Böyle arkadaşlık olur mu??

cemre_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2007
54
0
kizlar nasil davaranmam gerektigini bilemedim ve siz dert ortaklarim lütfen bi yol gösterin:)simdi benim bi arkadasim var cok kiskancc cok sinirlii eslerimiz cok iyi anlasiyo esim sürekli onlarla görüsmek istiyo bende onu kirmiyorum cünkü pek arkadasi yok.ama bu kadin beni deli etmeye basladi.bu beni kankasi olarak felan gördügü icin baska bi arkadasim olmasini cok kiskaniyo baska bi arkadasim ve esiyle bi aksam disari yemege ciktik bunlarda bizi giderken görmüsler ertesi gün evime geldi saat 9 ve ben yeni uyandim bana ne laflar saydi ne laflar sok oldum bide daha uyanamamisim saydi saydi vurdu kapiyi gitti.yaziklar olsun sana beni sirtimdan vurdun vs vs...kalibinin adami degilmissin felan.bu gitti ben salak gibi oturdum düsündüm biraz noluyo yaa:)aslinda komikte bee..
gittim kapisini caldim ne demek istiyosun sen yaa noluyo??? ben senden davet bekledim bizide davet edebilirdiniz ivir zivir konustu...
ben senin arkadasin olabilirim ama bu demek degilki baskalarinin arkadasi olamam.benim bi tek arkadasim sen diilsin vs vs
bi dahada yüzüne bakmadim.
bigün hani bu bi aksam yemege ciktigimiz arkadaslar vardiya onlarla görüsmeme karari aldik.sebeb:kiz kayinvaldemle bir olup elaleme beni kötülemis hala inanamiyorum.ben kayinvaldeme bakmiyomusum o bakiyomus.
neyse bu kizlada görüsmüyorum eslerimiz sadece selamlasiyor o kadar.hani bu diger kiskanc arkadas varya benim.bu olaydan sonra ikisi kanka oldular halbuki benim yanimda o digerinden digeri ondan nefret ediyolardi dedikodularini yapiyolardi simdi kanka oldular olsunlar benide ilgilendirmez zaten.bu kiskanc arkadasim bi gün cikti geldi özür diledi benden yaptiklari icin onla baristik simdi geliyo ben gitmiyorum pek.samimi diilim eskisi kadar ama her gelisinde beni sinir ediyo sürekli o küs oldugum kizi övüyo yanimda söyle iyi böyle güzel kimse eline su dökemez kimse onun gibi olamaz.yaaa daha 3 4 ay önce dedikodusunu yapiyodun nefret ediyodun simdi noldu bence bunu beni kizdirmak icin kasten yapiyo biseyde diyemiyorum ama sinir oluyorum bu aksamda bendeydi yine ayni sey....yaa bananee sehpa almis bi gör bayildim...beni ilgilendirmiyo dedim onun zevkine hayranim devam ediyoo naparsin simdi böle birine ne demeliyim napiyim uzaklassin benden gelmede diyemiyorum.cok karisik anlattim uzun da oldu yine kafaniz sisti kusura bakmayin:KK43:(((simdiden tskkrlerr...a.s.

ayyyyyy çok komik yaaa çoluk çocuğun uğraşacağı işler bunlar boşverin yapacağınız şey gülüp geçmek

güzelce anlatın ona onun hakkında bişey duymak istemediğinizi.Takmıyorsunuz takmadığınız üstüne üstlük hoşnut olmadığınız birinden yanınızda bahsinin geçmesini istememek en doğal hakkınız.Bi kadın beni orda burda yerecek arkadamdan dedikodu edecek bende sabah akşam dığ dının dıdısı diye diye onun övgüsünü dinleyeceğim yok artık! Ondan haz etmediğinizi ve onun hakkında konuşmak istemediğiniz gibi yanınızda da bahsedilmesini istemediğinizi açık açık söyleyin. Böyle içten konuşup karnınızı ağrıtacağına dıştan konuşun onun başını ağrıtsın canımmm.Mutlaka kotanızı koyun diye düşünüyorum

kizlar nasil davaranmam gerektigini bilemedim ve siz dert ortaklarim lütfen bi yol gösterin:)simdi benim bi arkadasim var cok kiskancc cok sinirlii eslerimiz cok iyi anlasiyo esim sürekli onlarla görüsmek istiyo bende onu kirmiyorum cünkü pek arkadasi yok.ama bu kadin beni deli etmeye basladi.bu beni kankasi olarak felan gördügü icin baska bi arkadasim olmasini cok kiskaniyo baska bi arkadasim ve esiyle bi aksam disari yemege ciktik bunlarda bizi giderken görmüsler ertesi gün evime geldi saat 9 ve ben yeni uyandim bana ne laflar saydi ne laflar sok oldum bide daha uyanamamisim saydi saydi vurdu kapiyi gitti.yaziklar olsun sana beni sirtimdan vurdun vs vs...kalibinin adami degilmissin felan.bu gitti ben salak gibi oturdum düsündüm biraz noluyo yaa:)aslinda komikte bee..
gittim kapisini caldim ne demek istiyosun sen yaa noluyo??? ben senden davet bekledim bizide davet edebilirdiniz ivir zivir konustu...
ben senin arkadasin olabilirim ama bu demek degilki baskalarinin arkadasi olamam.benim bi tek arkadasim sen diilsin vs vs
bi dahada yüzüne bakmadim.
bigün hani bu bi aksam yemege ciktigimiz arkadaslar vardiya onlarla görüsmeme karari aldik.sebeb:kiz kayinvaldemle bir olup elaleme beni kötülemis hala inanamiyorum.ben kayinvaldeme bakmiyomusum o bakiyomus.
neyse bu kizlada görüsmüyorum eslerimiz sadece selamlasiyor o kadar.hani bu diger kiskanc arkadas varya benim.bu olaydan sonra ikisi kanka oldular halbuki benim yanimda o digerinden digeri ondan nefret ediyolardi dedikodularini yapiyolardi simdi kanka oldular olsunlar benide ilgilendirmez zaten.bu kiskanc arkadasim bi gün cikti geldi özür diledi benden yaptiklari icin onla baristik simdi geliyo ben gitmiyorum pek.samimi diilim eskisi kadar ama her gelisinde beni sinir ediyo sürekli o küs oldugum kizi övüyo yanimda söyle iyi böyle güzel kimse eline su dökemez kimse onun gibi olamaz.yaaa daha 3 4 ay önce dedikodusunu yapiyodun nefret ediyodun simdi noldu bence bunu beni kizdirmak icin kasten yapiyo biseyde diyemiyorum ama sinir oluyorum bu aksamda bendeydi yine ayni sey....yaa bananee sehpa almis bi gör bayildim...beni ilgilendirmiyo dedim onun zevkine hayranim devam ediyoo naparsin simdi böle birine ne demeliyim napiyim uzaklassin benden gelmede diyemiyorum.cok karisik anlattim uzun da oldu yine kafaniz sisti kusura bakmayin:KK43:(((simdiden tskkrlerr...a.s.
size o kızı övmeye kalktığında, dikkatini çekerim,kendisiyle görüşmüyorum ve doğal olarakta adını duymak istemiyorum...bir daha benleyken onun adını anmanı istemiyorum diyeceksiniz. olacak bitecek....

bu evde o kızın adının geçmesini istemiyorum de olsun bitsin.:nazar:
hem terslenirsen senin kıskanç da küser belki rahat edersin.
sen sağ ben selamet işte:lepi:

Allah Allah ne tuhaf insanlar var ya....
Seni gıcık etmek için ondan bahsediyor işte...
Valla bencede acık acık söylemelisin. Ondan bahetmemesini. Artık ne düşünürse düşünsün...

beni üzen sinir eden insanlarla hiç uğraşmıyorum artık direk ilişkiyi kesiyorum.başka dert kalmadı bide kaprisli arkadaş hiç çekemem.sizde koyun mesafeyi eşinizede sen arkadaşınla dışarda görüş.ben istemiyorum deyin olsun bitsin.

arkadaşım o arkadaşını övmeye başladığında "ben onu iyi tanıyorum sen kimi kime övüyorsun tereciye tere satma bir zamanlar ben de samimiydim seninle olduğu gibi"de
kıskanç arkadaşına da davet konusundaki hatasını anlat böylece
iki cambaz bir ipte oynamazmış bunlar da oynayamayıp senin üstüne düşmüş:bbo:
senin yerinde olsam bir an önce iyi bir insanla samimi olur onları kıskandırmak için arkadaşımı da alır onlara giderdim şimdi onların da yaptığı bundan farksızkötükedihüso

ayyy benim de böyle bi arkadaşım vardı kıskanç fesat
en azından seninki karı koca arasına girmiyor
ben iyi bişey yapayım ağlardı kendi kendini yerdi
bi de benim 4 yıldır süren ilişkim ve erkek arladaşım hakkıında sürekli entrikalar çıkarırdı
gayet rahat bi insan olmama rağmen kaldırmadı sinirlerim
ama onu çok fena yüz üstü bıraktım hiç yapmıcağım şeyi yaptırdı bana
ben kimseyi kırmak incitmek istemem
ama onun yalanlarına baştan inanırdım onu tanımıyorken sonra sinir oluyordum kavga ediyodum sevgilimle
sanki ben gittim yerine başka bi insan gelmişti
dediğim gibi çok fena yüz üstü bıraktım onu tam bi ikiyüzlülük yaptım
ama hiiiiiiççç te pişman değilim bi gıdım bile pişman olmadım
aaa belki o da insan evladı en azından bu yüzden yapmamam gerekirdi ama napayım
sinirden elim ayağım boynum titrerdi reflü oldum onun yalanları yüzünden
sevgilimle hep kavga ederdim sonra gerçi onun karakterini çözünce yaa tabi tabi dedim geçiştirdim ama çok yıprattı beni ve ilişkimi
şuan o arkadaş 2 yıldır yok hayatımda ve o kadar rahatım ki sevgilimle en son ne zaman tartıştım hiiiiçççç hatırlamıyorum çokta güzel gidiyor ilişkimiz
ne iyi yapmışım

ay bence açıkça söyleyin görüşmek istemediğinizi, "bana çok basit geliyorsun" falan deyin.. görüşüp napcıcaksınız böylesiyle.. gerçekten çok komiklermiş yani

hiç sevmedıgım ınsan turu ya dedıkoducu kıskanç:nazar:
acıkca soyle canım bence ya nası tahamul edıyosun ki hiç sıkıntıya gelemem vala
ben bı komsuma soyledım böyle acıkca
cok sıkıldım çünkü
telefon actım senle görüşmek ıstemıyorum dedim
acıkca cunku sıkıldım
evımıze gelıp agza alınmıycak sekılde konusmalar dedıkodular vs vs :nazar:
sımdı rahatım
fena bozuldu ama bosver :nazar:

X