Bodykey by Nutriway deneyen/bilgisi olan var mı?

nbiyolog

HumanicuS
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
13
0
Dün amway'in sitesine girdiğimde gördüm.Yeni bir şey. İçinde gen muayenesinden alman gereken krom miktarına kadar falan bir sürü şey var. 1000 tl gibi de bir ücreti var. Biyoloji öğrencisi olarak şunu biliyorum: kilo almak,vermek ya da zayıflık-şişmanlık sadece yediklerimizle ya da sporla alakalı değil. gerçekten genlerimizle de alakalı. Hatta özellikle obezite sorunu olanların yüksek bir oranında bu genetik bozukluklar görülüyor. O yüzden burada ki test çok güzel. Ama güvenilir mi?Fiyatı iyi mi? Aranızda rastlamış ya da bu konuda fikri olan var mı? Yaptırmak mantıklı geliyor mu?

Bodykey kitini bende aldım ve vücudum yağa duyarlı imiş. Diyet programimda geldi. Pazartesi günü başlıyorum. Bu konuda sorularınız olursa rahatlıkla cevapliyabilicem ileride

Bodykey kitini bende aldım ve vücudum yağa duyarlı imiş. Diyet programimda geldi. Pazartesi günü başlıyorum. Bu konuda sorularınız olursa rahatlıkla cevapliyabilicem ileride

selamlar ve iyi günler bodykeyle yolculuğunuz nasıl gidiyor bizimler paylaşabilir misiniz ? mesajın üzerinden en azından 2 ay geçmiş o sebeple sonuçları öğrenmek isterim

X