Boşanıyorum,içim yanıyor:(

Hayathayat09

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2020
110
41
Daha önce açtığım konuda bahsettim 8 aylık evliyim ve adamın her kavgada evden kovup ayrılalım demesine dayanamadım ve açtım davayı.Tabi her yapışında susup oturdum adam ilk bunu da blöf sandı.Ancak resmiyette görünce önce mesaj attı işteyken adam gibi otur evinde yoksa da sen bilirsin die sonra gece geldi uzatmayalım dedi.BEn de düşünür konusuruz dedim.Sabahına bir baktım adam cevap dilekçesini imzalamış göreceğim bir yere koymuş evde.Ne yapmaya çalıştığını anlamadım hala beni yalvartma peşinde sanırım ve bu gidişle boşanıcaz.Ya benden çok emin dava açmama rağmen inanmıyor ya da kendi de istemiyor bilemedim ama çok üzülüyorum belki hayırlısı bu nolur bi dua falan önerin rahatlamam için.

"düşünür konusuruz" demissiniz. Bosanma davasi acan insan dusunur konusuruz demezdi. Esiniz bosanmayacaginizi tabi ki biliyor ve sirf blöf icin dava neden aciyorsunuz yani? Boyle ev terk etme, dava acma bloflerinin sonu mutluluk degil daha da lacka olmuş bir evlilik oluyor.

E sizden ben bile eminim şu iki satırla boşamak istemiyosunuz ve daha büyük blöf yapmışsınız hepsi bu. Bu da tutmamış ama adam görmüş blöfünüzü atmış imzayı. Umarım davayı geri çekmezsiniz ayrılmayacaksınız o belli de geri adım atan siz olmayın bari.

"düşünür konusuruz" demissiniz. Bosanma davasi acan insan dusunur konusuruz demezdi. Esiniz bosanmayacaginizi tabi ki biliyor ve sirf blöf icin dava neden aciyorsunuz yani? Boyle ev terk etme, dava acma bloflerinin sonu mutluluk degil daha da lacka olmuş bir evlilik oluyor.
Kendi bi adım atmazsa boşanıcam burdan geri dönüşün benm için çok agır sonuçlanacagının farkındaym

Sevgi yok bence sizi sevseydi kaybetme korkusundan ne yapacağını sasirirdi. Piskin pişkin davranmazdi. Yani yalvartmaya çalıştığını düşünmüyorum. Şimdi olmasa 1 sene sonra bosanirsiniz bu adamdan. Evlilik herkese gore değil sanırım o da evlenince aynı eve girince anlamış.

E sizden ben bile eminim şu iki satırla boşamak istemiyosunuz ve daha büyük blöf yapmışsınız hepsi bu. Bu da tutmamış ama adam görmüş blöfünüzü atmış imzayı. Umarım davayı geri çekmezsiniz ayrılmayacaksınız o belli de geri adım atan siz olmayın bari.
Ben çekmem geri adım da atmam ama o adım atmazsa boşanıcaz

Ee napim ciddiyetimi göstermek için
Bir önceki konunuzda demissiniz ki "Evlenmeden önce de gönül almaz özür dilemezdi kavga eder hemen engeller her yerden bi kaç gün sonra da bişey olmamış gibi davranırdı" zaten evliliginizin fragmanını yaşamışsınız sevgiliyken. Boule biriyle evlenip birde üzerine boşanma davasını kabul etmemesini mi bekleriniz gerçekten ? Adam imzalar tabi. Zaten anladığım kadarıyla hiç bir zaman sizin kalbinizi kazanma savaşında olmamış ki. Üzüldüm. Geçmiş olsun.

Sizin blofunuze karşılık o da imzalayarak blöf yapmış işte.. sizin düşünürüz demenizden güç almış..
8 ayda yaşadıklarını zaten boşanmayı gerektiren şeyler..
Bu saatten sonra evliliğiniz dikiş tutmaz..eşinizin ciddi bir aydınlanma yaşayıp bambaşka biri olacağını zannetmiyorum sizi ne kadar blöf yapsanız da

X