Bu Bir Davetiyedir -- gözyaşı --

Aaaaa Gözyaşıcım demek evleniyorsun..
Çok çok sevindim..:1hug:
Allahım güzel yüzünü hep güldürsün,sağlıklı ve huzur dolu bir evliliğin olsun inşallah..:Saruboceq::nazar:

Evet canım evleniyorum sonunda.. Tabi 1 kasım gelmeden inanmak zor benim için. Çok badireler atlattık çünkü. Rabbim hayırlısıyla herkese ve bana da nasip etsin bi ömür huzurlu bir evlilik. Çok sağol.

cnm benim umarım hakkında hayırlısı olur çok mutlu olursun çok badeler atlattın umarım artık hep o güzel yüzün güler cnm arkadaşım

Merhaba Gözyaşım

Bu güzel habere çok sevindim.ALLAH(CC)sonuna kadar hayırlı etsin inşallah(amin). Selametle.Sevgiler.a.s.:nazar::1hug:

cnm benim umarım hakkında hayırlısı olur çok mutlu olursun çok badeler atlattın umarım artık hep o güzel yüzün güler cnm arkadaşım

Sağol canım.. Umarım herkes için herşey her evlilik güzel olur ve umarım bizimkide öyle olur. Atlattık ve bitti ALLAH'ın izniyle kötü günler..

dilerim cok mutlu olursun canim...
hersey her zaman hayal ettigin gibi olur...

rabbim gittiğin yerde utandırmasın,bir yastıkda kocatsın..
mutluluk başında taç olsun..sevgilerrr

Canım Allah size bir ömür boyu mutluluk ve huzur versin,bir yastıkta kocayın,birbirinizi hep sevin inşallah.. Bizim için de dua et :KK70:

Amin kızlar ALLAH razı olsun hepinizden. Darısı isteyen herkesin başına...

Bir bütün oluşturduğunuz bugün birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz birbirine... Zaman çok kısa, yasam boyu birlikteliğe adım attığınız su andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Bir hayati tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle; Mutluluklar!

sevgililergnad71bd3.jpg

bir ömür boyu yuvanızda sağlıklı ,mutlu huzurlu yaşamanızı ve güzel çocuklar yetiştirmenizi dilerim canım..herşey gönlünüzce olsun...

inşaAllah ömrün boyunca cooook mutlu olursun canim a.s. huzurunuz,sagliginiz,keyfiniz,muhabbetiniz hiç eksik olmasin,bolbol olsun inşaAllah a.s.

X