Boy uzatmak

paradise_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2009
220
0
kızlar boy uzatmaya yarayan birsürü ürün var reklamlarını da görüyoruz.bunlardan kullanıp sonuç alanlar varsa lütfen ama lütfen yazsın.bu konuda bilgili olanlarınız illa ki vardır.boy uzatıcı hareketler ya da başka şeyler bilenler lütfen yazsın.yaşım 18 bu arada yakında 19 olacak...

kızlar boy uzatmaya yarayan birsürü ürün var reklamlarını da görüyoruz.bunlardan kullanıp sonuç alanlar varsa lütfen ama lütfen yazsın.bu konuda bilgili olanlarınız illa ki vardır.boy uzatıcı hareketler ya da başka şeyler bilenler lütfen yazsın.yaşım 18 bu arada yakında 19 olacak...

canım bn kımı boy uzatıcı tban aldım o kdar para verdm ama pek işe yaramadı düzenli olarak da fzla kllanmadm gerçi ama o kadar acıtıoki ayakları o yzdn ürünlere inanmayın bnce. ama amway hapı kullanıorm şuan onun birz faydası oldu ve sıt ağrılarına birebir geliolar :KK70: yanında balık yağı hapı da kullan. bide yüzmeye giderssen belki 3-4 cm uzarsn :) boshayallersmile

canm sen kaç yaşındasın ve kaç cm uzadın? yüzmenin çok iyi olduğunu biliyorm ama imkanım yok malesef:KK43: kimi yi de kullanıp memnn kalmayan çok kişi var gerçektn.o dedğn ürün nasıl bişey ki yan etkisi var mıdır çok pahalı mı acaba? çok mu soru sordum :S

ben basket diyorum benim boyum 173 cm baskete baslamistim birsene icinde uzadi o zamnlar 15 yasindaydim

canım bende aynıyım yaa yakında 19 yaşıma gircem acaba uzarmyız bi kaç santim, yüzmeye filan gidemem bende

ben de bir sene boyunca her sabah bir bardak süt içtim boyumda 5 cm uzama oldu. 19 yaşındaydım.

kefır ıyı gelebılır oyle dıye duymustum yada süt ben cocuklugumda acayıp sut ıcerdım yemek yemez sut ıcerdım o dereceydı yanı boyum 174 oldu ben süte kalsıyuma baglıyorum arkadaslar bunun dısında ekstra bır sporla falan da ugrasmadım

kefır ıyı gelebılır oyle dıye duymustum yada süt ben cocuklugumda acayıp sut ıcerdım yemek yemez sut ıcerdım o dereceydı yanı boyum 174 oldu ben süte kalsıyuma baglıyorum arkadaslar bunun dısında ekstra bır sporla falan da ugrasmadım

174 mü:1shok: çok merak ediyorumm nasıl bi duygu öyle olmak :gitme:

ben de yaa 1.65 im :) kizlar bi pilatesin boy uzattigini duymustum bilginize .. uygulamaya basliyorum sut+pilates etkisini görürüm umarım ..

ben de yaa 1.65 im :) kizlar bi pilatesin boy uzattigini duymustum bilginize .. uygulamaya basliyorum sut+pilates etkisini görürüm umarım ..

inşallah faydasını görürsün canm kaç yaşındasın.pilatesin hangi hareketlerini yapıyosun.link verebilirmisin biz de yapalm

Canım spor yaparsın uzarsın bir kaç santim daha. Çünkü yaşın daha çok genç Geçen gün sen yaşlarında komşu kızı var, şehir dışında üniversitede okuyor. Geçen bi geldi benim boyumu geçmiş. Benden kısaydı çünkü.Spor çok iyi geliyor. Fitnes, basketbol, yüzme özellikle bu üçünden birini yapmanı tavsiye ederim. Bende devamlı spor yapıyorum ama ben doğuştan uzunum , ve hep kısa erkekler buluyor beni kaydirigubbakcemile

Burada pilatesin de boy uzattığını söylemişler, açıkcası pilates kas ağırlıklı bi spor türü.Ben sporun içinde biri olarak, pilatesten ziyade diğer spor türlerini tercih et derim, bunun yanında bol süt içmeni tavsiye derim

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım spor yaparsın uzarsın bir kaç santim daha. Çünkü yaşın daha çok genç Geçen gün sen yaşlarında komşu kızı var, şehir dışında üniversitede okuyor. Geçen bi geldi benim boyumu geçmiş. Benden kısaydı çünkü.Spor çok iyi geliyor. Fitnes, basketbol, yüzme özellikle bu üçünden birini yapmanı tavsiye ederim. Bende devamlı spor yapıyorum ama ben doğuştan uzunum , ve hep kısa erkekler buluyor beni kaydirigubbakcemile

doktor daha peki bi uzama olamayacağini söyledi ama :KK43: yüzme için imkanım yok şu an canm basket de öyle.fitnes da :KK43:

X