BİZİ BİZDEN BASKASİ ANLAMAZ BEBEK İSTEYENLER GELİN HEPBERABER DUA EDELİM...

eymen4545

Allah ol derse olur...
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2014
806
601
Bismillahirrahmanirrahim... ( Rahman ve Rahim olan Allahin Adiyla)

İBRAHİM SURESİ( 40. AYET)
" YA RABBİ! BENİ DE NESLİMİ DE NAMAZİ DEVAMLİ OLARAK VE GEREGİNCE KİLAN KULLARİNDAN EGLE! DUAMİ LUTFEN KABUL BUYUR YA RABBİ!"

FURKAN SURESİ(74.AYET)
" VE SOYLE NİYAZ EDERLER: EY KEREMİ BOL RABBİMİZ! BİZE GOZOMUZUN, GONLUMUZUN SURURU OLAN TEMİZ ESLER VE NESİLLER İHSAN EYLE, BİZİ MUTTAKİLERE ONDER EYLE!"

RABBİM PEYGAMBERİMİZ HZ. MUHAMMED( S.A.V ) VE HZ. ADEM (A.S) ARASİNDA GELMİS GECMİS BUTUN PEYGAMBERİN HURMETİNE, EVLİYALARİN EMBİYALRİN SEHİDLERİMİZİN HURMETİNE,BU AYETLERİN HURMETİNE BİZLERE HAYİRLİ SAGLİKLİ ANALİ BABALİ EVLATLAR NASİP EYLE... ONLARİ SANA LAİK KUL, PEYGAMBERİMİZE LAİK EVLATLAR OLARAK YETİSTİRMEMİZİ NASİP EYLE, BİZLERİ BU DUNYADA YANLİZ BİRAKMA RABBİM, ANNELİK DUYGUSUNU BİZEDE TATTİR ALLAHİM. OLUSTURACAGİMİZ LİSTEDEKİ ARKADASLARİMİZİN DUALARİNİ KABUL ALLAHİM... HAYİRLİ ZAMANDA NASİP EYLEEE AMİN AMİN....

ben varım arkadaşım ..ne okuyalım dersen uyar bana haber beklıyorum...allahım isteyen herkses hayırlı evlatlar nasıp etsın amınnnnn

Bende bende varım. Başlayınca mesaj atarmısınız lütfen.
kizlar estagfirullah çekelim gunluk cekebildigimiz kadar. 1- İstigfar okumalı. (Malım çok, ama çocuğum olmuyor. Ne yapayım?) diyen kişiye, bir sahabi istigfara devam etmesini söyledi. O da günde 700 defa istigfar okurdu. Nihayet on çocuğu oldu. Hasan-ı Basri hazretlerine, kıtlıktan, fakirlikten, çocuğunun olmadığından şikayette bulunuldu. Hepsine de istigfar etmesini söyledi. Sebebi sorulunca, Kur’an-ı kerimden üç âyet-i kerime okudu. Meali şöyle:
(Çok affedici olan Rabbinize istigfar edin ki, gökten bol yağmur indirsin; size, mal ve oğullar ile yardım etsin, sizin için bahçeler, ırmaklar versin.) [Nuh 10-12]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…