Böcek belası (resimli-rahatsız edici görsel)

Evi ilaclatririn. Ilaclanan yerler 1 hafta silinip temizlenmiyor. Kotu haber: kendimi bildim bileli jeotermalli bolgede oturuyorum. Evde cikmasada camdan, tuvalet giderinden falan geliyorlar. S.refsiz baca kapagini ittirip eve girmisti, gece gece cikan sesten ödüm patlamisti, hirsiz sanmistim
Oeehh yani. Ben bozkırın bağrında Ankara’dayım ama sardık belayı işte. O kadar büyüğü yoktur di mi evde (inşallah) :KK43:

Hamam böceği

Eklentiler

• 1000052691.jpg
    1000052691.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 21
İyi geceler arkadaşlar, yeni taşındığım evin bitmeyen dertlerinden usanmış şekilde karşınızdayım. Ev dubleks. Üst katı çok sıcak diye kullanmıyoruz şu an. Üstteki banyoda bunlardan gördük. Bunların türünü bilen var mı acaba?

Boyları 1 cm falan. Belki 1.5

Eki Görüntüle 3470302
Merhaba. Ben de mustakil evde yasiorum. Bu tarz böceklerden hic gormedim ama kalorifer bocegi tarzi bocek, tesbih bocegi, bir de adini bilmedigim ince uzun bir bocekle tanistim :) mustakil eve tasindigimizdan beri 6 ayda 1 hem bahceyi ve girisi hem de evin icini yani oencere ve kapi esiklerini ilacliyoruz. İc ve dis icin kullandigimiz ilaclar farkli. İsmini bilmiyorum cnku esim ilacliyor fakat bahce icin kullandigimiz ilac cok etkili bir ilac. Ve 7 yildir evimde tek bir bocek gormedim. Arada yanilip giren olursa da olu bi sekilde buluyorum o da yilda 1 dir. Tavsiyem varsa bahce yada giris kismini da ilaclayin. Genelde toprakta oluyorlar eve girmeye firsat olmuyor. Ve duzenli ilac yapin.

Evi ilaçlattık 1 gece otelde kaldık sabaha kadar lobide bebemi eyledim çok fantastikti :KK70:

İyi geceler arkadaşlar, yeni taşındığım evin bitmeyen dertlerinden usanmış şekilde karşınızdayım. Ev dubleks. Üst katı çok sıcak diye kullanmıyoruz şu an. Üstteki banyoda bunlardan gördük. Bunların türünü bilen var mı acaba?

Boyları 1 cm falan. Belki 1.5

Eki Görüntüle 3470302
Rutubetli ya da şu almış bir tahta var mı ? Yuva yapmislardir ,ilaclatmadan kurtulamazsiniz.

X