Boşandım ✨

Zorbiseylerbiseyler

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2022
109
31
Herkese merhaba kk üyeleri. Buraya hem iç dökmek hem de eski konularımdan sonra mesaj atanlar için yazıyorum.
1 ay olacak boşanalı nasıl hissedeceğimi bilmiyorum. Üzgün değilim ama hak etmediğim şeyler yaşadım hala da yaşıyorum o zoruma gidiyor. İlerisi için telaşlıyım kendi içimde. Şuan kardeşimin evinde yaşıyorum ailemin olduğu şehire tayin istedim o şehirde ailemden ayrı yaşayacağım herşeyi değiştirmek istedim. Boşanma nedeniyle olan hakkımı kullanmak için deneyeceğim yoksa bu şehirden tayinle ayrılmak zor olacaktı. Biraz orda yaşayıp yapıp yapamadığıma bakacağım olmazsa döneceğim.
Hani derlerle boşanabileceğiniz adamlarla evlenin diye çok doğruymuş. Ne kadar anlaşmalı olarak boşanmış olsakta. Büyük rezillikler yaşamadım ama mağdur oldum maddi manevi inşallah bunlarda geride kalacak az kaldı inanıyorum.
En son evimden tek tük eşyalarımı alırken eski eşimin gizli gizli yediği güçlendirici macunları vs gördüm. Ne kadar sahtekar sinsi bir insanla evlenmişim o kadar dil döktüm konuşmaya çalıştım ama o hiç evlendiğimizi birlikte olduğumuzu kabul etmedi içinde gizli gizli işler yapmış arkamdan. Hakkımı asla helal etmedim. Kandırıldım çükü.
İyi ki boşanmışım çok güçlü hissediyorum. Boşanmayı düşünürken korkuyordum içten içe ama sevgilimden ayrılmış gibiyim hafifledim. Asla düşündüğüm gibi olmadı çok rahat atlatıyorum böyle de devam eder umarım. Bir an bile aklıma gelmiyor çok tuhaf o kadar sevdik evlendik ama yok kafamda yavaş yavaş bitirmişim. Ne kadar umrumda olmasada inşallah beter olur. Ailem arkadaşlarım hep arkamdaydı. Boşanmayı düşünen kadınlara tavsiyem bir kere o kurt akla düşünce insanın beynini kemiriyor kaçınılmaz son oluyor maalesef. Yaptığımız fedakarlıklar vicdan bir yere kadar.
Bana bol dua edin şans dileyin. Buraya daha güzel konular açayım hayatımın bundan sonraki dönemi musmutlu geçsin inşallah.
Burda da bana mesaj atıp destek olan güçlü kadınlara teşekkürler etiket atmamı isterler mi bilemedim onun için yazmıyorum. Hepiniz çok sağolun

Zor olanı başarmışsınız, en zor süreç boşanmak
Gerisi çorap söküğü gibi gelir
Biz kadınlar erkeklerden daima daha güçlüyüz
Umarım herşey gönlünüzce olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…