Body Shop All-in-one bb cream

audreywaldorf

Aşkım Sen Benim Balımsın
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2010
433
5
Body shop bb cream çıkarmış kızlar.Kullanan oldu mu?Herkes yazsın lütfen.fiyatı ne kadar biliyor musunuz yada?Bende garnierinki var sevmeyerek de olsa kullanıyorum bitince buna geçmeyi düşünüyorum umarım kapatıcılığı garnierden daha fazladır ve garnier çok yağlı yapıyo cildi.Neyse haydi yorumlar kızlarrrr :KK9:

Body shop bb cream çıkarmış kızlar.Kullanan oldu mu?Herkes yazsın lütfen.fiyatı ne kadar biliyor musunuz yada?Bende garnierinki var sevmeyerek de olsa kullanıyorum bitince buna geçmeyi düşünüyorum umarım kapatıcılığı garnierden daha fazladır ve garnier çok yağlı yapıyo cildi.Neyse haydi yorumlar kızlarrrr :KK9:

Bayadır çıkmıyorum bir yere ilk defa senden duydum garnier bb den ne farkı avrmış body shop doğaldır ama bb krem ne alaka özenmişmi ne :KK53: Bendede avr bb krem garnierin ama bişeye yaramıoy aksine dahada sivilcilendirdi soluklaştırı cildimi:KK31: alıp denemekmi alzım acab şu body shop un bb sini:KK30:

ya o değil de bbler moda oldu
ne ola ki bb kremler

tatlım bb krem içinde reng pigmenti az olan nemlendirici gibi düşün.fondöten gibi değil hafif birşey.

ve kedi35 arkadaşım ben valla bitince alsam mı diyorum çok pahalı değilse.garnieri gerçekten zorunluluktan kullanıyorum

canım garnier yağlı deniyor ondan daha ucuz bir bb krem var, watsonsda pure beauty bb kremi. 12 liraydı, indirimde 10 falan. garnierden çok daha güzel, aklında bulunsun bi dene..
body shop bb kremi ben de merak ediyorum ama daha yeni çıktığı için bloglarda falan pek yazısını bulamadım, ama 30 35 lira mıydı neydi galiba gördüğüm kadarıyla.. tam hatırlamıorum ama

ben bgn body shopda denedim hoşuma gitti değişik bi yapısı var,garnierle alakası yok fiyatı da 39.90 dı sanırım.lorealin nude diye bir bb creami var ama sadece duty free de gördüm aynı ona benziyo.

bugün tbs den all in one tester ını alıp denedim kızlar..alın burun yağlı yanaklar kuru gözenekli ve hassas bir cilde sahibim ten rengimde pembe bej diyebiliriz.1 yani en açık nosunu kullandım sarımsı bir tonu var,ama malesef kızarıklarımı kapatamadığı gibi bütün yüzümü kızarık gibi gösterdi sanki güneşte kızarmış gibi düşünün birde dışarda koştursam durduk yere iyi kızarıcam :) fakat cildinde problem olmayan kızarmayan kişiler kullanabilir o yönden iyi,gözeneklerimi kapamasada yakından bakılmadıkça dış görüntü hoş,birde aşırı yağlı ciltlere alın yanak parlaması yapabilir çünkü özelliği zaten nemlendirme..kuru ciltler için güzel bir ürün.ama ben beyaz bej bir ten istediğim için bana uygun değil malesef fiyatıda çok pahalı ama fondoten kullanmaya gerek görmeyen teniniz varsa deneyerek alabilirsiniz..

Kızlar Türkiyede ki BB kremlerinin hepsi hikaye gerçek BB Kremleri burdakiler gibi değil, garnier kullandım body shopdakini de gördüm watsonsın ve pure skinde gördüm istediğinizi vermez size. En iyisi Hanskin diye bir marka ama o da Türkiye de yok Güney Korede en çok kullanılan kremdir( Koreli bir arkadaşımdan öğrenmiştim ilk olarak BB Kreminin varlığımı) sanatçıları vs dahi dizi setlerinde dahi kullanılan Hanskin BB krem ve çok fazla da çeşit var. amazom.comdan bulabilirsiniz. Güney Korede yada o taraflarda yaşayan tanıdığınız varsa onlardan da istetebilirsiniz. Ben sipariş vericem yakında önce bi kaç işim var cildimle ilgili onlar bittikten sonra direk kaynağından alıcam :)
BB Kremleri asya (G.Kore, çin, japonya gibi)ülkelerde beyaz ve bakımlı cilt sevdikleri için ancak çoğu esmerleştiği için hem bakım hem beyaz görünme amacı ile kullanılıyor. Bayan ve erkek BB kremleri şeklinde ayrıca güneş koruyuculu, renklisi vs gibi bir çok çeşidi var. Türkiyedekilerin hiçbirini tavsiye etmiyorum.

vee body shopun white serisinin bb creamininde tester ını alarak evde denedim,inanılmaz kapatıcı bir ürün..ve beyaz kalmak isteyenler için beyazlatıcı bir rengi var,bu ürünü hoşuma gitti diğerinin renkleri bayağı koyu ve kapatıcı değil..bu ürünü koyu bi fondötenim vardı az ondan az bundan karıştırarak uyguladım sonuç çok güzel oldu,fiyatıda 28di galiba :) alınıcak kısacası!

vee body shopun white serisinin bb creamininde tester ını alarak evde denedim,inanılmaz kapatıcı bir ürün..ve beyaz kalmak isteyenler için beyazlatıcı bir rengi var,bu ürünü hoşuma gitti diğerinin renkleri bayağı koyu ve kapatıcı değil..bu ürünü koyu bi fondötenim vardı az ondan az bundan karıştırarak uyguladım sonuç çok güzel oldu,fiyatıda 28di galiba :) alınıcak kısacası!
ürünü tek başına kullandınız mı? fondötenle mi kapatıcı hale geldi? şu anda tbs de bu üründe %25 indirim var ve 25 ml bir ürüne o parayı vereceğime tüm ürünlerimi bitirince missha ya geçmek istiyorum. balmshelter da kullanıyorum çok çok az kızarıklıklarımı nötrledi :s ben de çok açık rengim ve asıl amacı rengi açık göstermek olan bb kremlerin Türkiye'de satılanlarının açık renklilerde hiçbir işe yaramaması tam bir ironi.. koyu ten zaten daha kolay kapatılabilir.. nemlendiriciyle fondöteni karıştırıp satıyorlar gibi geliyor hiçbir tedavi edici özelliği yok e bu karşımı ben zaten evde de yapıyorum..

ürünü tek başına kullandınız mı? fondötenle mi kapatıcı hale geldi? şu anda tbs de bu üründe %25 indirim var ve 25 ml bir ürüne o parayı vereceğime tüm ürünlerimi bitirince missha ya geçmek istiyorum. balmshelter da kullanıyorum çok çok az kızarıklıklarımı nötrledi :s ben de çok açık rengim ve asıl amacı rengi açık göstermek olan bb kremlerin Türkiye'de satılanlarının açık renklilerde hiçbir işe yaramaması tam bir ironi.. koyu ten zaten daha kolay kapatılabilir.. nemlendiriciyle fondöteni karıştırıp satıyorlar gibi geliyor hiçbir tedavi edici özelliği yok e bu karşımı ben zaten evde de yapıyorum..

selam canım..şöyle anlatiyim,ürünü aldım ve çok memnunum çok kurtarıcı bir ürün,tek başına kapatıcı gibi çok azda uyguladığım oluyor,yani sadece sorunlu bölgelere lekelere sürüyorum ve ürün fondöten gibi değil,yani normalde kapatıcı bir ürün sürdüğümde bir süre sonra gözeneklerimde fondöten birikiyor fakat bu ürün krem gibi hiç bir kalıntı bırakmıyor,yağlanma falanda yapmıyor sadece sorunlu yerlere uygularsam üzerine de hafif kapatıcılğı ve rengi olan bir pudra geçiyorum inanılmaz doğal duruyor,erkek arkadaşım her seferine gene pudra fondöten sürmüşsün diye kızardı bunu anlamadığı gibi çok güzel göünüyosun dedi :) gözenekleri lekeleri siyah noktaları çok iyi kapatıyo çok az sürmemle bile diyebilirim,içerisinde aloevera gibi yatıştırıcı maddelerde olduğu için bende alerji hassasiyet yapmadı kısaca memnunum artık ağır ürünler kullanmak zorunda değilim :)

başka body shop'ın BB kremini kullananlar var mı arkadaşlar? mennun kalan/kalmayan;? BB alacağım ama hangisini seçmeliyim bilemedim. (Garnier'i direkt eledim zaten)

Kızlar Türkiyede ki BB kremlerinin hepsi hikaye gerçek BB Kremleri burdakiler gibi değil, garnier kullandım body shopdakini de gördüm watsonsın ve pure skinde gördüm istediğinizi vermez size. En iyisi Hanskin diye bir marka ama o da Türkiye de yok Güney Korede en çok kullanılan kremdir( Koreli bir arkadaşımdan öğrenmiştim ilk olarak BB Kreminin varlığımı) sanatçıları vs dahi dizi setlerinde dahi kullanılan Hanskin BB krem ve çok fazla da çeşit var. amazom.comdan bulabilirsiniz. Güney Korede yada o taraflarda yaşayan tanıdığınız varsa onlardan da istetebilirsiniz. Ben sipariş vericem yakında önce bi kaç işim var cildimle ilgili onlar bittikten sonra direk kaynağından alıcam :)
BB Kremleri asya (G.Kore, çin, japonya gibi)ülkelerde beyaz ve bakımlı cilt sevdikleri için ancak çoğu esmerleştiği için hem bakım hem beyaz görünme amacı ile kullanılıyor. Bayan ve erkek BB kremleri şeklinde ayrıca güneş koruyuculu, renklisi vs gibi bir çok çeşidi var. Türkiyedekilerin hiçbirini tavsiye etmiyorum.

Canım haklısın ama maalesef Türkiye'ye artık kozmetik ürünler giremiyor, gümrüğe takılıyor:KK31:

Fiyatı epey uygunmuş, denemek lazım..

başka body shop'ın BB kremini kullananlar var mı arkadaşlar? mennun kalan/kalmayan;? BB alacağım ama hangisini seçmeliyim bilemedim. (Garnier'i direkt eledim zaten)

Çok kararsız kalırsan missha al canım. Kapatıcılığı gayet iyi. Yağlı da değil.
Ben bitince nivea ve body shopun bb kremlerini deneyeceğim.
Fiyatları çok uygun.

O kadar yorum okuduktan sonra Missha'nın en iyisi olduğunu anladım ama Adana'da yaşıyorum aslında ama nerede bulabileceğimi bilemiyorum =S
O yüzden Gratis'ten Balm Shelter veya Watsons'ın Pure Beauty'sini alırım diye düşünüyorum. Bu 2sini tavsiye edeniniz var mı ?

evet canım açık tenliyim ama bu söylediğin markayı ilk defa duydum,inceleyim hemen. peki sen nerden aldın acaba?
dermoeczanem diye bir siteden...ben memnun kaldım...durdukça gzelleşiyor ürün ciltte üstelik organic içeriği mevcüt...

Son düzenleme:
bodyshop all in one bb kremi bir haftadır kullanıyorum .. benim cildim sorunsuz bir cilt ve inanılmaz bir hoşluk getirdi yüzüme.. abartmıyorum bir haftadır iş yerinde herkes bugün başka bir güzellik var sende diyor.. ama belirteyim ki ben bugüne kadar hiç fondöten veya benzeri bir şey kullanmadım ilk defa kullanıyorum o yüzden de far ediliyor olabilir:)

lekelerimi hic bir seyle kapatadigim icin conceal rx guclu kapaticiyi (sözde)suruyorum.ustune body shoptan aldigim 2 no lu bb kremi suruyorum. cilt tonunu esitliyor yaglanma yapmadi, kaşinti agirlik vs yapmadi henuz . antrenmn yaparken de surdum gecen gun terledigim halde cok fazla dagilip bi rahatsizlik vermedi.kokusu var diyenler gun icinde koku kayboluyor. garnier bb krem vs berbatti kisaca

kızlar ben de body shop bb krem kullanıyorum baya da güzel ama en iyi bb krem tartışmasız MAC bence :KK28:

X