Boşandıktan sonra nasıl cinsel hayatınız?😞

Bonus olarak bulaşıcı hastalıkları da akışına bırakır artık. Çok eşlilik maalesef doğru bi düşünce ve yaşayış şekli değil, sizin hayat tarzınıza saygı duyarım ama bunu normal bir tavsiye olarak vermeniz ilginç.
Herkese aynı tavsiyesi vermek zorunda mı? Hem şu cinsel hastalık dediğiniz şeyler o kadar da basit şeyler değil.çok abartılıyor toplumda nedense.öyle kolay değil yani o işler.çok abartılı bir hayat gerek.ya da şanssızlık.güvendiğin bir kaç kişiyle birşeycik de olmaz.

İsyan edesim geldi.seninle bir alakası yok.dertleşme amacıyla yazdım.ee niye durup dururken 3 gün oruç tutuyor peki?

İşi tüm gün bilgisayar önünde oturmasini gerektiriyor. Kilo almamak, kilosunu korumak icin oruc tutuyor ve sağlıklı hissettiğini söylüyor hem de ibadet olarak yapiyor.
İsteksizliğe de neden olmuyor. Beslenmeyle alakalidir muhtemelen.

İşi tüm gün bilgisayar önünde oturmasini gerektiriyor. Kilo almamak, kilosunu korumak icin oruc tutuyor ve sağlıklı hissettiğini söylüyor hem de ibadet olarak yapiyor.
İsteksizliğe de neden olmuyor. Beslenmeyle alakalidir muhtemelen.
Akşam yiyorsun yani isteksizlik neden olmaz.hep bahane işte.neyi öne süreceklerini şaşırıyorlar.afrikada insanlar açlıkla pençeleşirken 8, 10 çocuk yapıyor.bizim buradakiler öğlen yemeği yemedim diye ilişkiye giremiyor 🤣🤣

Akşam yiyorsun yani isteksizlik neden olmaz.hep bahane işte.neyi öne süreceklerini şaşırıyorlar.afrikada insanlar açlıkla pençeleşirken 8, 10 çocuk yapıyor.bizim buradakiler öğlen yemeği yemedim diye ilişkiye giremiyor 🤣🤣
Erkekler iyice kadınsılaştı. Kadınların cinsel isteği erkeklerden daha fazla diye gözlemliyorum.

Bonus olarak bulaşıcı hastalıkları da akışına bırakır artık. Çok eşlilik maalesef doğru bi düşünce ve yaşayış şekli değil, sizin hayat tarzınıza saygı duyarım ama bunu normal bir tavsiye olarak vermeniz ilginç.
🤦‍♀️ okadar yazdığımdan yoldan geçen her kişi ile birlikte ol söylemini çıkarmış olmanıza üzüldüm. Ancak demek istediğim bildiğiniz üzere cinsel istek de insani bir ihtiyaç ve bunu yaşaması gerekiyor kendi kendine yada bir başkasıyla. Tabiki hayatına birileri girecek ve biz kadınlar maalesef birşeyler yaşamak için duygusal bir bağ ile bağlanmak zorunda hissediyoruz kendimizi. En azından ben öyleydim. Demek istediğim illa sevip onun için ölüp bitmenize karşıdaki kişiyi hayatınızın merkzine koymanıza gerek yok. Konuşun görüşün sonrasında neyi nasıl yaşamak istiyorsanız onu yaşayın.

Herkese aynı tavsiyesi vermek zorunda mı? Hem şu cinsel hastalık dediğiniz şeyler o kadar da basit şeyler değil.çok abartılıyor toplumda nedense.öyle kolay değil yani o işler.çok abartılı bir hayat gerek.ya da şanssızlık.güvendiğin bir kaç kişiyle birşeycik de olmaz.
Şükür kendim gibi düşünen birini gördüm burda teşekkür ediyorum size 😀

Mastürbasyon da iyi bir çözüm değil. Çok sık yapmak hem psikolojinizi kötü etkiler hem de vücudunuz zayıf düşer. Üstelik bütün hayatınızı bu şekilde geçirmeyi düşünmeniz çok sağlıksız. Biran önce boşanın ve düzgün biriyle evlenin.
Bı konu açtım keşke acmadaydim Evlenmeyi asla düşünmüyorum bilmiyorum belki çok kırgın oldugum için vs. Ama kocam yüzünden o kadar yiprandim eski konularım var evlilikle alakalı. Ben bu stresle bu kafayla kimse hayatıma soka bilirmiyim ne sokmasi yaşamaya bile gücüm kalmadı piskoljim iyi değilim hiç ama

Eskiden nasıldı onu da bilmiyoruz ki.bence bizde de doğurganlık azaldı, cinsel istek çoğaldı.
Tabi ki de azaldı doğurganlık. Erkekler bir tuhaflaştı bence. Benim eşim çok enerji harcıyorum sen daha rahatsın diye yapmak istemiyor mesela penis sende napıyım dedim bende libidosu yüksek kadınlara hep doğuştan şaplı tipler denk geliyor.

Nedir bu erkeklerden çektiğimiz be.avazim çıktığı kadar bağırmak istiyorum bazen.lanet olasıca şu cinsel istek olmasa cehennemin dibine kadar yolları var valla.bir o işe yariyorlar.onu bile beceremiyorlar.hepsi birbirinden döküntü.çer, çöp.allahın ne günah işledik de bizi bunlara mahkum ettin.
Ne güzel anlattın gerçekten ağzına sağlık.🌸

Bı konu açtım keşke acmadaydim Evlenmeyi asla düşünmüyorum bilmiyorum belki çok kırgın oldugum için vs. Ama kocam yüzünden o kadar yiprandim eski konularım var evlilikle alakalı. Ben bu stresle bu kafayla kimse hayatıma soka bilirmiyim ne sokmasi yaşamaya bile gücüm kalmadı piskoljim iyi değilim hiç ama
Yaşadıklarından sonra hislerinde çok haklısın, üzme kendini, alternatiflere odaklan.

Nebilyim

Hiç vipratör kullanmadım. Sadece mast yapıyorum ama hiç yapmamış gibiyim sürekli kafamda bı iş falan da yapamıyorum. Çok meşgul ediyo. Bı doktora falanmi gitsem diyorum utanırım ama ne diycem hangi doktora gitmem lazım ben çok istekli biriyim ama evliliktede Cinsel hayatım yoktu zaten ayda 1 defa falan. 2 o da olmasa daha iyi tek taraflı evlilikten dolayı piskoljim zaten kötü bide bu illet çıktı 😄😄
Bacim bu erkekler eskort çağırıyor bizler için çok yaygın olmasada jigola var aslında cagirabilirsin parasıyla değil mi ben seni anladım sen mast veya vibrator dildo cart curt istemiyorsun sen çağır jigolq gitsin kaksjsjdjdjfjfjf

Bacim bu erkekler eskort çağırıyor bizler için çok yaygın olmasada jigola var aslında cagirabilirsin parasıyla değil mi ben seni anladım sen mast veya vibrator dildo cart curt istemiyorsun sen çağır jigolq gitsin kaksjsjdjdjfjfjf
Var mı türkiyede? Arkadaşlık uygulamasından illa ki iyi cinsellik yaşayacak biri düşer heralde.hem de paran cebinde kalır.

Var mı türkiyede? Arkadaşlık uygulamasından illa ki iyi cinsellik yaşayacak biri düşer heralde.hem de paran cebinde kalır.
Sitelerdekilerin hepsi lafta jonny sins ama gerçekler mahmut abla, olmaz o iş, çok riskli, hayal kırıklığı yaşamaya değmez.

Tabi ki de azaldı doğurganlık. Erkekler bir tuhaflaştı bence. Benim eşim çok enerji harcıyorum sen daha rahatsın diye yapmak istemiyor mesela penis sende napıyım dedim bende libidosu yüksek kadınlara hep doğuştan şaplı tipler denk geliyor.
Linçlenmeyeyim ama bence kadınlar tek eşliliğe uygun canlılar değil.erkeklere göre cinsel isteğimiz çok fazla kalıyor.

Beni yanlış anladınız Belki de hiç açmamaliydim böyle bı konuyu ama nebiliyim kimseye degilmeyecek özel konu olduğu için belki burda bilgisi olanlar yaşayanlar vardır diye bı tavsiye vs. Ama dalga geçiyorsunuz teşekkür ederim 🙏

X