Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi :)

inşallah eşinizle en kötü gününüz, bu fotoğraf karelerindeki gibi olur, huzurunuz, aşkınız daim olsun
darısı başımaaaa darısı başımaaaakaydirigubbakcemile2

mısracımmmmmmmm
ayy çok duygulandım hayatım.....
hele birde böyle dünden bu güne gibi yapmışsın ya harika olmuşşş...
arcıa gelinliğin çok yakışmış. duvağın simli gibi harika... saçlarında hiç kötü değil üzüldüğün dert ettiğin kadar...
ayrıca en önemlisi inanılmaz yakışan bir çift olmuşsunuz...
mesela ilk resimde saçlar sarıymış sonrakilerde kızıl. ve çok yakışmış kızıl bence. daha dinamik göstermiş. nişanlığın yeşil ve yeşilde sana çok yakışmış...
burda konuştuğum biri olarak seni burda görmek beni çokkk mutlu etti canım...
inşallah allah bizede nasip eder....
mutluluklar canım....

Canım arkadaşım güzel sözlerin için çok teşekkür ederim.
Gelinliğin tamamı simli,yakından bir resmi ekledim ilk sayfaya bakmak istersen.

Saçlarım ortalama 10 yıl boyunca çok kısa ve kızıl renkti.İlk kez uzatıp röfle yaptırmıştım kullanamadım çokta yaşlı gösteriyor.Nişandan önce kızıla geri döndüm,şu andada kızıl saçlarım bir farkla çokkkkkkkkkk kısa :))))))))))
Darısı başına tatlım benim kocaman öpüyorum:1hug:

Tatlım bu ne güzellik maşallah ya Gelinliğin tacın davetiyen yüzüğün hepsi harika a.s. Çok tatlısınız mutluluğunuz gözlerinizden okunuyor Allahım kat kat arttırsın inşallah :1hug:

Tatlım bu ne güzellik maşallah ya Gelinliğin tacın davetiyen yüzüğün hepsi harika a.s. Çok tatlısınız mutluluğunuz gözlerinizden okunuyor Allahım kat kat arttırsın inşallah :1hug:

Canım benim nişan resimlerini gördüm sende çok güzelsin.Artık sıra yeni prenseslerimizde :)
Ziyaretin için teşekkür ederim

canım nasıl güzel fotoğraflar bakarken gözlerim doldu sanki sen yanımdaymışsın gibi oldu ayrıca çok ama çok güzel bir gelin olmuşsun saçların harika
veeee davetiyene bayıldım yazıları okurken mest oldum bende aynısını yaptırmak istiyorum,
adresimi vereyim bana yollaaa

Rasibacım çok teşekkür ederim cnm.Davetiyenin markası Sedef,yakındanda görmek istersen özelden adres gönder postalayayım.Yalnız fiyatı biraz yüksek şimdiden belirteyim üzülme.Bizimkinide ablamlar hediye etti

mısracım çok güzel gelin olmussun ..
Herşeyi tek tek anlatmıssın dünden bugune çok güzel olmuss..
ayy canım darısı bizim basımıza insallah
ömür boyu mutluluklar canım a.s.

Allah mutluluğunuzu her geçen gün arttırsın..Yüreğinizden geçenler gözlerınıze yansımış..
Çok güzel bır gelın olmuşsun cnm resımlere bakarken bı an dalıp gıttım..Sahi benımde böle düğünüm olucakmı dedım?benım tarıh bellı cnm 10 ekım ama zaman gecmek bılmıor (yada bana öle gelıyor)

mısracım çok güzel gelin olmussun ..
Herşeyi tek tek anlatmıssın dünden bugune çok güzel olmuss..
ayy canım darısı bizim basımıza insallah
ömür boyu mutluluklar canım a.s.

Canım çok teşekkür ederim.Sanada nasip etsin inşallah

minilyacım cok tesekkur ederım senınde mutlaka cok guzel bır dugunun olacak ınan:):enbuyukkk:

çok güzel bir paylaşım olmus arkadasım ...
evliliğe giden bir yolu 5 10 resimle çok güzel özetlemişsin çok güzel anlatmıssın ayrıca massalh cok yakısmıssınız ve mutlulugunuz gozelrınızden okunuyor Allah mutlulugunu daım etsın..

Teşekkür ederim cnm

Sizinkisi bir aşk hikayesi siyah beyaz film gibi biraz...Ayy çok sekersiniz dur önce nazar bocuğu takiim
gelinliğin o kadar şıkkı hani göğüsün tam altındaki bant varya nasıl bir hava katmış tebrik ederim seni çok iyi bir seçim bide duvağın pırıl pırıl bayıldım...
mutluluklar dilerim mısraa

herşeyin çok güzel olmuş.
darısı bzim başımıza. bizde böyle mutlu oluruz inşallah.
Allah yüzünüzden gülümsemeyi eksik etmesin.

canım ya çok tatlı görünüyosunuz... maşallah.. Allah mutluluğunuzu hiç eksik etmesin yuvanızdan...

herşey çok mükemmel olmuş ama en güzeli gözlerinizdeki o aşk ışığı...:)

hiç sönmesin ışığınız bir ömür mutluluklar dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…