Borç yüzünden evlenemeyenler... :(

cnm benm.. ya düsünüyorum kendime moral vermeye calisiyorum.. BORCTUR ÖDENIR.. allah saglik derdi vermesinde..
para gelir gecer.. ama bazende iste soranlar olunca.. nezaman evleneceksin e artik zamani geldi fln diyince ben kötü oluyom yine depresyona giriom :1shok:
hihihi sonra benimkine satasiyom aramiz bozuluo sonra iyi yapmaya calisiom..kendimce diyorumki baskalari yüznden degermi böyle yapmaya.. kim ne derse desin diyom..
bi bakmissinki aradn zaman gecmis ben yine aynisini yapiom kaydirigubbakcemile3
hayatim böyle gecio iste..sanirim evlenene kadarda böyle gidecek..
ama eninde sonunda evlenecem.. :jeyyar:

cnm benim.. sen yine nisanlisin ya ben senağlama

nisnli olsam ömür boyu beklerim.. Şeniz
umarim siznde durumunuz düzelir.. ama para icnde arayi bozmaya degmez (diyene bak kaydirigubbakcemile3)

nışanlı beklemek daha zordur bunu ılerde anlarsın nışanlılık donemı kısa olmalı o yuzden ben ceyısımı alıyom hersey ok olunca nışan ardından düğün ınş bakalım bı enayı bulursam kendımı kakalıycak

ben ailemden sakalamam hiçbişeyi buyüzden ailem ve sokakta biliyordu çıktığımızı sonra sokağımız laf etmeye başladı en azından söz olsun felan nişan yapmıyacağımız için sözün de adını nişan koyduk ben sözlendikten sonra nişanlanmayı çoook gereksiz buluyorum neyse kaldığımız yere dönelim bizim ailede laf olmasın die söz(nişan) yaptık şimdide sokak tutturmuş düğün nezaman bu kadar sözlü durulmaz felan artık gın geldi kimsenin sözüne bakmıyordum evlenmeye de hazır değildim ama bu sene hazır hissediyorum kendimi inşallah bu sene ihtiyaçlarımızı tamamlıyalım sene sonuna doğru evleniceğiz nişanlımın ailesi yardım etmediği için nişanlım tek başına hazırlanıyor bu 3 sene de onu da çook iyi tanıdım evlenicek bi insan inşallah evlendikten sonra değişmez :) kaydirigubbakcemile

amin canimm... bende 4 senedir taniyorum sevgilimi.. bana görede evlenilecek insan o diyorum.
bizdede Ailesi yardim etmio maalesef... mecbur askim herseyi kendi yapmak zorunda.. oyüzden azar azar para biriktirmeye calisiyo bu kriz döneminde bide.. senağlama

:çok üzgünüm:

oezlem06 canım benim bende senin gibi aynı durumdayım sevgilimin borcu var yaşıda 28 ben 20 beklerim ama onunda borcu bitmeden babası kız istemeyecekmiş öle demiş aşkımda çok daralıyo bende üzülüyorum ve sevgilim annemin akrabası ben beklerim ama onu öle üzülüyo görmek beni mahfediyo bende sendenim anlayabiliyorum seni offfff senağlama

cnm bnm ya.. ayni derdi paylasiyoruz.. :) ama benim askimin annesi beklemek bile istemioo :) sanki sevgilim degilde annesi bana asik :lepi:

merhaba kızlar bende aynı dertten yakınıyorum çıkmaya başladık herkez duydu söz nişan sitediler onu bile hala yapamadık ne olcak bizim halimiz bu kadarmı borç olur yarabbim bazen çıldırıyorum yeter diyorum ama bırakamıyorum bakalım eylüle diyolar ama olmazsa naparım bilmiyorum para ne değerliymiş........... bunu bu şekilde öğrenmek istemezdim offff offf allah tüm sevenleri kavuştursun inş.

:teselli:
bende cok düsündüm acaba biraksammi diye.. ama olmuyor iste... artik mecburen bekliyorum.. bizdede daha nisan fln yok.. :çok üzgünüm:
off yaa.. ben hep diyorum zaten.. sanssiz dogdum sanssiz gidecegim.. mirmirmirmir

cnm bnm ya.. ayni derdi paylasiyoruz.. :) ama benim askimin annesi beklemek bile istemioo :) sanki sevgilim degilde annesi bana asik :lepi:

evet canım aynı derdi paylaşıyoruz aşkım gece gündüz çalışıyo sırf evlenelim diye kendini hiç düşünmüyo uyku bile uyumuyo offf yaaa :1no2::1no2::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

:çok üzgünüm:
benimkide 2inci isde calisiodu.. ama artik birakti.. uykusuz kaliyo.. sonra kendi isini dogru düzgün yapamio.. off yaa bu para ne büyük dertmis..

bnmde çevrem öyle artık ne zmn evleceksiniz dior bıktım artık bu sözleri duymakdan bende yardımcı olun bizi evli görürsünüz diyorum kaydirigubbakcemile3

üzülme cnm en azından bir yüzük alın sadece aile arasında takın söz gibi biraz iyi olunca durum nişan yaparsınız biz şahsen öle yaptık

evet canım aynı derdi paylaşıyoruz aşkım gece gündüz çalışıyo sırf evlenelim diye kendini hiç düşünmüyo uyku bile uyumuyo offf yaaa :1no2::1no2::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

vala kızlar sabrın sonu evlilik olucak bizim için inşallah hihoyyyt

oslem nan bızı unuttun hee borcları bukadr dusunme genıs ol anacım genıs-tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…