Brokoli kürü uygulayanlar????

laledeniztekin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2021
7
5
30
Merhabalar 2019 da rahim filmi çektirdim tüplerimin birisi komple tıkalı diğeri kısmi tıkalı bana normal yolla gebe kalamayacağımı ve tüp bebek uygulamam gerektiğini söylediler eşimle hiç düşünmeden tüp bebek merkezine gittik 2 kez tüp bebek denedik olmadı ilkde ultrasonda boş gebelik olduğunu söylediler 2. İse ultrasonla bakamadan yoğun kanama oldu😞 her şeyi denedim şimdi ise brokoli kürünü duydum tıkalı tüpleri açabiliyormuş bu kürükullanan kür sayesinde hamile kalan arkadaşlar deneyimlerinizi yazarsanız çok sevinirim 🙏

Merhaba bende deneyen birilerini arıyorum ama yok galiba eski yapanlarda sonuç yazmamış sen deneyip sonuç aldın mı acaba 🙏

Merhaba bende deneyen birilerini arıyorum ama yok galiba eski yapanlarda sonuç yazmamış sen deneyip sonuç aldın mı acaba 🙏
Evet denedim kürü uygulayıp devam ettiğinde yoğun bi gaz sorunum oldu sonrasında akıntılarım arttı ve biraz da rahatsız edici kokusu vardı nedendir bilmiyorum fakat adet olduğumda 3-4 günlük sürdü ve simsiyahtı bende böyle oldu şimdi yine devam ediyorum ama bu kez ilk önce soğan kürüyle başladım bitince brokoli kürünü uygulayacağım inşallah güzel haberler alırız 🙏🤲

Evet denedim kürü uygulayıp devam ettiğinde yoğun bi gaz sorunum oldu sonrasında akıntılarım arttı ve biraz da rahatsız edici kokusu vardı nedendir bilmiyorum fakat adet olduğumda 3-4 günlük sürdü ve simsiyahtı bende böyle oldu şimdi yine devam ediyorum ama bu kez ilk önce soğan kürüyle başladım bitince brokoli kürünü uygulayacağım inşallah güzel haberler alırız 🙏🤲
O nasıl bir kür ve ne için acaba
Pkos içinde uygulanabilir mi ki

Ben de ayni derttenim 2 tupumde kapali kendi doktoruma sali gunu gidip sonuc alicam ya acilicak diyicek yada tup bebek cok korkuyorum nedenini bilmiyorum allahim sonumuzu hayir etsin insallah
Bende Ibrahim saracoglu dan duydum iyi geliyormus tupleri aciyorum ama ne kadar dogu bilmiyorum esim de basta o kuru bekliyene kadar zamanimiz bosa gider dedi sonra bana birakti bende cok karma karisik dusunce ve duygular icerisindeyim 21 yasindayim bu yasima kadar boyle bisey yasiyicaksin deselerdi inanmazdim ama yasiyorum cunku sulalemde hic boyle sey yasan olmadi ablalarim patir patir dogurdu masallah bi ben doguramadim.yasiyicagim varsa yasarim ama anne olamiyicam diye cok korkuyorum cokk 🥺😔

O nasıl bir kür ve ne için acaba
Pkos içinde uygulanabilir mi ki
Rahim kanallarındaki tıkalı tüpleri açabilmek için Prof. Saraçoğlunun vermiş olduğu bi kür durumunla alakalı bu siteye bi göz at istersen ben buradan öğrendim böyle bi kürü

Sağlık sorunları için hafta içi saat 08:00 - 18:00 arasında Saraçoğlu ürünleri ve kürleri adresimizde sağ alt köşede bulunan canlı destek alanından yazmalısınız.

Hadi inşallah sağlıcakla evlatlarımızı kucaklarımıza alırız inşallah ben şu anda brokoli suyunu içiyorum

Ben de yaptım sonucu paylaşacağım kızlar.. 6 ay önce hsg çektirdim tıkalıydı açıldı 6 ay geçti olmayınca ben de bu kürü yaptım yaklaşık 12 gün kadar yumurtlamada bıraktım adet gördüm göreceğim yakındır zaten tekrar 12 gün kadar yapmayı düşünüyorum ben etkili olduğunu düşünüyorum çünkü adet öncesi olan göğüs ağrım oluşmadı araştırınca bunun da brokoli kürü sayesinde olduğunu gördüm

Ben de dış gebelik geçirdim şu an bu kürü uyguluyorum dış gebelik tedavisindede uyguladım 21 gün. Gebelik kasığımda yanma ve ağrı oluştu kürle alakalı galiba. Adetimde 2 gün gecikti bakalım şimdi 3 gün ara verecrğim.

cektirim iki tüpümde hidroselpenk gözüküyor o yüzden ne yapıcağımı sasırdım gercekten ameliyat olmak istemiyorum ama mevbur gözüküyor

cektirim iki tüpümde hidroselpenk gözüküyor o yüzden ne yapıcağımı sasırdım gercekten ameliyat olmak istemiyorum ama mevbur gözüküyor
Rabbim dermansız dert vermesin canım hayırlısı olsun hakkında. Ben çok şey denedim bitkisel faydası olmadı herkesin şifası başka tabii

X