bu bebekler ne zaman kucak istemeyecek :((

PembePanter

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2007
1.565
16
40
kzılar bebeklerimiz ne zaman kendi başlarına oyun oynayıp kucak istemicekler merakla bekliyorum.benim oğlan çok kucakçı kilosuda maşşallahh baya bir yorucu oluyor.ne yaptıysa alıştıramadım.4 ayımızı doldurduk şubat anneleri.sizin bebeklerinizin düzenleri değiştimi???

yürümeye başladıkları zaman canım hertarafı karştırıp dağıttıklarında bu hallerini özlicez :))

offf bu dertte bende yeni yeni başladı nası başediceğimi şaşırdım öncden tek başına duran oynayan kucakta ağlayan çocuk gitti yerine gözünün önenden 1dk bile ayrılmasını istemeyen kucaktada bakınmayı seven bi çocuk geldi kollarım kopuyo ne bi iş yapabiliyorum ne dinlenebiliyorum nolucak bu böyle ya almadığım zaman sinir oluyo garip garip ses çıkarıyo boğazı yırtılcak gibi oluyo valla bende dayanamayıp hemen kucağakaydirigubbakcemile

valla kızlar sanırım 1 ay dayanacaksınız
bizimki de bir ara öyleydi 1 haftadır falan biraz düzelir gibi oldu
tekrar oyuncaklarla oynuyor

kızlar vallahi denemediğim şey kalmadı.birsürü oyalansın die herşeyleri denedim ama bikaç dakika.....sonra yine başlıyor.bu sıcaklardada hiç çekilmiyor kucak yaa...

biraz daha sık dişini canım azıcık kendilerine hakim olsunlar oturmayı falan becerebilsinler o zaman istemicekler bile bizi oyuncaklar varken bize ne gerek var demi

canım yaa inşallah dediğin gibi olur.her gün akşamları sadece çıkkarabiliyorum gezdiriyorum.gezince çok mutlu bakınıyor.arabasını durdurunca başlıyor yine :) bölelikle büyücekler inşallah...

biizmki d kendi kendine oynamaya başladı amaaa gel gelelim yalnız kalmak istemiyor, sürekli yanında birisi olsun istiyor, uyurken bile arad bir gözünü açıp etrafta kims evar mo yok mu kontrol eidyor, varsa uyumaya devam yoksaaa basıyor çığlığı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…