Boşanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

esse42

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Mart 2023
50
-3
25
4 sene önce evlilik yaptım ilk haftasında sokak ortasında şiddette ugradım ailesi geldi ikna ettiler bi şekilde devam ettik şiddeti yoktu artık ama 1 hafta en fazla iyi kalabiliyorduk sürekli kavga tartısma çocuk oldu artık herkes bıktı bizim kavgadan. Kafasında istediğini kurar sonra onu gerçek gibi yaşar insanIara anlatır ailesiyle de bu yüzden kötü olduk. Sonra niye yaptın dediğim de gaza getirdim diyodu. Şiddeti oldu yine şikayet ettim tutuklandı çalısıyordum o sırada çocuğuma ailesi bakıyodu şikayeti çekmezsen çocugu yurda vercez diye konuşmalar yaptı alamıyorum da nikah oldugı için orda da bendedd kala bilirmiş polis öyle dedı el mahkum çektim şikayeti. Çocuk küçük daha sus katla'n dedim devam ettim. 2 gün önce yine içip geldi saatlerce konustu hayatımda öyle hakaret duymadım ama ses etmedim asla biliyorum sonucu bu defa konuş diye vuruyor ben senın aileni bilmem ne yaparım ama sen tek kelime edemezsin aileme diyerek 2 saat boyunca dövdü komşular aramış polisi şimdide evinden çık git diyp cocugu alıp gitcem çok doldum yazarak rahatlamak istedim. Eşyayı ailesi aldı ama benim paramla fakat faturada onlar görünüyor takı desen düğünde 1 tane vermedi aldılar bu esyayı alamaz mıyım

Eşiniz evlenmeden önce nasıldı burda okuduğum evlilik konuları beni artık o kadar korkutuyor ki bu insanlar hep mi böyle yoksa evlendikten sonra mı değişiyorlar ? Aşk sevgi bu kadar çabuk biten birsey mi aynı evin içine girince.. Çok üzüldüm umarım bu adamdan en kısa sürede kurtulursunuz önce evden gidin gerisi bi şekilde hallolur Allahın izniyle. Kimse sizden değerli değil.

Üzüldüm sizin için 2 saat dayak mı yediniz ahh
Elleri kırılsın inşallah
Boşanın kurtulun

Böyle mükemmel bir evlilik çocuksuz olmazdı zaten! Darp raporu ve uzaklaştırma alın hemen. Eşyalar şu an en son düşüneceğiz şey. Öncelik sizin ve çocuğunuzun güvenliği.

Elleri kırılsın da inşallah bir bardak suya muhtaç kalsın ş..rfz
Bırak eşya meşya hak getire canını kurtar çolugunu cocugunu kurtar o şeytan kılıklıdan 😡

Boşver eşyaları. Dayaktan öldürür bu pislik seni. Bir an önce canını kurtarmaya bak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X