Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Breast sculptor göğüs büyütücü hap kullanan hanımlar

beex

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
65
0
merhaba hanımlar ben yaklasık 1 haftadır breast sculptor kullanıyorum aranızda kullananlarınız varsa bunu bizimle paylasabılırmı yada daha önce kullanıpta sonuç alan varsa aranızda lütfen paylasın.yazılarını beklıyorum

ben daha 1. kuyu içiyorum yarıladım sayılır bendede bı deişiklik yok valla 2. yı almasammı acaba. kullanıpta faydasını goren varsa yazılarını beklıyorum zırrrr sanada ilgın için teşekkür ederim

Gönderilme zamanı: 29.11.2006 18:21:52
Saygılar.Benim sorum son zamanlarda piyasada satılan göğüs büyültücü haplarla ilgili olacaktı.Haplar tamamen doğal ve yan etkisiz diyerek satılıyor fakat doktor olarak görüşünüzü almak istedim.Haplar;Çemen Tohumu Özütü, Saw Palmetto Meyvesi, Rezene Tohumu, L-Tirosin, Meksika Yabani patates Tohumu, Pasifik Yosunu, Afrika damiana bitkisi Yaprağı, Dong Quai Tohumu, Arpa Mayası Otu, Siyah Cohosh Tohumu Özütü, Yulaf Otu, Kutsal Devedikeni Nebat, Hops Çiçeği. Diğer malzemeler: Jelatin ve yapay renkler.içeriyor.Araştırdım L-trosin ve saw palmetto troid hormonlarını düzenleme etkisine sahipmiş.Ben hipertroid hastasıyım,fakat yakın zamanda ameliyat olacağım.Yani kullanırsam troidim açısından yararlı olabilir mi?Kullanmaya doktor olarak görüşünüzü almadan cesaret edemedim.Lütfen bu hapları kullanmamda sakınca olabililir mi?Tavsiyenizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

Dr.Aylin Karanlık:
Merhaba Feray Hanım; Yıllardır hastalara anlatmaktan tüm Plastik Cerrahların dilinde sanırım ki tüy bitti. Her zaman belirttiğim gibi bu tarz haplar ile meme büyütmek mümkün değildir. Daha önce de aylarca hap kullanıp bir ameliyat parası da onlara yatırıp meme protezi ameliyatı yaptığımız pek çok hasta var. Ancak hormon içeren preparatlar meme büyütme etkisi gösterebilir ki o da meme kanserine ve rahim kanserine yol açtığı için kullanımı doğru değildir. Bu tarz haplar ucuz da olmadığı için lütfen paranızı, vaktinizi ve umutlarınızı boşa harcamayın. Ve lütfen yıllardır kullanılan, binlerce deney yapıldıktan sonra güvenirliği kanıtlanan meme protezlerinden korkmayın. Saygılarımla. Op. Dr. Aylin Karanlık

Dr. Güner Uysal
Cevap Başlığı : Bu tür hapları kesinlikle önermiyoruz..
Cevap : Merhaba, meme dokusu doğal yoldan iki şekilde büyüyebilir 1-kilo alımına bağlı yağ dokuda artış 2-hormonal yol ile(gebelik, menstruasyon, emzirme ya da hormonal hastalıklar) meme bezi dokusunda artış. Dolayısı ile eğer horman içermiyor ise bu haplar ya faydasızdır ya da hormon içeriyor ya da hormon döngüsünü değiştiren maddeler içeriyordur. Cinsiyet hormonlarının kan dolaşımında doğal olmayan seviyeleri başta kanser olmak üzere bir çok rahatsızlığı tetikleyebilir. Bu tür ilaçların hiç biri herhangi bir ülkenin sağlık bakanlığı tarafından onay almamıştır. Genellikle beslenmeye katkı sağlayan maddeler olarak ya da illegal olarak piyasaya girerler. Genellikle işe yaramazlar ve birkez denenmeleri bile büyük bir pazar oluşturduğundan bu tür haplar piyasada her zaman olacaklardır.

Dr. Emin Sır
Cevap Başlığı : Tamamen sahtekarlık
Cevap : Bu gibi ürünlere itibar göstermemeniz hem cebiniz hem sağlığınız açısından iyi olacaktır. İnsanları bu yolla kandırıp paraları topluyorlar. Memelerinizin (göğüs kelimesinin meme yerine kullanımı yanlıştır) küçük olduğunu düşünüyorsanız herhangi bir plastik cerraha başvurursanız sizin için uygun ameliyatı planlayacaktır. Geçmiş olsun.

alıntıdır....

arkadaslar üstte yazılmıs olanlardan kendımle bı alaka kuramadım ilaç hakkında bı fıkrı olan varsa yazsın

kıslar bu sayfaya fazla ilgi olmamıs ama ben yınede azmettım zaten param gıttı barı ikincısını de alıyım dedım ve gelışmeyı gordum öle abartma yapamam ama 1 beden buyulttu. ikinci kutuyu kullanmaya su anda devam edıyorum.böle gıderse üçüncüede başlıcam zaten 2 yada 3 kutuda etkısını gosterıyor dedi satan site.bende gelişme oldu bırakırsam sönerler mi hiç bı fıkrım yok.

arkadaşlar ben yaklaşık 9 ay önce kullanmıştım 3 kutu. hiçbi etkisini görmedim.. o sitelerde ki yazılan ürün tanıtım yazıları ve yorumlardan etkilenmiştim, ama hepsi yalan gerçekten. para gittiğine yanmak bi yana her hapta ayrı bi hayal kırıklığı oluyo.. bunu satarken hiç düşünmüyolar mı bunu merak ediyorum...

arkadaşlar ben yaklaşık 9 ay önce kullanmıştım 3 kutu. hiçbi etkisini görmedim.. o sitelerde ki yazılan ürün tanıtım yazıları ve yorumlardan etkilenmiştim, ama hepsi yalan gerçekten. para gittiğine yanmak bi yana her hapta ayrı bi hayal kırıklığı oluyo.. bunu satarken hiç düşünmüyolar mı bunu merak ediyorum...

1 kutu 15 günlük 3 kutu toplam 45 gün eder, 45 günde nasıl bir etki bekliyordun ki sorması ayıp? ben bu ürünü yaklaşık 7 ay kullandım ve istediğim gibi büyüme elde ettim çok şükür, ürünü bırakalı yaklaşık 1.5 sene oldu göğüslerim bıraktığım günkü gibi...Herkese tavsiye ederim.almak isteyen buradaki sitelerden değil ebaya baksın fiyatı çok uygun.ayrıca sadece bu ürün değil hiç bir ürün böyle 2-3 kutuda etki etmez 7 ay demek 14 kutu demektir sevgili arkadaşlar bunu bilerek başlayın!

Son düzenleme:
arkadaslar üstte yazılmıs olanlardan kendımle bı alaka kuramadım ilaç hakkında bı fıkrı olan varsa yazsın

ay gerçekten biş alaka kuramadınız mı?:KK52: hala ilacı sormanız çok :KK53:yazıları okumanızı tavsiye ederim

ay gerçekten biş alaka kuramadınız mı?:KK52: hala ilacı sormanız çok :KK53:yazıları okumanızı tavsiye ederim

Bence bir alaka kuramaması gayet doğal zira doktorlar istedikleri kadar ilaçla göğüs büyütülmez diye dursun ben adı geçen bu ilaç ile göğüslerimi istedğim boyuta getirmeyi başardım, bırakalı 1.5 sene oldu ve geri dönüş yok kısaca lütfen sadece bu markayı kullananlar yazsın zira bu marka piyasada satılan sahte saçma göğüs büyütücü haplara benzemez zira çok güvenilir bir markadır.

merhaba arkadaslar ben butun göğüs büyütücü krem hap hepsını gezıorum bakıorum ama almaya korkuorumda cunkı etkı gostermez dıye gercekten etkısı varmı lutfen yazın kafayı yıcem artık o noktaya geldım:KK62:

merhaba arkadaslar ben butun göğüs büyütücü krem hap hepsını gezıorum bakıorum ama almaya korkuorumda cunkı etkı gostermez dıye gercekten etkısı varmı lutfen yazın kafayı yıcem artık o noktaya geldım:KK62:

Ben sonuç aldım canım ama neticede tahta gibi değildim.Ben piyasadaki diğer göğüs büyüttüğünü vaad ettiği haplara hiç mi hiç güvenmiyorum Türkiye'de satılan laf ola beri gele sağlık bakanlığı onayı olan tabletleri almam, kullanmam ve tavsiye etmem...Bu ürün benim için bilindik ve güvenilir bir firmanın ürünü olduğu için kullandım...

kılıçbalığı sen bu hapı masaj yapan kemerle beraber mi kullanmıştın yanlış hatırlamıyosam senin yazılarını okumuştum galiba ve çok da etkilendim

kılıçbalığı sen bu hapı masaj yapan kemerle beraber mi kullanmıştın yanlış hatırlamıyosam senin yazılarını okumuştum galiba ve çok da etkilendim

Evet tatlım, ikisini bir arada kullandım, şu an ikisinide kullanmıyorum çok uzun zaman evvel bıraktım, çok şükür yerli yerinde duruyorlar...

Evet tatlım, ikisini bir arada kullandım, şu an ikisinide kullanmıyorum çok uzun zaman evvel bıraktım, çok şükür yerli yerinde duruyorlar...

ayy ben de bu hap ve kemerden alacağım ama şu anda başka bi rahatsızlığım nedeniyle bikaç ay kullanmam gereken başka bi ilaç var. Bittiği zaman hemen başlayacağım inşallah..
Ben bu konuları 3 yıldır takip ediyorum, diğer haplar için yazılan yorumları da okudum fakat hiçbiri bu kadar ilgimi çekmedi. Ben bu hapı sadece senin yorumlarına göre alacağım evet belki seni tanımıyorum ama bu haptan gerçekten fayda görmüş olmalısın ki, yoksa bu kadar insana tecrübelerini dil dökmezdin, bu hapla ilgili ben diğer başlıklarda da yazılarını okudum çünkü. Bilgilerini ve deneyimlerini paylaştığın için çok tşkler :KK9: sana nazar boncuğu hediye ediyorum :nazar:

ayy ben de bu hap ve kemerden alacağım ama şu anda başka bi rahatsızlığım nedeniyle bikaç ay kullanmam gereken başka bi ilaç var. Bittiği zaman hemen başlayacağım inşallah..
Ben bu konuları 3 yıldır takip ediyorum, diğer haplar için yazılan yorumları da okudum fakat hiçbiri bu kadar ilgimi çekmedi. Ben bu hapı sadece senin yorumlarına göre alacağım evet belki seni tanımıyorum ama bu haptan gerçekten fayda görmüş olmalısın ki, yoksa bu kadar insana tecrübelerini dil dökmezdin, bu hapla ilgili ben diğer başlıklarda da yazılarını okudum çünkü. Bilgilerini ve deneyimlerini paylaştığın için çok tşkler :KK9: sana nazar boncuğu hediye ediyorum :nazar:

Kesinlikle, kullanıp memnun kalmadığım hiç bir şeyi tavsiye etme huyum yok, umarım sendede bende olduğu kadar etkili olur canım, daha evvel yazdım 1 kutu sadece 15 gün yetiyor ve benim istediğim sonucu almam 6 ayı buldu(mesajlara bakmam lazım tam olarak ne kadar kullandığımı hatırlamıyorum ama 6-8 ay arası sanırım hatta yarım kutum hala duruyor) bu da en az 12 kutu demek, ben 2 ayda bir 4 kutu sipariş ettim bu şekilde yaparsan bütçen sarsılmaz...Kemer içinde ebaydan bakabilirsin...Bir nazar boncuğuda benden sana:nazar:Güvenin için teşekkür ederim...

Unutmadan konuyu açan arkadaş daha ikinci kutuda bir beden büyüme olduğunu belirtmiş ama period dönemine falan denk gelmiş olsa gerek çünkü öyle 1 ayda bir beden büyütecek etki sağlamıyor, sabır şart...

Son düzenleme:
hap kullanmayın arkadaşlar gerçekten mantıklı değil.. albress losyon aldım meme uçlarına uygulamadan kullanın maske de kullanmıştım ama bildiğiniz kili sürün daha iyi sakın maskeye para vermeyin yazık günah..bu losyon olarak daha sağlıklı ve temiz üçüncü haftam sorun yok ve dolgunlaştı..

X