Boy Uzatmak İçin Telkinli Ses Dosyası

Parfait

Firüsünüm seniiinn :)
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2011
223
14
Bu telkını onceden bırlıkte calıstıgım arkadasım olusturmustu, ben ıse subliminal ses dosyası halıne getırdım.. kendısıne tekrardan tesekkur ederım.. olur da bır gun karsılasırsa bu baslıkla onu anmadıgımı dusunmesın hıc :KK34:

Yenilenen Link: Boy Uzatma

Telkinle Boy Uzatma

Hazırlamış olduğumuz bu subliminal ıle aslında zihnizi tam olarak boyunuzu uzatmaya hazırlayabılır ve bilinçaltınızın bu durumu kabullenmesine yardımcı olabilirsiniz. Lutfen sadece telkinleri dinlemekle kalmayın bununla birlikte boy uzatıcı egzersizleri de uygulayın. Vücüdunuzun esnemesine yardımcı olacak egzersizlerden platesin bu konuda yararlı olabilecegini dusunuyorum...Ve tabi ki de saglıklı beslenmeye özen gösterin..

Telkin İçeriği

Şu andan itibaren boyun uzamaya başlıyor.

İdeal boy ölçüne ulaşana kadar uzama devam edecek.

Bunun için gereken her şeyı yapıyorsun.

Egzersizler, yiyecekler, sağlıklı bir yaşam biçimine sahipsin.

Boyunun uzaması için gereken her şeyi kolayca yapıyorsun.

Boyun sürekli olarak uzamaya devam edıyor ta ki sen dur diyene kadar.

Severek ve neşeyle uzamaya devam ediyorsun.

İdeal boy ölçüne ulaşıyorsun.

Seni gören insanlar şaşkınlıkla ve sevinçle karşılıyor bu durumu.

Ve biliyorsun ki olan her şey sen istediğin için oluyor.

Her geçen gün daha da fazla uzuyorsun.

Vücudun uzayabilmen için gerekli enerji ve kaynaklara sahip.

Bilinçaltındaki tüm kaynaklar ve evren sağlıklı bir şekilde uzaman için işbirliği içindeler.

Boyun uzamaya devam ediyor ta ki sen yeter diyene kadar.

Son düzenleme:
Parfait eline sağlık...paylaşımın için çokkkkk teşekkürler......:KK71::KK71::KK71::KK71:
inanarak dinlemek çok önemliii... bu telkinlerin işe yaracağına çok inanıyorum...

canımcım çok faydalı paylaşımlar yapıyorsun.bir de acaba işlerin düzelmesi için bir telkin paylaşabilir misin???:KK66::KK66::KK66:

emeğine sağlık ,denemek lazım tabii, alternatif tıp dan zarar gelmez dimi ama :KK54: ben bu telkinleri kilolarımada uygulasam acaba faydası olurmukine :KK53:

arkadaşlar bu konu hakkında pek bi bilgim yok indirdim ve yalnızca 4 dakikalık bi müzik var doğrusu bu mu :26:

teşekkürler emeğine sağlık. acaba kilo vermek ya da iştah kesmek için olan ses dosyası var mı???

Bu telkını onceden bırlıkte calıstıgım arkadasım olusturmustu, ben ıse subliminal ses dosyası halıne getırdım.. kendısıne tekrardan tesekkur ederım.. olur da bır gun karsılasırsa bu baslıkla onu anmadıgımı dusunmesın hıc :KK34:

Buradan İndiriniz

Alternatif İndirme Linki

Telkinle Boy Uzatma

Hazırlamış olduğumuz bu subliminal ıle aslında zihnizi tam olarak boyunuzu uzatmaya hazırlayabılır ve bilinçaltınızın bu durumu kabullenmesine yardımcı olabilirsiniz. Lutfen sadece telkinleri dinlemekle kalmayın bununla birlikte boy uzatıcı egzersizleri de uygulayın. Vücüdunuzun esnemesine yardımcı olacak egzersizlerden platesin bu konuda yararlı olabilecegini dusunuyorum...Ve tabi ki de saglıklı beslenmeye özen gösterin..

Telkin İçeriği

Şu andan itibaren boyun uzamaya başlıyor.

İdeal boy ölçüne ulaşana kadar uzama devam edecek.

Bunun için gereken her şeyı yapıyorsun.

Egzersizler, yiyecekler, sağlıklı bir yaşam biçimine sahipsin.

Boyunun uzaması için gereken her şeyi kolayca yapıyorsun.

Boyun sürekli olarak uzamaya devam edıyor ta ki sen dur diyene kadar.

Severek ve neşeyle uzamaya devam ediyorsun.

İdeal boy ölçüne ulaşıyorsun.

Seni gören insanlar şaşkınlıkla ve sevinçle karşılıyor bu durumu.

Ve biliyorsun ki olan her şey sen istediğin için oluyor.

Her geçen gün daha da fazla uzuyorsun.

Vücudun uzayabilmen için gerekli enerji ve kaynaklara sahip.

Bilinçaltındaki tüm kaynaklar ve evren sağlıklı bir şekilde uzaman için işbirliği içindeler.

Boyun uzamaya devam ediyor ta ki sen yeter diyene kadar.

acaba aynı anda en fazla kaç adet telkin dinleyebiliriz

Sevgili Parfait,
Öncelikle paylaşımların için çok teşekkür ederim.Ben telkin yöntemine ve bilinçaltının yapabileceklerine gerçekten inanıyorum. Diğer dosyaları indirdim ve kesinlikle faydalı olacağına inanıyorum. Tekrar teşekkür ederim. Benim sorum şu:
Ben 30 yaçındayım ve sanırım bu "boy uzaması telkini" için artık geç. Ama benim küçük bir kızım var. Henüz 3 yaşında. Kızımın ilerde uzun boylu olmasını isterim. Ben uzun sayılmam ama babası uzun boylu. Belki bana çektiyse boyu uzun olmayabilir. Bu telkin dosyasını gündüzleri evde açsam ve kızımın dinlemesini sağlasam sizce uygun mudur? Hani daha çok küçük ya saçma bişey mi yapmış olurum?
Değerli görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler...

Acaba bu telkinde yaş sınırı var mı? Ve bir telkini dinleyip gününü tamamladıktan ne kadar sonra başka bir telkine başlayabilriiz? Kötü bir etki yapar mı?

çok teşekkürler :) bu telkini toplam kaç gün ve günde kaç saat dinlememiz gerekiyor?
21 gün boyunca, günde 6 saat dinlenmesi öneriliyor. 6 saati bir kerede değil, bölerek de dinleyebilirsin. yani gün içinde yoplam 6 saat olacak. ben şu an başka telkin dinliyorum, daha sonra buna da başlıycam. Dinleyip de etkisini gören var mı kızlar??? yorumlarınızı yazarsanız çok iyi olur.

evet buldum sonunda yuppiiii :KK66: cok tesekkurler parfait .. ben 24 yasindayim ama yinede deneyecegim insallah ise yarar :KK24: :KK71:

X