Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

:dua:

Eklentiler

• 1.jpg
    1.jpg
    160,2 KB · Görüntüleme: 64
  • 2.jpg
    2.jpg
    187,2 KB · Görüntüleme: 62
ya arkadaşlar bir şey sormak istiyorum, ben çalışan biriyim salavat ve dualarımı iş yerine gelene kadar yolda dualarımı okuyorum fakat başım açık oluyor ve işe gelirken makyaj da yapıyorum mecbur toplantılarım oluyor ama yolda sürekli duaları okuyorum ama bir taraftan da saçlarım açık ve makyajım var Allahım ne olur kabul et diyorum, zamanım olmadığı için bu şekilde okumaya çalışıyorum dünya dua üstüne derler bende elimden geldiği kadar inanarak dualarımı okuyorum bu konuyu sizlere sormak istiyorum bu şekilde okumamın sakıncası var mı diye yorumlarınız için şimdiden çok teşekkürler,

ya arkadaşlar bir şey sormak istiyorum, ben çalışan biriyim salavat ve dualarımı iş yerine gelene kadar yolda dualarımı okuyorum fakat başım açık oluyor ve işe gelirken makyaj da yapıyorum mecbur toplantılarım oluyor ama yolda sürekli duaları okuyorum ama bir taraftan da saçlarım açık ve makyajım var Allahım ne olur kabul et diyorum, zamanım olmadığı için bu şekilde okumaya çalışıyorum dünya dua üstüne derler bende elimden geldiği kadar inanarak dualarımı okuyorum bu konuyu sizlere sormak istiyorum bu şekilde okumamın sakıncası var mı diye yorumlarınız için şimdiden çok teşekkürler,
bende bazen durakta servis beklerken salavat çekiyorum inşallah Allah kabul eder , bende bazen sizin gibi düşünüyorum ama içimizi ferah tutalım şeytan vesvese veriyor bence bize okumayalım diye :)

Okumaya devam edin arkadaşlar.. ALLAH dış görünüşünüze değil kalplerinize bakar siz yeter ki zikir çekin dua edin ALLAH kabul edecektir İNŞALLAH.. Şeytanın vesveseleri bitmez hiç ALLAH şeytanın şerrinden korusun bizi.. 😘😘😘👍

X