Boşanmaya karar verdim.

ebruubolukayaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2014
697
594
34
Arkadaşlar bende boşanmaya karar verdim. 6 yıllık evliyim çocuk yok. Anlaşmalı bosanma olacak. İntetnet üzerinden dilee ve protokol hazırladım sadece imzalama işi kaldı. Başka yapmam gereken ne var? İstanbuldayım ne kadar sürer bu işler. Ailem yok tek başıma bir hayat kurmaya çalışıcam. Şükür çalışıyorum ama malum istanbulda asgari ücretle hem kira hem ev geçindirmek oldukça zor. Şimdilik bir arkadaşımın yanında kalacağım. Fikirlerinize ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

Sağlam bir avukata ihtiyacınız var.
Kira,asgari ücretten dem vurduğunuz için anladığım kadarıyla şuan bu mümkün olmayacak sanırım.
Barodan avukat talep edin anlaşmalı ayrılacak da olsanız haklarınızı öğrenin ve geri kalan işlemleri birlikte yürütün.
Bundan sonrası güzel olsun inşallah..

Hakkinizda hayirlisi olsun.
Keake dilekcenizi bir avukata yazdirsaydiniz. Hak kaybi olup olmadigini daha iyi biliyorlar.

Esiniz de istiyor mu bosanmayi ?
Anlaşmalı olacağı için avukat istemedim ya çok masraf alıyorlar. Mal paylaşımı falanda yok sadece bosanma olacak. Evet her ne kadar önce tamam diyip sonra vazgecsede bu sefer kararlı olduğumu biliyor.

Çok teşekkür ederim inşallah hayırlısı olur. Aramızda paylaştıracagımız bir şey olmadığı için nafaka falanda istemiyorum o yüzden avukat gerekmez diye araştırdım. Baronun bazı kriterleri var avukat atamaları için. Sadece dilekçe içinde açıkcası avukata gitmiyim dedim.

Öncelikle hakkinizda hayırlısı olsun. Bence avukattan yardım alın. En azından az da olsa bir nafaka ısteyin bence

Öncelikle hakkinizda hayırlısı olsun. Bence avukattan yardım alın. En azından az da olsa bir nafaka ısteyin bence
Amin çok teşekkür ederim. Aramızda nafaka bağı da kalsın istemiyorum. Sonuçta cocuk olsa bir şekilde görüşmek zorunda kalıyorsun ama bizim öyle bir durumumuz yokken bu konularla yüzyüze gelmek istemiyorum. Kendim çalışıyorum kendime yeterim diyorum.

Allah yardımcınız olsun.
Anlaşmalı boşanma protokolünde taraflar birbirlerinden hiç bir şey istememektedir şeklinde madde var ise (tabi hukuk diline uygun yazılmış) yeterlidir.
İçeri verdikten 3 hafta sonra duruşmaya çıkıp, 10 dk içinde boşanacaksınız.
Darısı boşanmak isteyip de işin içinden çıkamayan arkadaşlarımızın başına. Rabbim tez zamanda kurtarsın.

Hakkında hayırlısı olsun arkadaşım. 2 ucuk yılın ardından ben de boşandım. 20 gün oluyo herhalde. Malum insan çirkef gibi kiralık eve benimdir diye konup habire beni kovunca s.yım evine de eşyasına da diyip kız arkadaşımın yanına çıktım ev arkadaşı oldum ona. Üzülmemek elde değil de yine de üzülmemeyi çalış. Al çantanı çık onu da o evde bırak gerisi geliyor değişik Bi güç kuvvet geliyor insana. Rabbim yardımcın olsun inşallaj

Canım peki acaba konu neydi boşanma sebebiniz halledilemeyecek meseleler mi :/
Ben çok üzülüyorum boşanan aileleri görünce
Rabbim Her konuda yardımcınız olsun hangisi hayirliysa onu yasatsin. Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…