Boşanmak istiyorum.

Sahi son kavganizda nasıldı? Zıt fikrin allahını söylediniz sonuçta

1.Klinci çocuk için korun istemesse gizlice korun
2.İşe gir
İstemese de gir
3.Paranı verme biriktir
4.İşini sağlama alınca vur gitsin tekmeyi !!Bu kadar !

Harikasınnn!!!! Yürü beeee !!!

Tek olay narsistlikse boşanmak için acele etmeyin derim. Hangi sehirdesiniz bilmiyorum tabi ama calisiyor bile olsaniz tek basiniza ev tutup, cocugu kreşe yollayip geçinmek kolay olmasa gerek hemen.
Aileniz yaninizda olsaydi daha rahat olurdu ama bu şekilde zor.

Eşimin yorumlarini önemserim ama sizin eşinizdeki gibi kötü niyet sezersem asla gectigi dalgayi, yaptigi yorumlari sallamazdim. Herşeyden once siz kendi icinizde zayif ve ozguvensizsiniz bu yuzden eşiniz size zarar verebiliyor.
Bu tarz narsist ve manipulasyoncu
insanlarr ozguveni yuksek insanlara bu tarz seyler yapamazlar hatta kendilerini saklarlar. Nerde kararsiz, ozguvensiz, zayif insan var onlarin tepelerine çökerler.

Siz güclenirseniz onun etkisini azaltabilirsiniz.

Erkeklerin yarisindan çoğu zayif pasif kadinlari tercih ediyor..hatta öyleleri varki evlenmek istediği kadini özelikle okuma yazma olmayanini tercih ediyorki istediği gibi muammele etsin ağzini açamasin ben ne yaparsam yapayim birşey yapamasin..kadinlar güçlü olmak zorunda..heleki bu devirin erkeklerine zerre güven yok..ihanet aldatma olmazsa bile başka türlü eziyor zulüm ediyorlar..bazen düşünüyorum evlenene kadar 1 kedi birde köpeğim olsaydi..onlarla ömrüm geçseydi..

Maddi güç elde etmekten başka çareniz yok. Güzel garanti bir iş bulacaksınız. Para biriktirip öyle bosanacaksiniz

Bir insanı tüketen şeylerin başında sanırım manipüle eden sözde eş kişisi yer alır. Evlilik içerisinde hayat arkadaşlarımızı eksileriyle sarmalamali ki gelişebilsin, ilerlesin ve ilişki daha da iyi noktalara gelsin. Ben size duygusal noktadan çıkıp mantık noktasında yaşaminızı irdelemenizi tavsiye ederim. Şuan öğrenmekte olduğunuz işi pekiştirin, detaylarıyla öğrenin, çocuğunuz 3 yaşında, ona odaklanın, zaten yakın zamanda okul hayatı olacak, siz de bu saatlere uygun iş planı yapabilirsiniz. Plan yapın ve bunun üzerine gidin. Hayatta karar almak önemli ama bu kararı hemen uygulamak bazen doğru çözüm olamayabiliyor. Kendinizi maddi olarak güçlendirin eğer imkan varsa. ( bir kenara para ayırabilirsiniz) kafanızdan geçenleri eşinizle paylaşmayın ki sizi negatif yönde etkileyemesin. Ayaklarınızın üzerinde sağlam basabileceğiniz noktaya kadar devam edin. Çocuğun psikolojisi için ( ileride ayrılık vs konularında neler olur diye ) araştırın. Eş kişisi kalbinizde ve kafanızda bittiyse kendinize o sadece şimdilik bir zorunluluk diyin ve gelişiminize bakın, sözlerine bence gülüp geçin. Bol şans. En önemlisi çocuğun gelişimi, nasıl etkileneceği ve mutluluğunuz. Allahım hayırlı olanı versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…