Bu ay da kısmet olmadı diye hüzünlenenler buraya :(

canım benimde moralim cok bozuk sabahtan beri aglıyorum ama napalım böyle niye olmuyo demektense doktora gidip ögrenmek daha iyi inşallah her şeyi temiz cıkar ikimizinde:Saruboceq:

aynen kızlar bende 17 sini geçsin diye dua ettim ama bu ayda hüsranla karşılaştım 4 aydır aynı çok üzülüyorum regl düzenli testlerde bişey çıkmıyo psikolojik diyo dr fsh değerimiz en fazla kaç olmalı yaşımda ilerliyo bi yandan

Merhaba kızlar,

benşmde 2. denememdi maalesef olmadı,benimde reglilerim çok düzenli, bu aydan çok ümitliydim ama tutturamadık artık 10 haziranı bekliyorum ama kırmızıları değil inşallllahhhh

kızlar adetimin 10.gününden itibaren doktor takibine başlıyorum, dua edelim birbirimize,

insan psikolojik olarak çok etkileniyor :a015:

Kızlar bizimde ilk korumasız ayımız ne yaptıysam olmadı yok yumurtlama takip ettim yok kolay hamile kalma pozisyonları denedim zaten daha önceden 2 düşüğüm var stressliyım zaten allahım tüm bebek isteyenlerin kucaklarını boş bırakmasın "anne" kelimesini duymak için neler vermem ki ...

kızlar adetimin 10.gününden itibaren doktor takibine başlıyorum, dua edelim birbirimize,

insan psikolojik olarak çok etkileniyor :a015:

hadi kolay gelsin, en azından doktor kontrolünde olduğunu bilirsen kendini daha rahat hissedersin. doktor kendi kendine dene demişti ama ben de başkasına gidecem yine. kendim beceremiyorum sanırım :)) Allah yardımcın olsun.

aynen arkadaşım denencek pek çok şeyi denediğimi düşünüyorum ama kısmet olmadı

Rabbim senide anne yapsın inşaAllah

amin çok teşekkür ederim

bugün gidicem doktora İnşaAllah......... korkuyor muyum, heyecanlı mıyım çözemedim bilmiyorumkismile

slm arkadaşlar...artık bende çok fazla kafama takmaya başladım,etraf hep hamile dolu biz niye kalamıyoruz anlamıyorum..önceden hemen istenince bebek olur sanırdım...keşke küçüklüğümüzde sandığımız gibi öpüşünce hemen hamile kalsadık((8 ay oldu gıymatlımın dediği gibi her ay bu ay kesin hamileyim,ya içimde bebek varsa diye hevesleniyorum ama her ay hüsran...kimseyede diyemiyorum yoruldum artık((

selam benimde 4. denemem olmadı ya çok kötü 2 gün regl geçti bi heycan oldu ama olmadı işte yumurtlama dönemini nasıl anlıyoruz

aynen arkadaşım, dediğim gibi regl yaklaşınca bi havalara giriyorum, kendimi öyle bi nazlıyorum ki içten içe... ağır bir şeye elimi uzatmıyorum nasılsa hamileyimdir dikkat edeyim diyorum...... tabi kısmetten ötesi yok.....

selam benimde 4. denemem olmadı ya çok kötü 2 gün regl geçti bi heycan oldu ama olmadı işte yumurtlama dönemini nasıl anlıyoruz

olur inşaAllah arkadaşım......
yumurtlama dönemini anlamak için google ovulasyon hesaplama diye yazarsan çıkıyor hesaplayıcılar...
fakat ben doktor kontrolüne başladım, ovulasyon gününden çok daha önce yumurtamın büyüyüp olgunlaştığını gördük.. yani netteki hesaplayıcılar tamamen tutmuyor, ancak doktor kontrolünde anlaşılıyor arkadaşım.. inşaAllah en yakın zamanda alırız hayırlı haberleri :)

hayal etmesi bile güzel birde gerçekten hamile olsak ne kadar mutlu oluruz..inşallah rabbim bizide duyar:Saruboceq:

sutbeyaz sana canı gönülden katılıyorum
sen hiç doktora gittin mi bu sebepten ?

2 ay önce gitmiştim cnm,ultrasonda ve tahlillerde bişi çıkmadı..doktor eğer hemen istiyosanız rahim filmi çekelim ama normalde 1yılın sonunda çekiyoruz 1 yıl dolsun ozaman çekelim dedi..bizde yaza kadar beklemeye karar verdik..2 ay daha olmazsa tedaviye başlıcaz..sen hiç gittinmi doktora,bir sorun çıkarsa diye korkuyo insan demii??:Saruboceq:

evet arkadaşım bende daha bu ay başladım doktora.. işte yeni açtığım topiğimde anlatıyorum gelişmeleri.. sende istifade edebilirsin istersen .. paylaşırız :1hug:

http://www.kadinlarkulubu.com/gebel...-baslayip-hamileligin-yolunu-gozleyenler.html

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…