bu bir iletişim kesme yöntemi mi ne düşünürdünüz yerimde olsanız?

Labbella

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2018
303
266
1.5 aydır flört ettiğim hergün konuştuğum haftada birkaç kez yüz yüze görüştüğüm biri vardı , birkaç arkadaşıyla da tanıştım.

sonra geçen hafta birden aramayı kesti beni yani sabah konuştuk normal öğleden sonra muhakkak arardı ve aramadı. Ben de akşam mesaj attım dönmedi aradım açmadı ben de merak ettiğime yönelik bir mesaj daha attım sonra döndü moralinin bozuk olduğunu işle ilgili sıkıntı olduğunu söyledi. Sesi kötüydü çok uzatmadı da kapadı. Ertesi gün yine aramadı sonraki gün ben aradım merak ettiğimi söyledim hiç tadının olmadığını söyledi kapadık ve tekrar hiç aramadı.

Siz olsanız böyle bir durumda ne yapardınız? Ben bunun iletişimi kemsek için mi yapıldığını büyük bir sorun mu olduğunu anlamadım zihnimde kapatamadım konuyu. Çünkü ilk etapta büyük bir sorun olsa bile durum sakinleyince birkaç gün sonra dönebilirdi ama asla iletişim kurmuyor. Ne düşünürdünüz başınıza gelse?

1.5 aydır flört ettiğim hergün konuştuğum haftada birkaç kez yüz yüze görüştüğüm biri vardı , birkaç arkadaşıyla da tanıştım.

sonra geçen hafta birden aramayı kesti beni yani sabah konuştuk normal öğleden sonra muhakkak arardı ve aramadı. Ben de akşam mesaj attım dönmedi aradım açmadı ben de merak ettiğime yönelik bir mesaj daha attım sonra döndü moralinin bozuk olduğunu işle ilgili sıkıntı olduğunu söyledi. Sesi kötüydü çok uzatmadı da kapadı. Ertesi gün yine aramadı sonraki gün ben aradım merak ettiğimi söyledim hiç tadının olmadığını söyledi kapadık ve tekrar hiç aramadı.

Siz olsanız böyle bir durumda ne yapardınız? Ben bunun iletişimi kemsek için mi yapıldığını büyük bir sorun mu olduğunu anlamadım zihnimde kapatamadım konuyu. Çünkü ilk etapta büyük bir sorun olsa bile durum sakinleyince birkaç gün sonra dönebilirdi ama asla iletişim kurmuyor. Ne düşünürdünüz başınıza gelse?
Başkasını bulmuş ya da hevesi bitmiş diye yorumladım.

Seven insan iletişimi kesmek yerine size derdini anlatırdı. Bence başka bir durum var gibi..

İletişimi kesmek istiyor evet.Yeni birini bulmuştur büyük ihtimalle.Aramayın birsüre sonra ararsa da açmayın.Bu tarz dengesiz adamlara tek bir saniyenizi bile ayırmayın canım kadınlar.Aynı şeyleri defalarca yaşamış, saçmasapan adamlara bu şekilde senelerini harcatmis,anca gerçek askı bulduğunda daha önce neler yasadığini idrak edebilmiş bir kardeşinin tavsiyesi olsun sana ardına bakma lütfen

Sıkıldım senden diyememiş, sessiz kalmış, iş güç demiş, sizin anlamanızı beklemiş.
Kendi adıma, " akşam mesaj attım dönmedi, aradım açmadı.." dan sonra yaptıklarınız, bence gereksiz olmuş, poposunu daha da kaldırmış.

Ben olsam, yok olduğunu kabul eder, önüme bakardım.
Çünkü bundan sonra, sizin ısrarlarınızla 'geçici olarak' gelse bile, sizi mutlu edecek bir ilişki çıkmaz buradan. üzülürsünüz.

Asla mesaj atma arama, şayet seni seviyorsa zaten dönüş yapardı açıklama yapardı. Biraz zaman geçsin senden ses çıkmayınca merak eder arar ozaman da sen açma çantada keklik gibi olma

Sıkıldım senden diyememiş, sessiz kalmış, iş güç demiş, sizin anlamanızı beklemiş.
Kendi adıma, " akşam mesaj attım dönmedi, aradım açmadı.." dan sonra yaptıklarınız, bence gereksiz olmuş, poposunu daha da kaldırmış.

Ben olsam, yok olduğunu kabul eder, önüme bakardım.
Çünkü bundan sonra, sizin ısrarlarınızla 'geçici olarak' gelse bile, sizi mutlu edecek bir ilişki çıkmaz buradan. üzülürsünüz.
Ben şu yüzden ilk anlayamadım sabah beni aradı ve sorun yok gibi konuştuk zaten hersey normaldi yani birkaç saatte sıkılma durumu olmasını düşünmedim o an başına mı bise geldi diye düşündüm açıkçası.

Ben şu yüzden ilk anlayamadım sabah beni aradı ve sorun yok gibi konuştuk zaten hersey normaldi yani birkaç saatte sıkılma durumu olmasını düşünmedim o an başına mı bise geldi diye düşündüm açıkçası.
Siz , böyle dengesiz, saygısız bir dayranışı ilk anda kavrayamamakta yerden göğe kadar haklısınız.
Ama maalesef böyle beter insanlarla da karşılaşabiliyorsunuz ve bu insanlar genellikle , arkasından böyle bir şey ummayacağınız kadar düzgün görünüyorlar ilk başta.

o yüzden dedim zaten; aradınız, mesaj yolladınız, baktınız sessizlik.
o noktada siz de artık durmalıydınız.
çünkü ya makul bir sebebi var ya yukardaki durum geçerli.
makul bir sebebi varsa zaten mesajı aramayı görecek illâ dönecek.
eğer yukardaki durumsa, popo kaldırmamış olacaksınız.

Siz , böyle dengesiz, saygısız bir dayranışı ilk anda kavrayamamakta yerden göğe kadar haklısınız.
Ama maalesef böyle beter insanlarla da karşılaşabiliyorsunuz ve bu insanlar genellikle , arkasından böyle bir şey ummayacağınız kadar düzgün görünüyorlar ilk başta.

o yüzden dedim zaten; aradınız, mesaj yolladınız, baktınız sessizlik.
o noktada siz de artık durmalıydınız.
çünkü ya makul bir sebebi var ya yukardaki durum geçerli.
makul bir sebebi varsa zaten mesajı aramayı görecek illâ dönecek.
eğer yukardaki durumsa, popo kaldırmamış olacaksınız.
Haklısınız ben tekrar mesaj atmasam belki aramayacakti bile

İletişimi kesmek istemis.Net olmuyor cunku geri dönmek isterse diye acık kapı bırakıyor..Gercekten ilgisi olsaydı dert ne olursa olsun bilgi verir günde bir kere de olsa ulaşırdı.Hic mi wc gitmiyor,yemek yemiyor ve uyumuyor?o telefonu kaç kere eline aldı ve seni yok saydı.Sakın arama.

Ben zaten hicbir zaman icine tam sinmemissiniz, o da artik iletisimi kesmenin zamanidir diye dusunmus olarak anladim.
Eski sevgilisi donmus ya da yeni baska bir flortu de olmus olabilir. Ama bu durumlar da icine sinmediginiz sonucuna cikiyor.
Keske acik acik ben aramizdaki bu iletisimin gelecegini gormuyorum hayatinda basarilar diyebilse bazi erkekler. Onu da yapmiyorlar cunku yarin obur gun belki lazim olursunuz yedek klubesinde beklemeniz daha iyi.

Konu ne olursa olsun bu tarz davranan birini sil hayatindan...numarasini silin ki 5-10 gun sonra aradiginda pardon taniyamadim diyebil...deger vermemis deger veren kaybetmekten korkar...ustuste sen aramissin yanlis o aramadi mi sen de hic aramayacaktin...ölmedikten sonra insan her turlu arar bahane

Yeni birine ilgisi başlamış belli bırakın yazmayın daha o kişiden de hevesini alınca tekrar sizi yoklar sakın yanıt vermeyin

X