BU ÇOCUK BENİ ÇILDIRTIR?

Eloselos9393

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2018
434
201
30
Kızlar biliyorum çok konu açıyorum ama yanlış bir şey yapmamak adına sizden fikir almak istiyorum. 2 aydır birlikteyiz. Ben yapı olarak çok kıskanç bir kadınım. Gel gelelim yeniyiz diye bunu ona hiç belli etmedim. Böyle sıkmayan kız rolündeyim. Bazen mesaj atmamasına sinir olsam da yine hiç belli etmedim. Normal de biri ile tartıştığım zaman aşırı sinirlenirim ama bunla bir kere tartıştım oda gayet iyi konuşan olumlu bir kız modeli çizdim. Ama bir sorun var sosyal medyada kızları takip ediyor o kadar çok ama tanımıyor buna eminim. Tabi şimdi soramıyorum baskı kurmamak adına. Düşüncem tam bir alışalım birbirimize ondan sonra dile getireyim. Beni en çok sinir ettiği konular;

1: bazen arada mesaj atmaz gündüz sorun değil işleri yoğun ama akşam bir atar bir atmaz saatlerce kafası ne zaman eserse.

2: sosyal medya da kız takip ediyor.

3: bir bakmışım karşımda bana çok aşık bir adam bir bakmışım soğuk bir adam var.

4: bir merak eder bir merak etmez.

5: arada gel gitleri var galiba.

ŞİMDİ BEN BÖYLE ADAMA NASIL DAVRANAYIM.

Kızlar biliyorum çok konu açıyorum ama yanlış bir şey yapmamak adına sizden fikir almak istiyorum. 2 aydır birlikteyiz. Ben yapı olarak çok kıskanç bir kadınım. Gel gelelim yeniyiz diye bunu ona hiç belli etmedim. Böyle sıkmayan kız rolündeyim. Bazen mesaj atmamasına sinir olsam da yine hiç belli etmedim. Normal de biri ile tartıştığım zaman aşırı sinirlenirim ama bunla bir kere tartıştım oda gayet iyi konuşan olumlu bir kız modeli çizdim. Ama bir sorun var sosyal medyada kızları takip ediyor o kadar çok ama tanımıyor buna eminim. Tabi şimdi soramıyorum baskı kurmamak adına. Düşüncem tam bir alışalım birbirimize ondan sonra dile getireyim. Beni en çok sinir ettiği konular;

1: bazen arada mesaj atmaz gündüz sorun değil işleri yoğun ama akşam bir atar bir atmaz saatlerce kafası ne zaman eserse.

3: bir bakmışım karşımda bana çok aşık bir adam bir bakmışım soğuk bir adam var.

E sizde gelgitli gibisiniz o size nasıl davransın? Şimdi iyi kız rolü oynuyorsunuz ama ilişki ilerlerse ne olacak.

E şimdi sormazsan ileride hiç soramazsın zaten bu bana karışmıyor diyecek, ayrıca daha iki aylıksınız bu kadar kıskançlık niye? sana nasıl davranıyorsa sende ona öyle davran mesaj atmıyorsa sende atma yazmıyorsa yazma. Tüm ilişkilerde aslında en büyük sorun başta elde etmek için kendimizi onun istediği biri gibi tanıtıyoruz , ilişki ilerleyince gerçek yüzümüzü gösteriyoruz sonra bütün problemler başlıyor.Bu erkek içinde geçerli tabi ki. Akışına bırak severse zaten senindir.

Bu tarz erkeklerden pek bisey beklemeyin. Ayni modelde benim kuzenimde vardi sonuc aldatmis falan ayrildilar. Oncelikle sen hayatinda nasil bir erkek istiyosun seni korkuyup kollasinmi ilgilensinmi surekli seni arayip sorsun mu yoksa boyle varla yok arasi naptigi belli olmayan insani çileden cikartan bir erkek mi kendine yakisani bul canım eger suphelerin varsa iyi gozlemle

Nereye kadar oynayacaksin9z bir yerde patlayacak bence düşüncelerinizi açık açık söyleyin ona göre ilişkiye yön verilir yoksa da biter.

Bence de olduğunuz gibi davranın ama aşırı kıskançlık çözülmesi gereken bir sorun bunun da üstüne gidin. Tanımadığı kızları sevgilisi varken takip eden adamdan da hayır gelmez ayrıca

Öncelikle daha ilişkiniz yeniyken bile şikayetleriniz başladıysa zaten bu ilişkiden bir cacık olmaz bir de insanlar değişmez hiiiiçççç değiştirmeye çalışıpta yıllarını harcama bacım benden demesi değişmiş gibi görünsede mutlaka bir patlak veriyor bir yerlerde o yüzden bence yapacağın tek şey ayrılmak çünkü gerek yok uğraşmaya :KK16: yalnız sende az değilsinn :halay:gerçek çirkefliğini çocuğu kaçırmamak için göstermeyip de sonradan tanıdıkça öğrenir zaten kafasında olman yanlış :stop: sen ne isen o ol her zaman. Zaten seni seven insan yanlışlarını söyleyip seninle aşmaya çalışır ve düzelirsin bu şekilde yaparsan doğru insan karşına çıktığında seni önce ılımlı biri diye tanıyıp sonrasında bu hareketlerini görürse onu kaybedebilirsin :KK30:

Bu kız beni seveeeeer
Bu kız beni öldürürrrrrğğ :confused:

Öncelikle daha ilişkiniz yeniyken bile şikayetleriniz başladıysa zaten bu ilişkiden bir cacık olmaz bir de insanlar değişmez hiiiiçççç değiştirmeye çalışıpta yıllarını harcama bacım benden demesi değişmiş gibi görünsede mutlaka bir patlak veriyor bir yerlerde o yüzden bence yapacağın tek şey ayrılmak çünkü gerek yok uğraşmaya :KK16: yalnız sende az değilsinn :halay:gerçek çirkefliğini çocuğu kaçırmamak için göstermeyip de sonradan tanıdıkça öğrenir zaten kafasında olman yanlış :stop: sen ne isen o ol her zaman. Zaten seni seven insan yanlışlarını söyleyip seninle aşmaya çalışır ve düzelirsin bu şekilde yaparsan doğru insan karşına çıktığında seni önce ılımlı biri diye tanıyıp sonrasında bu hareketlerini görürse onu kaybedebilirsin :KK30:
canım şimdi her hatasını söylesem dicek ki yok bu çok konuşuyor ben bunları yavaş yavaş düzeltecem çünkü bir kaç huyu vardı onları sessizliğimle düzelttim bunlarda öyle olacak kaleyi içten fet edecem

bir şey oluyorsa oluyordur, olmuyorsa olmuyordur. itekleme ile olan şeyden hayır gelmez. güven duymuyorsanız zorla güveneceğim diye kendinizi zorlayamazsanız

X