Boşanan ya da boşanmak üzere olan bayanlar buraya

hayat yeniden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2007
43
0
hadi arkadaşlar boşananlar yada boşanmak üzere olanlar duygularımız burada paylaşalım.
ben boşanmak üzereyim inşallah en kısa zamanada boşanabilirim.ilk zamanlar hayata tutunmakta baya zorlandım ama Allaha çok şükür şimdi daha iyiyim ilerde inşallah daha iyi olcam
ya siz.............

Allah yardimcin olsun canim,
ben bosandim yalniz kizimla birlikde yasiyorum, ve halimden cok memnunum,
böyle olsun istemezdim ama oluyor iste hayat herseye rahmen devam ediyor
ama tek basina bir kadin olarak yasamakda cok zor
gecen ay benim televizyonum dolabin arkadasinin tozunu alayim derken yere düsdü,
ve inanirmisin günlerce yerde kaldi yalniz basima kaldiramadim :-((
sonunda komsu sagolsun geldi kaldirdi
yani erkeksizde olmuyor anam anliyacagin :-(((

Allah seninde yasımcın olsun canım benim çocuğum yok inşallah en kısa zamanda boşanabilirim.sen anlaşmalı mı boşandım ne kadar sürdü boşanmanız yazabilirmisin

hayat yeniden canım iyi olman sevindim ..umarım bundan sonra hayatında herşey daha güzel olur...

Boşandım çok şükür Allah herkesi kurtarsın kolay değil tabi ama kendine güvendikten sonra çok güzel en azından kimsenin kahrını çekmiyorsun.

hayata hangi gözle bakmak istersen öyle yaşarsın boşanma aşamaları kolay değil canından bir parça gibi alıştığın düzenin yaşam standartların vb herşey değişiyor atlatmak zor tabi ama giden için üzülmeyeceksin geçmişi irdelemeyeceksin kolay değil tabi ama ben mahkemelerimin olduğu günde giyindim kuşandım bakımlı bir şekilde gittim hiçbirzaman eksik yanımı kimseye göstermedim o sandiki sürüneceğim ama öyle olmadı çok şükür .

Ayrıldığımda aklıma gelirdi oturup ağlardım ki yeni doğum yapmıştım 40 günlüktü çocuğum.evden giderken kapıyı kapatırken sürüneceksin pişman olacaksın demişti ona ne yaptığımın farkında bile değilim.Ama noldu yaradan allahım öyle güzel herşeyi yerleştirdiki allaha havale edin kolay değil yaşananlar ve sonrası tabi ama ben hep düşünmek yerine kendimi uykuya verdim uyudum bol bol sonra iş yerinde zaten zaman nasıl geçiyor bilmiyorsun birde arkanda sevenleriniz vede aileniz varsa herşey daha çok çabuk değişecek emin olun.

arkadaslar benımde kardesım ayrılmak uzere gelebılırmıyım bende onu anlatırım......

ay canlarım ya üzülmeyin demek ki hakkınız da hayırlısı buymuş
en azından mutsuz olduğunuz şeyleri bitirdiniz bir de
başkaları mutlu olsun diye o mutsuzluğu çeken insanları düşünün
allah herşeyin sabrını verir üzmeyin o tatlı canınızı

slm arkadaşlar bende boşanıyorum ... ilk dönemler epey sinirliydim.. ama artık şükürler olsun herşeyi
attım bir kenara... ailem ve sevdiklerim sayesinde durumu çabuk toparladım.. kendimi hiç salmadım..
güçlü olmaya çalıştım her daim.. bana daa kişi beni çok arayacaksın diyordu ... ama ne yazıkki benim
bu halim onu çileden çıkarttı.. ayrıca iki oğlumda benimle birlikte... onlarla beraber hayatımıza yeniden
başladık... henüz çalışmıyorum.. kendimi geliştirmek için kurslara gidiyorum ... en kısa zamanda da umarım işde bulurum... daha davalarım sürüyor.. bakalım ne zaman artık oh beee diyeceğim...şuan o kadar rahatım ki hiç bir şey umurumda değil..... umarım arkadaşlar hepimiz için her şeyin hayırlısı olur..

bensiz olurmu canlarım bende warım henüz boşanmış değilim ama 4. mahkeemem olucak ben önce kendimi bırakmışdım hayata küsmüşdüm ama saolsun eşim mahkemde yaptıkları ile attığı iftiralr ile açtığı tazminat dawalrı ile kendinden nefret ettirdi we ben kendimi saysinde toparladım we şimdi güçlü olduğuma inanıyorm eşim psikopatın tekiydi dünyanın merkezini kendi zannedio şuanki durum eskisi gibi olmasada yani bekarkenki gibi özgür olmasamda ewliyken geçirdiğim günlerden çok çok iyi çok şükür ki çocuk oladan bitirdim çok fazla yara alsamda bu ewlilikde hertürlü şiddet gördüm şimdi o günlere üzülüorm kendimi nedne ezdirdim ama geçti kabus heheheee

8 yıl önce boşandım. İyi ki de boşanmışım. 1 yıl sürmüştü evliliğim. Hala bana cesaret veren o genç çifti minnetle anarım.

"kangren olan organı kesip atmazsak tüm vücudumuza yayılır!" sözünü söylemişlerdi bana ve beynimde yankılanmıştı.

Hayattan kopmak üzere olduğum bir anda karşılaşmıştım eski eşimle ve tutunacak dal gibi görmüştüm sanırım. Ama yalnız kalmanın mutsuz bir beraberlikten daha değerli olduğunu o kısa evlilik sayesinde anladım.

Boşanmamdan itibaren çok güçlü bir kadın oldum. Okulumu bitirdim. Mesleğime kavuştum. Kurslarla kendimi destekledim. Ama boşanma sonrası en iyi ilaç; kendime o olayları düşünmek için vakit bırakmadım. Çalıştım, okula gittim, kursa gittim. Ancak uyumaya vaktim kalıyordu.

işimde kendimi ispatlayım, evimi, düzenimi kurduktan sonra ve eski eşime karşı tamamen nötr olduktan sonra bir gün, artık bir ilişkiye hazırım dedim. Tabi bu 4-5 yıl sonraydı. Ama ben kendi kendime bunu söyledikten 1 ay sonra 3 yıldır beraber olduğum insanla tanıştım:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…