boşanmayı düşünüyorum

İnanın beş kuruş orasını istemiyorum defolsun gitsin

Hani şey derler ben böyle biri değildim asla bunları yapmazdım. Kızardım inanmazdım. Ama inanın ben çok büyük konuştum konuştuğum her şeyi yuttum elim ayağım bağlandı sanki. Hatanın en büyüğü benim bile bile lades dedim maalesef

Tam bir asalakla yaşıyorsunuz, ev babanızınnaile konutu, polis zoruyla çıkarabilirsiniz, ayrıca boşanma davasını onun rızasıyla açmak zorunda değilsiniz. Gerekirse çekişmeli açın, yıllarca sürse de olur, dibinizden gitsin yeter. Yalnız banka hesap dökümlerine ulaşıp birikim yaptığını aile birliğine katkıda bulunmadığını ispatlayacak deliller bulmaya çalışın. Watsap yazışmalarıyla yapmadıklarını kendisinin yazmasını sağlayın. Bu delillere ihtiyacınız var. Sakat bırakırım tehtidini de kayıt altına almaya bakın. Hayvana bak kim oluyor da seni sakat bırakıyor. Hatta kendi harcamalarınızın faturalarını da saklayın ki harcamalarınızın ev giderleri için olduğunu rahatça ispatlayın

Bundan sonrası çok güzel olur umarım

Engellli bırakırım seni lafını kayıt altına alın acilen.
Ve uzaklastırma talep edin.
Ruh hastası pislik!
Bunla evli kalınır mı ya!

Bu adama para teklif edersen ödenemezsin 500binden açar kapıyı

bende yeni bosandim ve kurtuldum.sen zaten kendi ayaklarin uzerinde duruyorsun bosver birak yasa hayatini ne guzel cocukda yok.kimseye ihtiyacin yok.en nefret ettigim erkek tipi cimri olanlardir.bunlarla hayat gecmez bosa gitsin sana yarari yok boyle adamlara asalak denir

Bir şey daha diyecegim eğer memursa veya nerde calisiyorsa yaptığı hakaret veya tehditi kayıt altına alıp bunları bir kaç mail hesabınıza atıp çünkü telefonu zorla alıp siler.... Polis zoruyla çıkartırın sonrada tehdit edin telefon konuşmasında eğer anlaşmalı bosanmazsan seni işinden ederim kahrolası pislik diyebilirsiniz ama dikkat edin konuşmanızı kaydetmesin

Hakkını yemıyım kıyafetıme karısır kıskanır ney ya .Bıde bunu aılemın evıne mi soktun .İğrenç .Bır dakıka bıle durma.Senı sakat bırakacagına daır ses kaydını sl at kapımın onune .Arabası ıle paralarına sarılsın .

Dalga geçmek amaçlı söyledim kocalığı sadece kıyafete karışmak olarak algıladığı için

Öyle yapacağım

Günaydın konu sahibi dün gece konuştunuz mu, gelişme var mı?

Ailece elinizin tersini göstermemişsiniz bu gerizekalıya ondan bunca deli cesareti.
Pasif kalmışsınız hepiniz.
Sen de kendine etmişsin, en büyüğü sende hatanın, boşa bu kafasız paraziti.
Ayrıca seni engelli bırakırım lafı da fasa fiso.
O kıymetli arabasını, bankadaki parasını hiç bırakıp kodes köşelerinde takılır mı ?

Evinize bir asalak almışsınız ev kirası yok faturalar yok pazar market yok yeme içme bedava yan gel yat ...kendinizi de ailenizide bu adamla imtihan etmeyin lütfen vurun tekmeyi gitsin güçlü olun dik ve kararlı durun lütfen.kendi ailesi beslesin

çok şımarık yetiştirmişler zaten ben bu yaştan sonra büyümemiş adama edep ahlak öğretemem kararım net

parasına para katıyor diyorsun ne iş yapıyor peki , ev bile tutmayan adam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…