bo konuyu okuyan er kişi hayırlı kişi bu dua yı benim için okusun

hedef 2016

Hoşgeldin hayatıma yarınım herşeyim Canım KIZIM
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2014
6.805
5.035
Bir davayı kazanmak, için ..... 7 Gün ....

'İyyâke na'büdü ve iyyâke nestaîn' (Yalnız Sana kulluk eder, yalnız Senden yardım isteriz.) Fatiha suresi

5.ayet

11.000 defa 7 gün okuyunuz. Okumadan önce ve sonra 7 Defa Salavatı Şerife okuyunuz.

BEN YARDIM EDEYİM TATLIM. AMA AYET OLDUĞU İÇİN KANAMAM VAR OKUYABİLİRMİYİMKİ...

"istanbulunsultani, post: 39036841, member: 632558"]Bir davayı kazanmak, için ..... 7 Gün ....

'İyyâke na'büdü ve iyyâke nestaîn' (Yalnız Sana kulluk eder, yalnız Senden yardım isteriz.) Fatiha suresi

5.ayet

11.000 defa 7 gün okuyunuz. Okumadan önce ve sonra 7 Defa Salavatı Şerife okuyunuz.[/QUOTE]
Canim günde 11.000 mi yoksa toplam yedi gün icinde 11.000 mi.
ben ins. 1.000 tane okumaya basliyorum simdi. Niyet olarak senin davayı kazanmanımi niyet edecez

"istanbulunsultani, post: 39036841, member: 632558"]Bir davayı kazanmak, için ..... 7 Gün ....

5.ayet

11.000 defa 7 gün okuyunuz. Okumadan önce ve sonra 7 Defa Salavatı Şerife okuyunuz.
Canim günde 11.000 mi yoksa toplam yedi gün icinde 11.000 mi.
ben ins. 1.000 tane okumaya basliyorum simdi. Niyet olarak senin davayı kazanmanımi niyet edecez[/QUOTE]

abimin kazanması

İZMİTE GELİN GELDİĞİMDEN BERİ 5 ŞUBAT 2014 TARİHİNDEN BERİ HER GÜN AĞLIYOM. ALLAHIM KİMSEM YOK DİYE SONRA Bİ TAKILDIM BURAYA.. HAMD OLSUN BENİ MUTLU EDEN BİR SÜRÜ İNSANLA KARŞILAŞTIM.. ALLAH RAZI OLSUN HEPİSİNDEN

İZMİTE GELİN GELDİĞİMDEN BERİ 5 ŞUBAT 2014 TARİHİNDEN BERİ HER GÜN AĞLIYOM. ALLAHIM KİMSEM YOK DİYE SONRA Bİ TAKILDIM BURAYA.. HAMD OLSUN BENİ MUTLU EDEN BİR SÜRÜ İNSANLA KARŞILAŞTIM.. ALLAH RAZI OLSUN HEPİSİNDEN

üzülme Allah o kadar yüce ki kan bağın olmasa da görmesen de bi dua eden çıkıyor işte.

Cnm bende yardimci olurum 1000 tane okusam yeterli olur mu acaba sayi belirt istersen cnm onangore okuyalim

Bir davayı kazanmak, için ..... 7 Gün ....

5.ayet

cnm bende 1.000 tane alayım ama su an hastayım bitince okurum inş 7 gün içinde okumamız mı gerek

X