bu ay çocuk planlıyoruz ve bende koladan vazgeçemiyom bu engel olabilrmi?

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
kızlar bu durum hamile kalmamı geciktirebilirmi anlamadım gitti su gibi kola içiyom yaaa..

kolanın bir sakıncası varmı hiç duymadım...
olacak olduktan sonra hiçbişi engel değil bence.
sen içini ferah tut
stres yapma

hamile olursan zararı olur,hamilelik dışında zararı yok.Sigara kullanıyosan bırak işte o hamile kalmana engel işte,bende sigara kullanıyordum bir ay oldu bırakalı,geçen ay aşılamam oldu ondan bıraktım,aşılamam tutmadı sonuç negatif oda ayrı bi mesele,yinede sigaraya başlamadım,ama aşılamaya başladığım andan itibaren eşim eve kola almadı eger hamile kalmışsam bebeğe zararı olmasın diye,dün hamile olmadığım kesinleşti bugünde kola aldım işte ,koladan vazgeçemeyenlerden bi taneside benim...

ah canım ya Allah sana hayırlı nur topu gibi bir evlat versin inşllh.koladada kafein varya hani engel gibi bişey duymuştum sankiondan bilginize ihtiyaç duydum bende sigarayı bırakmaya çalışıyom yada bıraktım gibi bazen canım çok çekiyo günde 1 tane içiyorumheleki morelimde bozulunca gözüm hiçbişeyi görmez oluyo işte napiyim...

canım msj aldım fakat ben sana msj gönderemiyorum sanırım.gönderilmiş mesajlar klasörü boş görünüyor.sorun ne anlamadım.öpüyorum.

canım o zaman kola içen kimse hamile kalamazdı...

bence hamileyken içmek zararlıdır. bu kadar kafanı yorma yaaaa...

bi bebeğinin olmasını istiyosan sigarayı kökten bırakmalısın bi tane bile içmemelisin.Senin o günkü konuna kötü bi amaçla öyle demedim seninle alakalı değil onun bi nedeni vardı ama artık söylemeninde anlamı kalmadı ,herkes benim hakkımda çok kötü şeyler söyledi neyse...Bende aslen doguluyum...:çok üzgünüm:

Bence çok abartmadan iç kendi sağlığın için azaltmaya bak.Hamilelikte çok az içmek lazım bence kafein sebebi ile.Ama şimdilik çok takacak bir durum yok sıkma kendini bu kadar

hamilelik öyle bişeyki...kendiliğinden en aza indirirsin zaten..hele içinde kıpırdamaya başladımı.....:CüvCüv: Takma kafana canım.

kızlar bu durum hamile kalmamı geciktirebilirmi anlamadım gitti su gibi kola içiyom yaaa..

canım bende kola dan vazgeçemem sanırdım ve hamileliğimdede çok içerdim ve bir gün 6 aylık hamileydim 2 lt kola içtim bir günde ve sabah müthiş bir sancıyla acile gitti sağ böbrek şişmişti. ama yine bırakamadım 7-8 ay önce bir mail aldım koa ile ilgili ve çok tiksindim şuan içmiyorum çok tehlikeli ve ve pis bir içecek. kimsenin bunu içmesini tasvip etmiyorum.ama sen bilirsin tabiii.:1no2::1no2::1no2:

allah yardimcin olsun insallah birakirsin onuda ama sigara kullaniyorsun o daha tehlikeli canim umarim diledigin gibi olur hersey.bende kolayi hic icmem hemde hic arkadas ortaminda israr eden olmadikca 1 sene icmesem aramam.

su gibi.. aynen.. bende cocuk ıstıyorum ama hem gunde en az 2 lt. kola ve 1 pkt. sgra içiyorum.. bıde utanmadan cocuk ıstıyorum.. pes dıyorum kendıme ve sana ama ınan arkadasım anlıyorum sneı. bırakmak hıc kolay degıl...:teselli:

canım benim doğulu-batılı hiç farketmez benim için yeterki insan olalım üzülme bence canın sağolsun olabilir benim her konumda beğenilecek die bişey olamaz herkes kendi özgür iradesiyle fikir alış verişinde bulunuyor işte herkesin düşüncesine saygım var.bunuda unutmayalım daha birbirimizi tanımadığımız için çabuk kırılabiliyoruz zamanla bunlarda düzelir yeterki biz birbirimizi anlayıp dinleyelim.teşşkr edrim kendine iyi bak iyi ol ve bize mutlu haberi en yakın zamanda ulaştır hadi bekliyorum.:1hug:

ewt canım onu ben şahsen araştırdım zannedersem kola turkada yok o dediğin karışım gerçektende haklısın o gündür bu gündür ben cacacolayı içmem ve içirmem içtiğimde kola turka şuan teşkkrler bilgilerini paylaştığın için ve bu ardada büyük geçmiş olsun...

teşekkür ederim hüzün yaprakları. şimdi iyiyim çok şükür.hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…