Göz Makyajı Bu benim Makyaj Stilim

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ayy tsk ederim, bende diyorum bunlar bana niye öyle diyolar sacinin koyu hali dah aguzel opuyorumnanaktan

kaşlar süper bacım ya eline sağlık lmaz:sakım saçlarını ilk fotodaki renge boyatma en son fotodaki renk süper braest gözüyle nacizane tavsiyemdirrrrr

siyah saç harika olmuş çok yakışmışşşş hep ölee kullanmalısın...

kaşlar süper bacım ya eline sağlık lmaz:sakım saçlarını ilk fotodaki renge boyatma en son fotodaki renk süper braest gözüyle nacizane tavsiyemdirrrrr

ya en son yorumları okumadan yazdım o zaman süper süper ne diyebilirim ablanda güzel hatun allah sevdiklerinize bağışlasın hehehehe okuyunca çok güldüm ya herkez benle aynı fikirde :))) şaşurdummmmkaydirigubbakcemile3

aman nazar değmesin kıçını kaşı kıss maşallah çok güzel bebek gibi yüzün.allah sahibine bağışlasın.

masallah sekerım ama sana sıyah sac daha yakısmıs suratın hatları daha bellı olmus bırde makyajsız halın daha hos yanı gunluk olan

kaydirigubbakcemile3ay bende yuttum ablanla seni ayni kisi sandikkaydirigubbakcemile3
herkes gibi bencede ablan saclarini siyaha boyatsin guzelligi dahada ortaya cikacak
sende hele su kaslarini nasil oyle kaldirdigini anlat bizde bilelimopuyorumnanaktan cok yakismis kaslarinda makyajinda cok guzelsina.s

yaaaaa vallaaaa utaniyorum heeee, ne kas kaldirmasi kaslarim kendi kalkik, yaa bide o siyah sac kendi dogal sacim boya degil yani....

en çok üstünde mor tişört olan makyajını beğendim
artı saç rengin bu fotoda çok hoş
kesinlikle koyu renk olmalı saçın

Evet ya insanın ayyy ne tatlısın dedirten bir yüzün var.
Kaşların çook hoş
saçların koyu renk olmalı
Öptüümmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…