Boyun fıtığı(( Boyun ağrısına Çare bulan var mı ?????))

Bayramminnosu

👨‍👩‍👧🟣Meleğimi bekliyorum 👶🧿
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2015
211
304
Kızlar 25 yaşındayım evliyim zincir market calisaniydim ancak işi bırakmak zorunda kaldım bu ağrılardan çok biktim . Ank.sehir.has. güzel ilgilenmiyor. 2 yıldır bu ağrıları çekiyorum. Beyin cerrahi algolojiye gönderdi . Kortizonlu iğne yapıldı. Fizik tedavi aldım. Malesef geçmedi. Bengay krem kullanıyorum çok zorda kalırsam lakin beyincik tarafima çok uyuşukluk veriyor. Boyun 2 elim ve kollarım uyusuyor elimdeki şeyleri tutamıyorum çok arttı ağrılarım. Sıcak kompres rahatlatıyor lakin çok uyuşukluk yapıyor. Kollarimi sicak kompresle ovunca rahatlama geliyor ama uzun sureli olmuyor. Ruhen bedenen tükendim kendimle yaşamak ben bile istemiyorum mız mız biri oldum.Anne olmak istiyorum ama ben kendime zor bakıyorum . Boyun ağrısına Çare bulan var mı ?????

Yüzmenin iyi geldiğini arkadaşımdan biliyorum onunda boyun fıtığı var ve çok ağrısı oluyordu belediyenin yüzme kursuna yazıldı hem öğrenmek hemde ağrılar için çok iyi geldiğini söylemişti deneyebilirsiniz sizde.

bu hastalığa en iyi gelen şey kesinlikle düzenli boyun ve sırt egzersizleri yapmak. bir kaç sefer yapın hemen faydasını görürsünüz, günlük 15 dakikanızı alır. internette boyun fıtığı için boyun egzersizi yazarsanız çıkar. tahmin ettiğinizden çok daha etki ediyor.

Eşimin de var malesef çözüm bulamadık. Çevremde bel fıtığı için ameliyat olan çok ama boyun için denk gelmedim eşimde istemiyor zaten.

Balıkesir de Hakan Kaygusuz der susarım. İmkanınız varsa gidin muhakkak. Geçmiş olsun.

Teyzem de cok cekti, o igneden oldu. Sonrasinda hic fayda etmedi falan diye baya uzuldu. Ama bir muddet sonra kendiliginden gecti. Serinde kalirsa yine nuksediyor. Annem de topuk dikenine kortion ignesi olmustu o da basta fayda gormeyip bi muddet sonra kendiliginden gecmisti. Bu iğneler geç mi etki ediyor acaba?? Teyzem igneden 3 ay sonra falan iyi olmustu

Ben iğne yaptıklarında 1 gün dinlenmistim . Sonra ise başlamıştım. Kendi canıma acıyacak zamanım yoktu. ama şimdi gene yaparlar belki . Isteyecegim en yakın zamanda havalar ısınsın hemde ramazan-ı geçireyim . Hacamat öneren oldu korkuyorum ama doktora sorup onuda yaptıracağım.

Altarnatif tıbba inaniyorsaniz bir de sunu deneuin... NeuroFormat teknigini kullanarak Boyun fitiginiza sebep olan Travmanizi bulup,temizlerseniz.Bu hastaliktan kurtulabilirsiniz.Instagram da Barış Muslu yu takip edin.

Merhaba,2 sene önce motosiklet kaynaklı boyun fıtığı yaşadım. İstanbul’da Fındıkzade’de bi fizyoterapist önerdiler Hasan Asmatülü ona gittim 2 seansta çok çok iyi geldi. Visco yastığa da geçmiştim o sıra. Düzenli olarak kas gevşetici ile masaj ve boyun egzersizleride yaptım. Şimdi de motosiklet kaynaklı bel fıtığı çıktı yine aynı adama gidiyorum ilk seansta faydasını gördüm ikinciyi bekliyorum. Tavsiye ederim.

Her türlü geçmek bilmeyen ağrılarınız,uykusuzluk,stres,fıtık,düzleşme,kireçlenme,fazla kilo,migren,sinüzit,tansiyon,Vertigo,fibromiyalji,uyku düzensizliği,regl sancıları,vitamin eksikliği,varis,mide rahatsızlığı,ülser,gastrit,kabızlık ve daha birçok rahatsızlığa ilaç kullanmadan çok kısa süre içerisinde etki edecek bir çözüm var arkadaşım.bu sıkıntıları olanlar yada çevresinde bu sıkıntıları yaşayanlar varsa bana ulaşın.deneme garantilidir. ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bel ve boyun şekil itibariyle normalde geriye dönük şekli olan omurga kısımlarıdır. Yanlış yüklenme ve öne eğilme ile düzleşirler bazen diskler fıtıklaşırlar ve buralardan çıkıp kollara ve bacaklara gelen sinirler sıkışarak kol ve bacaklarda ağrı yapar. Fizik tedavi ilaç tedavisinin yanı sıra nöralterapi de çok etkili bir yöntemdir. Bir enjeksiyon yöntemidir ve sinir sistemi üzerinden etki gösterir. Bağ dokuyu temizler. Ağrılarınızı giderir.Araştırmanızı tavsiye ederim. Uzm Dr Özden Sibel Odabaşı

Merhaba cnm boyun fıtığın nasıl oldu bende aynı dert ten muzdaribim bi tedavi gördün mü hamilesin galiba zor geçiyormu fizikten dolayi

Evet canim hamileyim enjeksiyon tedavisi aliyordum yarim kaldi bebek icin . Suan hic igne yapilmamis gibi hala ilk günkü agrilar. Sicak tutup yorulmadigim surece agrisi siddetlenmiyor bebisim doguncada insallah zorlanmamm

Evet canim hamileyim enjeksiyon tedavisi aliyordum yarim kaldi bebek icin . Suan hic igne yapilmamis gibi hala ilk günkü agrilar. Sicak tutup yorulmadigim surece agrisi siddetlenmiyor bebisim doguncada insallah zorlanmamm
Inşallah cnm sağlık la al kucağına sağlıkla güzellikle büyüt yavrunu inşallah çünkü ağrı kesici bile kullanamaz sin budurumda zor oluyor dur illaki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…