Boşanma sebebi ne diyebilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eda_777

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2024
2
-4
18 yıldır evliyim dışarıdan bakarsanız birbirini çok seven bir çiftiz ki gerçekten de seviyoruz. eşim çok iyi bir eş anlayışlı, kibar, bonkör nazik ama düzenli aralıklarla beni aldatıyor once hamileyken aldattı sonra 6 ay bir ilişkisi olmuş yakalanınca ayrıldı bir zaman sonra sosyal medyadan translarla yazışmış ardından erkeklerle yazışmalarını yakaladım buluşmaya çalışıyordu yakalanınca sildi uygulamayı. sonra işyerine gelen kadınların gizlice c..plak videolarını çekmiş (giyim dükkanı var) en son da bir erkekle buluşmuş bu arada paşifmiş. bu olayların arasında hep 1-2 yıl var. Her yakaladıgımda yalvar yakar yeminler eder bir daha olmayacak der. Bende salağım ki sevdiğim için affediyorum. dediğim gibi çok ama çok ilgili sevgi dolu anlayışlı bir insan. Ama artık yeter dedim ayrılacağımı söyledim gene başa döndük ayrılmam yaşayamam diyor ama Bu sefer kararlıyım ama ailesine ve arkadaş çevremize ne diyeceğim bilemiyorum. Bunları asla anlatamam. Kimse anlam verip anlayamayacak 2 de çocuk var. Bu arada ben üniv. mezunuyum çalışıyorum iyi bir işim var. Şİmdi mağdur rolü oynamaya başladı ve beni bırakamazsın diye diretiyor.

Boşanmak doğru karar. Fakat ben tüm bunlara rağmen sizi hala sevdiğini düşünmenize anlam veremedim. Benim gözümde seven ve değer veren bir insan başka bir insanla fiziki veya duygusal bir ilişki kuramaz.
Hakkınızda hayırlısı olsun. Ben olsam aldattığı için ayrılıyorum, kabullenebileceğim bir şey değil der uzatmazdım.

birbirini çok seven bir çiftiz ki gerçekten de seviyoruz. eşim çok iyi bir eş anlayışlı, kibar, bonkör nazik ama düzenli aralıklarla beni aldatıyor

yok artık daha neler, kadınların çıplak videolarını çeken bir sapık (bundan ceza alması lazım, nasıl bir iğrençliktir), kadınlarla aldatıyor, translarla yazışıyor, yetmiyor erkeklerle de anlatıyor ama "birbirini çok seven bir çiftiz ki gerçekten de seviyoruz. eşim çok iyi bir eş anlayışlı, kibar, bonkör nazik ama" tek kusuru var "düzenli aralıklarla beni aldatıyor". bütün bunlardan sonra seviyorum diyorsunuz ya, söyleyecek bir şey yok.
boşanma sebebi olarak mazeret bulmaya da gerek yok, aldatıyor yeter de artar zaten.
insanların gayet de anlam verebileceği bir şey bu yani.

İlgili, anlayışlı eş olması hikaye! Adam sapık?! Açık ve net. Müşterilerin gizli çıplak görüntülerini çekmesi hukukta hapis cezası almasını gerektirir bi suç. Buna nasıl göz yumarsınız. Ya da en azından boşanıp bu adamdan neden kurtulmuyorsunuz

Bacim ben aynen boyle bir uye ve boyle degisik bir hayat hatirliyorum ama ayni kisimisiniz? Yok cunku bosanma nedeni ne demeliyim diye soramazsin herhalde o kadarda degil. Basina falan darbe aldin mi?

Kusura bakmayın ama ben böyle şeylerin gerçek olduğuna inanamıyorum. Eşiniz bir erkekle seks yapıyor, dükkana gelen kadınların çıplak resimlerini çekiyor ama siz hala seviyorsunuz.
Evet salağım işte böyle bakınca bende inanamıyorum

Hadi düzensiz aralıklarla aldatsaymış ne olacakmış hıı ?
Bi düzeni, sistemi var adamın. Size de ilgili. Nerden çıktı boşanmak ?

ne hayatlar var siz ne yaşıyorsunuz? bu adam sizi aldatıyor ama sevildiğinzie eminsiniz öyle mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…