Botox yaptırdım çok kötü oldu 1 ay sonra düğünüm var yardımmmm

15 gün henüz olmadı ama giderek eşit miktarda düşüyorlar. Ek doza da korkuyorum açıkçası kaldıracağı yerde düşürdü zaten biraz daha düşerse göz kapağım falan düşer Allah korusun

burayı okuyacaklar kızlara tavsiye !
lütfen düğünden en az 3 ay önce işlem yapmayı bırakın !
Ben 2 hafta öncesi yaptırmıştım, fıstık gibi oldu. Ama doktor mühim ve daha önce birkaç kez yaptırdığın ve hiç hata yapmadığını bildiğin doktora gitmek lazım. Çok sonrasında başkasına yaptırdım göz kapağım düştü

Ben kışın yaptırmıştım sol göz kapağım baya bildiğin düştü , çok sinir bozucu bir durum , ilaç pek ise yaramıyor , sıcak duş , hamam en etkili olanı .

Bir daha yaptırmazsınız.

Gecmis olsun , dugun oncesi kotu olmus.dugunde sacinizi kasi gozu kaldiracak sekilde siki bir topuzla toparlayabilirsiniz.

Benim botoxum felaket olmuştu aynı doktora gittim magnezyum al sabah akşam dedi ve yüzüme dna dediği birşey yaptı iğneyle, etkisini azaltıyormuş botoxun.10 gün sonra hala düzelme olmazsa radyofrekans mı ne öyle bişey dedi onu yaparız dedi ama düzeldiği için gitmedim ben.

işte bu şans herkese denk gelmiyor, riske girmemek lazım

Bol bol sıcak uygulama yapın ama en azından olabildiğince etkisi azalır. Botoksu çözdürmeyin bir yolu yok maalesef.

O yüzden bu işlemleri yaptırırken çok dikkat etmek ve iyi bir doktora yaptırmak gerekiyor. Yanlış bir kasa yapılan işlem; çift görme, kaç düşmesi, göz kayması, şiddetli baş ağrısı gibi durumlar neden olabiliyor.

Hadi dolgunun bir nebze geri dönüşü var ama botoksun etkisini yok etmek imkansıza yakın. Mecbur beklemek gerekiyor.

Son düzenleme:
Foreoyla masaj yapıyorum sürekli yukarıda bir üye magnezyum yazmış onu da alıyorum
Dermatolog bir arkadaş altın iğne birazcık azaltır etkisini dedi de bilemiyorum

Foreoyla masaj yapıyorum sürekli yukarıda bir üye magnezyum yazmış onu da alıyorum
Dermatolog bir arkadaş altın iğne birazcık azaltır etkisini dedi de bilemiyorum
belki öyledir ama en etkili yöntem masaj ve sıcak uygulama. Havlu ütüleyip botoks yapılan bölgeye tutabilirsiniz, sıcak duş alabilirsiniz. Ve bol bol masaj yapabilirsiniz. Bunlar botoksun hızlı erimesini sağlıyor. Diğer işlemler ters de tepebilir. Sonuçta sizin için çok önemli olan bir güne az kalmış. Ben yerinizde olsam riske atmazdım.

Magnezyum da etkili olabilir. Sonuçta bir takviye ve bir zararını görmezsiniz.

5 gün oldu artık oturdu sayılır. Bundan önceki yaptırdıklarımda kaşlarım giderek kalkardı bunda resmen olduğu gibi aşağı düştü kaşım gözüm bitişti gibi oldu.
5 güne oturmaz oturması 2 haftayı buluyor ama önceden yaptirdiysaniz az çok biliyorsunuzdur 1 aya duzelmez gibi maalesef

Üzgünüm ama bendede bir kere o düşüklük 5 hafta icinde gitti en son yaptirdigimin ustunden 2 aydan fazla gecti hala o düşüklük tamamen gecmedi. Botoks etkisi bitince gidecek en kotu ihtimal inşallah.

Yine de başka bir doktora gitmeni öneririm belki kaşlarının kalkması için bir tık daha botoks yapabilirler... umutsuz olma bakarsın geçer ama dediğim gibi önce de başka bir doktora git ve danış.

Sıcak uygulama bayağı etkili. Magnezyum bilmiyordum. Bilgi için teşekkürler.

Merhaba, doktorun ne yoğunlukta yaptığına bağlı aynı zamanda genellikle böyle özel günlerden en az 2-2,5 ay önce yaptırmaya gayret ediyorum çünkü ilk 1 ay etkisi çok yoğun oluyor. Umarım düzelmiştir her şey daha iyidir sizin için. 4-5 senedir botoks yaptırıyorum çok çok memnunum ancak hiç
Etkisini azaltabilecek bir yöntem duymadım güneşte çok kalmanın, güneşlenmenin etkiyi azaltabileceğini okumuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…