بسم الله الرحمن الرحيم Ramazan Anne adayları Dua Topiği

Maşallah cok güzel bir sayfa inşallah yazan herkes gönül muradına, hayırla sağlıkla kolaylıkla kavuşur

Hayırlı ramazanlar kızlar...Dualarımıza başlayalım mı artık ..ben hem kendim hem hasretle çocuk bekleyen grup arkadaşlarım için : 1 Yasin-i Şerif ve 1 Vakıa Suresi ardından 1000 adet Salavat-ı Şerif Ardından da 313 defa “Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr” dualarını bugün okumaya niyetlendim..Allah kabul etsin.. orjinal19 orjinal19 Y yinene Meral01 Meral01

B
Hayırlı ramazanlar kızlar...Dualarımıza başlayalım mı artık ..ben hem kendim hem hasretle çocuk bekleyen grup arkadaşlarım için : 1 Yasin-i Şerif ve 1 Vakıa Suresi ardından 1000 adet Salavat-ı Şerif Ardından da 313 defa “Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr” dualarını bugün okumaya niyetlendim..Allah kabul etsin.. orjinal19 orjinal19 Y yinene Meral01 Meral01
BBaslaalim canim Her gun mu okuyacagiz.

olsun canım biz hem sana hem de tüm anne olmak isteyen adaylara diye okuyacağız ..Rabbimin hazinesi geniş lütfu bol hayırlı sağlıklı zamanda kucağına alırsın inşallah canım
Okumaya çalışırım cnm hak geçmesin 😊 rabbim hepimize hayırlı salih Saliha uzun ömürlü evlatlar versin İnşaAllah tez zamanda 🤲😊🤲

kızlar dularımı okudum tüm anne olmaya hasret olanlara kucağı boş olan annelere..Ancak Allaha sığınabiliriz Allahtan başka sığınacağımız bi yer yok yardım isteyebilceğimiz bir yer yok,.İnşallah eksiklerimi tamamlar ve kapatır ..Dua ibadettir önemli olan Allahın rızasını kazanmak bu manevi aylarda dilimiz duasız kalmasın inşallah..313 ayetel kürsi okumaya başlayacağım inşallah bugünden sonra

Burdaki arkadaşların ve kendi niyetime okudum rabbim bu gece hürmetine ve razaman ayı hurmetine dualarımızı kabul etsin bizlere salih ve saliha evlatlar versin hayırlısını kolaylıkla versin inşallah 🤲😊🤲

okuduğum 313 ayetel kürsi Rabbim kabul etsin bütün sıkıntılı sorunlu belalı gebelik yaşayan anne özlemi çeken kucağı boş annelere N Neal bebeği için...Rabbim heryerden musallat olan belalardan hastalıklardan korusun bebişlerimizi inşallah

Hz İbrahimin duası :KK70:UAMIZ:
''RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN"
(SAFFAT SURESİ 100.AYET)

ANLAMI:

"RABBİM BİZE KATINDAN SALİH EVLATLAR NASİP EYLE."
Her gün 100 defa okumayı düşünüyorum

Bende 8 aylik evliyim fetih suresini duymustum gecen hafta 41 defa okudum
Bu hafta tekrar basladim rabbim kabul etsin ama fetihide suya ufleyip esimede kendim de icsem olur mu ki

X