Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi :)

mısra çok guzel olmussn canım.. içimizden birini gormek beni çok duygulandırdı gercekten.inşallah hep böyle gülersiniz hep böyle mutlu olursunuz canım

Ay canım benim ne kadar duygulandım nasıl heyecanlandım bilemezsin. Gülen gözlerin hiç solmasın hep böyle mutlu heyecanlı kıpır kıpır ol isterim. Bir ömür mutluluk diliyorum canım..a.s.

mısracım, dünden bugüne çok güzel olmuş. bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Mısra çok güzel olmuş valla çok eğlenmişsiniz ne kadar güzelll :sm_cool:
hep bu rasimlerdeki gibi mutlu olun inşallah...
yaa ben gine geç kaldım ama olsunn gördüm yaaa Şeniz

canım herşeyin çok güzel. birbirinize çok yakışmışsınız:))
ömür boyu mutluluklar:))

canım kolyeni nerden aldın çok hoş duruyor bende bu tarz bişiler takmak istiyorum:))

Sevgili bktbb
tmmy
akşamyildizi
er ca
burcucello
flamenko
uğur böcüğü/artık saçımı unuttum güzel sözlerinizden dolayı:)
Japon kız
esra_karadeniz
tubiS
KHENA
doublebump(kolyem imitasyon cnm,birçok takıcıdan bulabilirsiniz)
DuruYosun
Hepinize çokkkkkk teşekkür ederim,yüzümü defalarca gülümsettiğiniz için.Bende sizlerin mutlu gününüzü,eşlerinizi,evinizi görmeyi diliyorum.Antalyadan Sevgiler canlarım

allah mutlulugunu daim etsin canım
çok yakışmıssınız birbirinize

canım benım ne kadar cok yakısmıssınız masallah Allah bır omur boyu mutlulugunuzu bozmasın
cok guzel bır gelın olmussun hersey harıka..

mısraacımm çok hoş, film gibi izledim vallaa, mutluluklar bi tanem

mısracım, canım çok güzelsin, çok şekersin eşinle çok uyumlu bir çiftsiniz yani birbirinize çok yakışmışsınız. Allahım mutluluğunuzu hiç bozmasın, sizi nazarlardan korusun... Bir yastıkda kocayın emiiiii Şeniz :1hug: :içelim: kaydirigubbakcemile :mymeka: :teselli:

Güzel güzün hep gülsün...a.s.a.s.

Sevgili;Eftalyaa
GLCNNN
İnfanta cım çokkkkk teşekkür ederim canlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…