bu ay hamile kalmak için uğraşacağım yardım lütfen

herkese mrb. 18 aydır bebişimiz olsun istiyoruz. 8 ay önce bebeğimiz tutunamamıştı. şimdi tekrar başladık çalışmalara. salı günü dr gideceğim ama vajinal ultrasonla bakıyor bebiş tutunmaya çalıştığı zamanlarda yapılırsa zararı oluyormuş. bu gerçekten doğrumu bir önceki bebişim onun içinmi tutunamadı. ne yapsam bilmiyorum ve çok heyecanlıyım acaba drum ne diyecek bir sorun çıkmaz umarım. bence pco var ama yumurtamın çatlaması normalmiş ve yumurtalarım genetik olarak normalden büyükmüş. off ne zormuş bebek sahibi olmak.
canım benim allah yardımcın olsun.bizde 2 aydır deniyoruz.bu ayda hayal kırıklığına uğradık.ama ümidimizi yitirmek yok tamammı:)herşey çok güzel olacak

herkese mrb. 18 aydır bebişimiz olsun istiyoruz. 8 ay önce bebeğimiz tutunamamıştı. şimdi tekrar başladık çalışmalara. salı günü dr gideceğim ama vajinal ultrasonla bakıyor bebiş tutunmaya çalıştığı zamanlarda yapılırsa zararı oluyormuş. bu gerçekten doğrumu bir önceki bebişim onun içinmi tutunamadı. ne yapsam bilmiyorum ve çok heyecanlıyım acaba drum ne diyecek bir sorun çıkmaz umarım. bence pco var ama yumurtamın çatlaması normalmiş ve yumurtalarım genetik olarak normalden büyükmüş. off ne zormuş bebek sahibi olmak.

vajınal ultrasonun bilimsel olarak zararı yoktur canım zararlı olsa doktorlarımız zaten bızı vajınal ultrasona almaz benımde bebeğimın ılk kesesını görememiştik vajınalden baktırmıştım bı zararıda olmadı allaha sukur hamılelığım devam edıyor.
ınşallah duacınım bu ay hamile kalırsın ben formul olarak sunu bılıyorum yanı ilişki pozisyonu önemli ilişki sonrasında bacaklarını karnına dayayıp 15 dakıka beklersen gerçekten işe yarıyor gerisi zaten allaha kalmış inşallah canım istediğine tez kavuşur bebeğini kucağına alırsınyerimseniben

X