böyle bir şey başınıza geldimi yardım

burcu1507

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
259
1
40
arkadaşlar benim 1 gün geçti adetimden akşam test yaptım çıkmadı. testi masaya koydum bugün işten geldim ikinci silik çizgi belirmiş sizce dikkate almalımıyım?:1shok:

arkadaşlar benim 1 gün geçti adetimden akşam test yaptım çıkmadı. testi masaya koydum bugün işten geldim ikinci silik çizgi belirmiş sizce dikkate almalımıyım?:1shok:

bence almasın bende çöpe atmıtım içimden bi ses tekrar bak dedi 2 3 saat sonra baktım pozitifti. tekrar test yapmada fayda var. varsa eğer hormonların biraz daha yükselmiştir.

hala adet olmadiyasan dikkate almalisin .. ben adetim 3 gun gectikten sonra yapmistim ikinci cizgi bes dakika sonra hemen cikmisti ..
yeniden bi test yaparsan eger varsa bu sefer ikinci cizgi daha belli olur ..
hakkinda hayirlisi canim eger istiyorsan insallah bebisin yoldadir :)))

hala adet olmadiyasan dikkate almalisin .. ben adetim 3 gun gectikten sonra yapmistim ikinci cizgi bes dakika sonra hemen cikmisti ..
yeniden bi test yaparsan eger varsa bu sefer ikinci cizgi daha belli olur ..
hakkinda hayirlisi canim eger istiyorsan insallah bebisin yoldadir :)))

canım zaten ikinci çizgi belli testte 5 dak sonra dikkate almayınız yazıyor
bende dün gece yaptım yoktu sabahta yoktu işten geldim akşam üstü belli iki çizgi var

bence hastalanmadıysan dikkate al ve yeniden yap çünki testlerde belli süre sonraki sonucu dikkate almayın yazıyor

ikinci çizgi belli ama dün yaptığımda çıkmadı bugün ikinci çizgi var. testte 5 dak sonra dikkate almayın yazıyor durunca test böylemi oluyo sizce

kızlar bişey söyleyin çok tereddütte kaldım böyle olunca insan daha çk heveslenip sonra kırılıyor

Bence dikkate alma, bu şekilde ümitlenip sonra hayal kırıklığına uğrayanları çok gördüm çünkü, bikaç gün daha gecikirsen tekrar yap, yine de inşallah hamilesindir canım :CüvCüv:

testlerin üzerinde yazıo uzun süre sonra belirecek çizgileri dikkate almaman gerekiyor... zaten hamileysen o silik çizgi hemen çıkıyor...

bencede kendini yinede heveslendirme canım testte hata olabilir adetin gelmezse kan testi yaptır

ben test yaptığımda 2.çizgi damlatır damlatmaz çıkmıştı...şoka girmiştim :) şimdi allahıma şükür 16 haftalık hamileyim ama bir arkadaşımın teste negatif çıktığı halde kan testiyle hamile olduğunu öğrendik,belki seninde öyledir canım,erkendir ve hormon seviyen henüz yükselmemiştir,umudunu kaybetme eğer değilsende denemeye devam :))) bizim 1,5 yıl sonra oldu

malesef yine test yaptım bugün çıkmadı artık bunaldım her aynı şeyden çok üzülüyorum biz ilk çocuk düşündük 10 ay sonra oldu oda nisanda düştü o zamandan beri korunmuyorum hala bişey yok

X