boşanma testi

17 - 23 puan: Çok şanslısınız! Mükemmel bir evliliğiniz var :dance: :dance: :dance:

24 - 30 puan: Fazla endişelenmenize gerek yok ama birbirinize sonsuza kadar sahip olacağınızdan emin olmayın.
28 çıktı.doğru söylemiş zaten boşanmayı düşünüyorum.benimki sonsuza kadar çekilmez

24 - 30 puan: Fazla endişelenmenize gerek yok ama birbirinize sonsuza kadar sahip olacağınızdan emin olmayın.

banada bu çıktı nasip herşey kaderde ne varsa onmu yaşayacağız...a.s 50 günlük evliyim zamanla inşallah herşey yoluna girer

32 cıktı ve hakıkatende sorunlu gıdıyor yakında mahkemenın yolu bızı beklıyor olabılır

Son düzenleme:
17 - 23 puan: Çok şanslısınız! Mükemmel bir evliliğiniz var

evli değilim ama yaptım bu çıktı :1hug:

banada bu çıktı her ne kadar doğrudur bilinmez ama
hiç birşeyden dolayı umudum yok

23 çıktı ama ben kendimi öööle hissetmiyorum

..............................................

Son düzenleme:
24 çıktı demircool arkadaşıma katılıyorum

ben ce 23 çıkanlar çok sevinmesin en ufak bi sorunda heran 24 olabilirler:)
benim 22 çıktı da dermişim:)

ya arkadaşlar bişey dikkatimi çekti
bazı arkadaşlar zaten kötü gidiyordu,mahkeme yolu gözüküyor veya gözükecek demiş,
boşanmalar neden bu kadar basite alınıyor ve çoğalıyor
çok acı bu bence
eskisi gibi mücadele mi kalmadı nedir,
ya da eskiden eşler daha iyiydi şimdi mi kötüleşti
ya da annelerimiz hep içlerine mi attı
ya da bizler para kazandığımız için bi yerlerimiz mi kalktı
valla üzücü bir tablo

AYNen öyle...
eskiden evlilik zaruriymiş, boşanmak düşünülemezmiş
şimdi öyle değil ki...
dolayısıyla tahammül sınırları daraldı kadınlarımızın...
bakacak olursanız cevrenizdeki evliliklere boşanma taraftarı olan hep hemcinslerimiz
eskiden de erkekler böyleydi, sanmıyorum evrim gecirdiklerini
o halde düğüm biz kadınlarda çözülüyor...

24 - 30 puan: Fazla endişelenmenize gerek yok ama birbirinize sonsuza kadar sahip olacağınızdan emin olmayın

halt etmişş testt:dilcikaryanlış topladım heraldee-tatlicadiarzu-)

17 - 23 puan: Çok şanslısınız! Mükemmel bir evliliğiniz var. 22 çıktı :Saruboceq: :asigim:

benimde yirmi benimde kocişimi çok seviyorum çooookkk zaten alttakiş takip çizelgesinden belli değilmi oun doğum gününü bekliyorummm....... mutluluğumuz daim olsun ::

ne endişelenecem be, peeeh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…