Boşanma davamla ilgili

Benim avukatım barodandı yeni mezun vermişler bana stajı yeni bitmiş. Kendi kendimi savundum mahkemede mecbur kaldım. Baktım ki avukat avukat değil dava çekişmeli en iyisi dedim yıpranma anlaş kurtul.

Ben zina davası açmak bile istemiyorum onun haysiyetini korumak adına çünkü çocuğumuzda var onun babası neticede
Ama o beni her türlü kaosun içine çekmekten gocunmuyor
En baştan anlaşmalı bitsin istedim
Çirkinleşmek zorunda kalmak çok yıpratıcı

Benim avukatım barodandı yeni mezun vermişler bana stajı yeni bitmiş. Kendi kendimi savundum mahkemede mecbur kaldım. Baktım ki avukat avukat değil dava çekişmeli en iyisi dedim yıpranma anlaş kurtul.
Anlaştığınıza göre siz haklarınızdan feragat ettiniz değil mi

Nasıl ya anlamadım elinizle mi aldattı sizi
Yok eltimle değil eski eltimi şahit yazdırmış işte çiçek tedavi gördü ilaç kullanıyor yalan söylüyor psikolojik olarak iyi değil kaynım aldatmadı hayal görüyor vs dedi mahkeme de herkese hakkımi helal etsem de eski eltime etmem herhalde çünkü doğru dürüst beni tanımıyordu bile hiç bir zararım da yoktu kendisine sırf kaynanaya eşine iyi görünmek için yalan söyledi
Beni aldattığı kişi ile nasıl birbirlerini buldular vs hiç bilmiyorum bilmekte istemedim zaten tek kişi değilmiş bir kaç kişi ile aldatmış da bu kadına aşık olunca itiraf etti sonra inkar etti ama ben çoktan bitirmiştim kafamda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…