Boşanma davamla ilgili

YalnizKralice

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2024
34
40
36
Merhabalar herkese.Çekişmeli devam eden bir boşanma davam var.Aslında anlaşmalı açmıştım.Karşı taraf çekişmeliye döndürdü kendi kusurlu olduğunu bildiği için.Her neyse otel kayıtlarını istemiştik.Kayıtlarda eskortla kaldığı tespit edildi.
Aldatma durumu kesinleşti. Bu durumda çekişmeli dava devam eder mi yoksa aldatanın aleyhine hemen sonuçlanır mı.Bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim.

Avukatım var davanın başından beri süreci yönetiyor. Aldatma kesinleşti yine de duruşmalar olacak mı dava sürecek mi bunu merak ediyorum. Çünkü yargıtay aldatanı tam kusurlu kabul edip diğer sebeplere bakılmaksızın aldatan aleyhine davayı hemen sonuçlandırıyor diye bir ibare var. Bundan sonra süreç nasıl işler.

Dava sizin lehinize biter tazminat vs alabilirsiniz tabi karşı taraf çirkinlik yapmaz adam gibi verirse vermezse maaşına icra koydurabilirsiniz ama karsi taraf tam bir pislikse bir yolunu bulup yine ödemede zorluk çıkarabilir zor mevzular bunlar şimdiden kolaylıklar diliyorum

Avukatım zina davası açarız ana davayla birleştiririz diyor.Zinayı kazanırsınız ama aldatma olsa da ana dava da sizi de hakim eşit kusurlu bulabilir diyor bunu anlamıyorum aldatılmışım üstüne çıkıp duruşmalarda kendimi savunmak saçma geliyor karşı tarafın ailesinin sahte suçlamalarını dinlemek..
Aldatmak başlı başına tam kusurlu olmak için yeterli sebep değil mi
Teşekkür ederim

Bende aldatıldım ailesi eski eltim yalanci şahitlik ettiler vs vs kadın biz iki yetişkiniz ayrı oldukları dönem arkadaşça görüştük bile diyebildi utanmadan o kadar yıprandım ki anlatamam

Mahkemede iddia ettikleri herşeyi ispatlamak zorundalar. İspatlamazlarsa suçlu yine onlar olur. Her türlü dava sende.

Mahkemede iddia ettikleri herşeyi ispatlamak zorundalar. İspatlamazlarsa suçlu yine onlar olur. Her türlü dava sende.
Tanık yemin edince hakim söyledikleri yalan da olsa yemin ettikleri için söylenenleri dikkate alabilir diyor.
Adalet sistemi yemin üzerinden işliyormuş sanki dini kurum.
Dilekçe sürecimiz bitti bir hafta sonra ilk duruşma var.Aldattığı otel kayıtlarıyla kesin. Hiç duruşmaya girmeden dava sonuçlansın istiyorum. Daha fazla rezillik yaşamak istemiyorum.

Yemin ettiğinde avukatınız ispatlamaları için itiraz etsin. Süre istesin hakimden karşı tarafın iddialarını ispatlaması için. Karşı tarafın avukatı delil sunamayacağına göre yemin edenin de vay haline. Özel avukat mı baro avukatı mı ?

Yalan yere yemin.ediyorlar evet ama ispat etmeleri lazım
Bana psikolojisi bozuk ağır ilaçlar alıyor dediler hakim doktor raporu istedi ve temiz çıktı rapor ilaç vs de kullanmadığım ortaya çıkınca kalakaldılar

Özel avukat
Bırakın delil sunmayı dilekçe döneminde iki dilekçeme karşı dilekçe bile veremediler.Söyleyecek şeyleri olmadığı için.
Hala zamanımdan psikolojimden çalıyor çekişmeli davayla

Özel avukat
Bırakın delil sunmayı dilekçe döneminde iki dilekçeme karşı dilekçe bile veremediler.Söyleyecek şeyleri olmadığı için.
Çekişmeli davalar çok sıkıcı yıpratıcı zaman alması da cabası. Çekişmeliden anlaşmalıya döndürdüm lanet nefret olsun o kadar sene mahkemelerle uğraşamam diye. Haklarınızı veriyorsa anlaşmalıyı düşünebilirsiniz. Ama iftiraya kadar giden insancıklar hak mak vermez.

Özel avukat

Aynen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…