Boşanmamak için dua

MeyraD

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2019
56
29
Merhaba eşim boşanma davası açtı henüz duruşma tarihimiz belli olmadı ancak herşeyin hayırlısı istiyorum şöylede bir gerçek var dua kaderi değiştirir ...

Bunun için bildiğiniz bir dua var mı arkadaşlar.

Ya Mani esmasını çekebilirsin. Allah'ın bazı şeylerin olmasına engel olan anlamındaki ismidir. Ayrıca eşler arasındaki öfke ve anlaşmazlık için okunması tavsiye edilmiş

neden boşanacağınızı anlatabilirsin, duadan daha faydalı tavsiyeler verebiliriz. umarım her şey istediğin gibi olur.

Ya Mani esmasını çekebilirsin. Allah'ın bazı şeylerin olmasına engel olan anlamındaki ismidir. Ayrıca eşler arasındaki öfke ve anlaşmazlık için okunması tavsiye edilmiş
Ya Mani esmasını sürekli çekiyorum. Ya Rakip ve Ya mucip de çok etkiliymiş.

Hatta Ya Vedud birbirine helal olan kişilerde etkisi daha büyükmüş camimizin hocası çok fazla çekme diye uyarmıştı.

Onun yerine ya rakip ve ya mucip okumamı tavsiye etti.

1.000 tane Ya Vedud Ya Cami muhabettin artmasi icin. Gunluk duzenli 100 tane de okuyabilirsiniz.

Mücadele suresini oku Allah hakkında yine de hayırlısını versin

Ya Mani esmasını sürekli çekiyorum. Ya Rakip ve Ya mucip de çok etkiliymiş.

Hatta Ya Vedud birbirine helal olan kişilerde etkisi daha büyükmüş camimizin hocası çok fazla çekme diye uyarmıştı.

Onun yerine ya rakip ve ya mucip okumamı tavsiye etti.

Neden Ya Vedud çok çekme diye uyardı acaba ?

Merhaba eşim boşanma davası açtı henüz duruşma tarihimiz belli olmadı ancak herşeyin hayırlısı istiyorum şöylede bir gerçek var dua kaderi değiştirir ...

Bunun için bildiğiniz bir dua var mı arkadaşlar.
Celbiye yapın,haram işlerde kullanmayin

Vedud muhabbet için okunur, çok okununca maneviyat ağır basar ve kaldıramazsın canım o yüzden olabilir .
Tam olarak anlamadım desem .
Ben bunlara inanmıyorum neden Allah ın isimlerini çok çekmek zarara yol açsın ki bilemedim .

Ben bunlara inanmıyorum neden Allah ın isimlerini çok çekmek zarara yol açsın ki bilemedim .
Şöyle anlatayım. Ebced hesabı vardır.
Yani bir niyet için okuman gereken esmanin belli bir adedi vardır. Bu niyetine ulaşana kadar her gün bu esmayi belirtilen sayıya kadar okumalısın .
Ayrıca zarara yol açmaz ,sadece usül böyledir.
Lâkin Allah rızası, zikir amaçlı çekmek istiyorsan elbette sınırsız çekebilirsin.

Benim için de dua eder misiniz? Gaybın gayibe ettiği dua geçermiş.ben de yeni evliyim boşanma davam var eşim ve ailesinin merhametli olması için

Başka bir kapıyı açarsın. Orada başka şeyler görürsün. Her dua bir anahtardır. Her anahtar bir kapıyı açar o yüzden

Benim için de dua eder misiniz? Gaybın gayibe ettiği dua geçermiş.ben de yeni evliyim boşanma davam var eşim ve ailesinin merhametli olması için

Bizde yeni evliydik. Bizimde var ama eşim cok şükür değişmeye başladı. çok dua ettim çok şükür emin ol geçiyor geçmez sanıyorsun geçiyor . sabır ve dua ile herşey düzeliyor . Kenzül Arş ı ve Salatı Mecule yi oku bol bol. Allahım sneinde yardımcın olsun inşallah.

Bizde yeni evliydik. Bizimde var ama eşim cok şükür değişmeye başladı. çok dua ettim çok şükür emin ol geçiyor geçmez sanıyorsun geçiyor . sabır ve dua ile herşey düzeliyor . Kenzül Arş ı ve Salatı Mecule yi oku bol bol. Allahım sneinde yardımcın olsun inşallah.
Nasıl değişti 🥺

X