Botox yaptırdım çok kötü oldu 1 ay sonra düğünüm var yardımmmm

dangerousangel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2019
307
116
Merhaba doktorum düğünden 1 ay önce botoks yapalım güzel olur demişti yaptırdım ve sonuç hüsran kaşlarım kalksın istemiştim daha düştü kendi kavisi yok oldu resmen allahtan göz kapağımda bi düşme falan olmadı.1 ay sonra düğünüm var resmen suratım değişti berbat oldu nasıl geçer mi bir aya çok kötü hissediyorum

Merhaba doktorum düğünden 1 ay önce botoks yapalım güzel olur demişti yaptırdım ve sonuç hüsran kaşlarım kalksın istemiştim daha düştü kendi kavisi yok oldu resmen allahtan göz kapağımda bi düşme falan olmadı.1 ay sonra düğünüm var resmen suratım değişti berbat oldu nasıl geçer mi bir aya çok kötü hissediyorum
Bu konuda uzman birkaç doktorla görüşün 1 ay gibi kısa bir sürede iyice araştırman ve onların yönlendirmesi daha doğru olur. Yukarıdaki üyenin dediği gibi yüz erme bandıda kullanabilirsin.

canım korkma benimde hayatımda ilk kez yaptırmıştım ve tek kasim hafif düşmüştü. asiri takiliyordum. doktorada soyledim 3 ay sonra tekrar gelin duzeltiriz dedi. tabi enayimiyim bir daha oraya gideyim bide taninmis doktor piyasadan pahaliya yaptirdim. neyse sana tavsiyem bol bol yüz yogasi ve sıcak dus. böyle en buharlisindan hatta mumkunse hamama git. birde magnezyum gibi vitamin takviyesi al botoksu en cabuk yok eden seylerden biridir benimki rotustan 40 gun sonra tamamen mimik yapabiliyordum. o da ilk ve son botoks tecrübem oldu.

Keşke dah önce yaptırsaydınız; sanki bir ay (iyi olsa da işlem) oturma süreci için erken. Bide ilk k ez yapılan işlemler riskli tabi önemli günler öncesi. Arkadaş yazmış gözleri yukarı kaldıran o bantlardan kullanın düğün günü. Bide yüz yogası sanırım etkisini hızlı geçiriyordu botoksun ama o da uzun vadeli tabi.

Gecmis olsun, esasinda dugune az zaman kala igneli islemler yaptirip risk alinmasi hata.. vucut ne zaman hangi maddeye tepki verecek kestirilemiyor...
botoksta kalicilik maksimum 4 ay deniyor zaten, 1 ayda 1 miktar duzelir insallah ..normal sartlarda kontrole cagiriyorlar 15 gun sonrasinda iki kas farkli olursa esitlemek icin minik doz daha yapiyorlar genelde.. sizi cagirmadilar mi?

X