Botokstan pisman oldum

gzmcrk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2020
28
2
35
Merhaba arkadaslar bundan 5 ay önce alnıma ve gözkenarıma botoks yaptrdm ve etkisi nasıl oluyorsa hala devam ediyor cizgilerim cıkmadı ama yaptırdıktan sonra gözaltlarımda şişlik olustu torbalanma gbi bu zamana kadar biraz hafifledi bu durumu yasıyan varmı kalıcımı bu cok korkuyorum
Sadece kazayağıma bototks yaptı 5 ay oldu ve etkisi hala devam ediyor dysport yaptı ama su torbalanmalar gecmedi cok üzülüyorum bana yardımcı olcak yokmu kimse cevap atmyr

Büyük ihtimalle doktorunuz botoksu yanlış yere uygulamış

Kendisi de güya göz doktoru hastahanede herkeze yapıyor oyüzden yaptrdm zaten peki bu durum gecermi sizde böyle birsey yasadınızmı lftn yardmcı olurmsnz
Göz doktoru botoks yapmayı nerden bilsin keşke ona yaptırmasaydınız. Hiç kimse bu tür işlemleri bir estetik cerrahı kadar iyi yapamaz. Ben böyle bir şey yaşamadım ama bence bi estetik cerrahına görünün

Ben çanakkalede yasıyorum ve burda tanıdıgım yok güya botoksun etkisi gecici diyorlar üstelik yanımda actı dysportu marka ve 5 ay oldu hala yeni gbi botoksum

Merhaba geçtimi gözaltlarınız bende 2 hafta önce kaz ayaklarıma ve alnıma botox yaptırdım elmacık kemiklerimin üstü şişti göz altı dışı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…