böyle pko olur mu kızlar

kızlar çok teşekkür ederim sizlere ya iyiki buraya üye olmuşum bana çok büyük bir ümit verdiniz benim yaşım 25 dediğin gibi takmamaya çalışacağım kafama inşallah başarabilrim..NURDER inşallah sağlıklı sıhhatli bebeğini kucağına almak nasip olur inşallah.. bana çok büyük umut oldun ya kendiliğinden hamile kalman çok güzel peki bişey soracağım senin fsh kaçtı

fsh 5.07 idi yaptırdığımda.biriadet düzenleyici diğeride yumurtlamayı artırıcı etkisi olan bir ilaçtı evet ganaphone isimli bir ilaç verdi doktor.başka bir doktora muayene ol derim senide ona göre yönlendirirler.dilerim ALLAH gönlüne göre verir meral

çok teşekkür ederim canım ya verdiğin bilgiler için bende hayıt kullanıyorum bu ay inşallah fsh ı düşürür doktorada gideceğim de adet günümü bekliiyorum

Canım bence doktorun sana fsh ni yüksek bulduğu için tüp bebek demiş aslında böyle durumlarda imkanın varsa vakit kaybetmemek açısından beklemek yerine diğer tedavi şekillerini uygulamak en mantıklısı.Yani bazen teselli vermek adına oyalanmana sebep olmakda iyi değil.

arkadaşlar mrb.ben bu siteye yeni uye oldum ve size birşey sormak istiyorum benim bu ay adetim gecikti 15 gün kadar bu duruma cnm çok sıkılıyo.istanbula dr gittik hemen.ultrasyonda baktık kendi kendine mırıldanırken pko gibi kelimesini duydum tabi bilgim olduğu için teşhis bumu dedim.dr su an kesin bişi diyemem dedi.farlutal verdi adet sokturucu.adet gorunce 3.gun verdiğim testleri yaptır dedi.daha ilacı kullanıyorum adet olmadım ama tahlil sonuçlarından cok korkuyorum.psikolojim bozuldu.psikolojik tedavi goruyorum.tabi neden sadece bu değil ilaç kullanmam için.okuduklarım içimi rahatlattı biraz ama ultrasyon cekimlerinde bi kaç yumurtam inci tanesi gibi dizilmiş çıktı.inşallah değilimdir.hamile kalabilirim dimi allahın izniyle?

canım bende pcosluyum ama çok şükür gebelik oluşuyor tüylenme,kilo falan bende de yok sadece ultrasonda pcos görüntüsü var sen canını sıkma Allah vermek isterse hiçbir hastalık engel olamaz ama pcoslu birine yanlız tüp bebekle çocuğun olur denmeside çok enterasan:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…