Makyaj Ürünleri Bronzlaştırıcı Mendil ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

oske.06

Afakanlar basıyor :)
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2009
4.963
6
Ben 2-3 yıldır özellikle bacaklarımda düzenli olarak kullanıyorum Nieanın Broznlaştırıcı mendillerinden
dün akşam sürerken biraz uykuluydum dikkatsizce sürmüşüm biraz lekeli
yarında etek giycem :sinifsinif:
sizce bi kez daha süreyimmi
yoksa kendime kesemi yapayım?

kese yap tatLımm temizle iyice tekrar sürr

tekrar sürünce kat kat olr üst üste o kadar yüklenme cildinee ..

tatLım vallahi ben de alıcaktım ama krem sipariş vermiştm Avon'dan şimdi çok tırsmaya başladım bi kaç konu okudum da

ya leke bırakırsa diye korktumm ( aLmicam

sende fazla kullanma bebeğim yaaa

tatLım vallahi ben de alıcaktım ama krem sipariş vermiştm Avon'dan şimdi çok tırsmaya başladım bi kaç konu okudum da

avonu pek önermiyorum ilk broznlaştırıcı ürünlerini çıkardığı zaman bende 2 ürününü almıştım vücut ve yüz için
ilk başta bileğimde denedim baktım bişi yok
sabahı bekleyim dedim sabah kalktım yine bişey yok
bende iade etmiştim
ama tabii aradan 5 yıl geçti belki ürünlerinde değişiklik yapmışlardır canım

anLadım canımm bayaa geçmiş ama üzerinden

alırsan Nivea alıcam bende ( hoş aLmayı düşünmyorum amaa .. (beLki kışın)

sen yine de dediğimi yap kuzuşumm hafif bi kesele çk sert yapma sakın vücudun tahriş olurr ayy (

ayy çok hassas davranmalıyım yarın beni istemeye geliyorlarda o bakımdan :)
Buarada fikirlerin içinde teşekkürler

kız senii yerimmm hadi hayırlısı olsun canım benim umarım herşey yolunda giderr

ayy çok teşekkür ederim saol canııım opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

ben iki kez kullandım bronzlaştırıcı mendil biri geçen ayz dı biri de dha 1 ay olmadı.aman allahım nasıl leke bırakıyor kızlar var ya.annem e kdr kızdı kollarım yüzüm leke leke kaldı.yüzümün rengi açıldı neyse alnım kaldı esmer esmer ..çok kötüydü her saat başı yıkaya yıkaya anca kurtuldum o lekelerden :):dance:

canım acaba sen uygularken dikkatmi etmedin :s
ben genelde bacaklarımda kullanıyorum ilk 1-2 denememde leke oldu ama sonradan düzgün sürmeyi becerebildim :)

ben avon kullanmıstım tüm vucuduma ve berbat leke bırakmıstı Kese yapa yapa cıkarmıstım

ben avonun sprey seklınde olanını kullandım sadece bacaklarıma cok etkılı hemen bronz bır gorunum oldu halada var yaza kullanıcam cok memnun kaldım herhangı bır yan etkı olamadı bende....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…