesini duyar duymaz uyanıyosırnaşık şey böyle bişeyde etkili olabilir sengözlerimebaksanab

düzelebilecek sorunlar sanırım, ama iş konusunda bu kadar rahat olmamalı, krizin devrindeyiz malum, bi şut güm.. aman dikkat !
hani bu yataklar var yaa "filmler"de oluyor :)) saati kuruyorsun koltuk moduna gecip seni fırlatıyorr buılursan eşine ondan all :jeyyar:
CADIARZU
ayyyyyyy böyle neden değil benimkisi film izlemek için yalvarrırım yani sevmedğmde olsa yalanda beraber bişeyler yapmak çok güzel ama işe geç kalma konusu sorumsuzluk:mymeka:

film izleme alışkanlıgı olur da bir gün rahatsız oLursan sen de buraya bi topic açmayasın sonnaa

Son düzenleme:
işe geç kalma sorunu bizde de var
isterse saat kulesinin zili yanında çalsın genede kalkmaz kafamçokkarıştı
en iyisi şu koltuk olan yataktan almak
EcnailgRee süper fikir :lepi:

canım kocası kendisiyle ilgilenmeyen, beraber zaman geçirmeyen o kadar çok insan var ki, en büyük derdin bu olsun, hıı bir de, ara sıra da sen film al, gel bunları izleyelim de, senin zevkine göre takılın biraz.

:roflol::roflol::roflol::roflol:
yavrim adamın boş zamanı değerlendirme aktivitesi filmmiş...öpte başına koy
ya kahveye, meyhaneye ya da başka bir yere gitseydiii....
Allah korusun..bunu böle herkese söyleyip te nazar değdirme barii
Allah mutlu, sağlıklı ömür versin ailenize...

canım kocası kendisiyle ilgilenmeyen, beraber zaman geçirmeyen o kadar çok insan var ki, en büyük derdin bu olsun, hıı bir de, ara sıra da sen film al, gel bunları izleyelim de, senin zevkine göre takılın biraz.

canım kendi de alıyor benim tarzımdan ama 1 tane mesela onu izliyoruz gene kendi filimlerine kalıyoruz Çok üzgünüm çoook

ama napiim yaa :çok üzgünüm:
allaha şükür öyle alışkanlıgı yok taa bide bu alışkanlığı olmaasa tam olcak kaydirigubbakcemile2
akşamda zorla cemis bondun filmini izledik :roflol: ay gülermisin aglarmısın yaaaa.bak bak şu sahneye bak araba nası uçuyor diyor :mymeka:

ya dert degıl bunlar ama sureklı olunca baskı gıbı ınsanı sınır eder

canım kendi de alıyor benim tarzımdan ama 1 tane mesela onu izliyoruz gene kendi filimlerine kalıyoruz Çok üzgünüm çoook

anladım canım, o zaman başka şeyler bulmaya çalışsanız ya, biz mesela puzzle alıp yapıyoruz beraber, evimizin duvarlarını doldurduk şimdiden ya da oyun falan alınabilir aktivite olaraktanhihoyyyt

ay kıyamam ben ya, yazık bir de seninle paylaşmaya çalışıyor hoşuna gidenleri, yat kalk şükret bence a.s.a.s.

Güldürdün beni canım,seninki de dert mi demiycem,bizde de problem aynı ama tek farkla:Eşim ısrar etmiyor,biliyor ki ısrar ederse bebişi de kapıp gidicem yanına,o da rahat seyredemeyeceksırnaşık şey.Ay bi bak kızıma ben ona emzik getireyim,ay dondur filmi altını kirletmiş filmde en sık duyulan replik oluyor:roflol:
Aaaa bak sen de benim gibi yapabilirsin eşin tek başına film izlesin istersen tabiiiifisfisfis

Kız derdin bu olsun.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Ne dertler var oku da göra.s,sonra filmleri seriler halinde alır sen kocana izletirsin,bir de yanına popcorn yaparsın anacııım:roflol::roflol::roflol::roflol:
Nazar değmesin tu tu tu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…