Bu bir belirti mi acaba?

ınsallah hamılesındır.
Rabbım dıleyen herkese nasıp etsın.
Onlarla beraber bana da.

slm arkadaşlar
adetim 4 gün gecikti ianılmaz gögüslerim acıyor belim kasıklarım sanki geldi gelecek kaçgündür ama gelmiyor. gebelik öncesi tesleri yaptırdım sonuçları aldım şükür herşey normal ama sanki şu anda gelmemesi pisikolojik daha öncede karar verdiğimizde dengem bozuldu adet olamadım sonra vazgeçtik bu ay yine aynı o testi yapıp negatif çıkmasından korkuyorum daha öncekinde var gibi içimde gibi hissediyordum adet gelmiyordu test test inanılmaz yıprattı o 2 ay şimdi yine başladım. sürekli netten bişiler araştırıyorum. ne kadar doğru bilmiyorum odaklanmak. ister istemez beyne hükmediyoruz ve dengemiz değişiyor ama elde değil yüce allahım aratmasın yıllardır bekleyen arkadaşlarımız vardır allahım sabır versin allahım herkese sağlıklı hayırlrlı evlatlar nasip etsin inş. biran önce kavuşuruz.

canım ne güzel işte eşinin de senin de bir probleminiz yokmuş dmeek ki bir zamanı var olmak için...inş.en kısa zamanda olur herkesin olmasını can ı gönülden istiyorum...
sağol tatlım iyi dileklerin için inş.hepimiz meleklerimnize kavuşuruz :Saruboceq: bu daha zor biliyomusun bi sorun olsaydı çözülürdü sonra olurdu diye düşünmüştüm hep ama psikolojik sanırım stres bu stresi nasıl yenicem ben yaa

canım umarım hamilelik belirtileridir bunlar ve bebeğine kavuşursun..

no stres no panik:lepi:

arkadasım düşünmeyi bırakıp hamile kalan cok kişi var burda okudugum...elimizde değil ama rahat olmaya calışalım..belki sen hamilesindir test yaptır kafan rahatlasın netten bakma cok fazla ben sadece buraya bakıyorum ..inş.olur..

benim de 11 ya da 12 sinde olmam lazım ya yarın ya diğer gün rabbim inş.güzl haberi almamı sağlar bu ay herkese verir umarım...sabırla bekliyorum kızlar önceden test yapardım ama yapmıyorum günüm gecene kadar...

ben bu sabah yaptım test negatif çıktım..yarın yada 12 sinde bende olucam dayanamadım yaptım..ama tek çizgi çıktı...kısmet:1no2::1no2:

ben bu sabah yaptım test negatif çıktım..yarın yada 12 sinde bende olucam dayanamadım yaptım..ama tek çizgi çıktı...kısmet:1no2::1no2:

belki de adet olmazsın pink olmazsan bi daha test yaparsın bir hafta bekle belki idrara karışmadı..aslında ben de test yapmaktan korkuyorumm sabretmem lazım...olmazsa da diğer ayların çalışmalarına başlarsın mutlaka bi zamanı var..

canım hepimiz birbirimize asıl yapmamız gerekeni söylüyoruz ama kendimiz yapamıyoruz sanırım erken yapmışsın testi bekle biraz stres yapma yüce allahım en hayırlı zamanda en doğru zamanda verecek bebeğimizi .

tabiki mutlaka bir zamanı vardır...valla ben pek stres yapmıyorum aslında...bu ay olmazsa eylülehihoyyyt

arkadaşlar yardımıza ihtiyacım var

benden yaklaşık 2 hafta önce 2 gün az az kanlı akıntı gelmişti bende korktum doktora gittim vajinal ultrasyonla baktı bişi yok dedi zedelenmeden olabilir dedi o zaman bebek için yeni karar vermiştik doktorda sormadı zaten ya gebelik varmı şu anda bilmiyorum ama varsa bebeğe zarar vermiş olabilirmi ultrasyon aklıma geldi korkuyorum yaaaaaaa

Genelde hamilelik belirtileri olarak gögüslerde şişlik ve dolgunluk olur ...
Ama benimde ilk hamileliğimde kuş gibi hafif hiç bi yerimde bi acı sızı yoktu..
Umarım hamilesindir...

sanmıyorum ya zarar vermez..sen bi test yapsana

İki hamilelikte de regl öncesi belirtilerin hepsi olmuştu bende. Sadece regl olmadım. Hamile olduğumu buradan anladım. Daha sonra bulantılar v.s, v.s. Gebeliğin ilk belirtisi günü geçen adettir.
Ama bu kadar gönülden isteyen arkadaşım inşallah hamilesindir. Allah hayırlısını versin...

inş.öyleyimdir sağ olasın..

tutacaksa tutar canım bi şey olacagını sanmıyorum kaç günün kaldı adete ...sanırım ilk ayın inş.ilk aydan kal beklemek sıkıcı..

tutacaksa tutar canım bi şey olacagını sanmıyorum kaç günün kaldı adete ...sanırım ilk ayın inş.ilk aydan kal beklemek sıkıcı..

canım 6 sında olmam gerekti yada en geç 7 ama daha önce 2 ay denemiştik olmadı adet gelmedi o yüzden şu anda yine stresliyim ama testten korkuyorum ya negatif çıkarsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…